Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

starf,Soleila:
Więc jeszcze raz (Justuś czytaj uważnie :P):
Wszystkie nasze flagowe tytuły korzystające z Chrome Engine 4 robione będą na X360 oraz na PS3

(nota bene chyba pierwszy raz powiedzieliśmy to oficjalnie :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:04, Soleila napisał:

> Czy Techland zamierza tworzyć gry także na konsolę PLAYSTATION 3?


O, to i ja się dołączę.. i na iksboksa?! ;]

Sorki, że się podpięłam pod Twoje pytanko ;P


I na Łii ? I gejmboje? I na lodówki? A odkurzacze? Odkurzacze mogą poczuć się dotknięte tą jawną dyskryminacją! ;P
--
Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać przed tym :)

Edit :
Łii, a Łii? Co to za dyskryminacja? :( Ja chcę sobie pomaaachać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)
Może uszczegółowię:
To nie jest tak, że w tym momencie (już teraz) robimy wszystkie gry na PS3. Na razie przenosimy nasz silnik na tą platformę. Przed nami jeszcze długa droga, ale takie są właśnie plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:56, NITRO Techland napisał:

:)
Może uszczegółowię:
To nie jest tak, że w tym momencie (już teraz) robimy wszystkie gry na PS3. Na razie
przenosimy nasz silnik na tą platformę. Przed nami jeszcze długa droga, ale takie są
właśnie plany :)



Mam nadzieję, że wersje gier na PS3 nie będą dużo gorsze od tych na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ni z gruchy, ni z pietruchy: Nie zastanawiałeś się jeszcze nad takim stałym nickiem? A może "ToGa"? ;-) Od nazwiska, i tym samym powstał piekny nick. :D

Masz bardzo ciekawą i czasochłonną pracę- czy jest ona męcząca, czy też nie- sprawia ci dużo frajdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ToGa" :D
Jakoś nigdy nie przykładałem wagi do nicków - samo jakoś wyszło ;-)

A praca?
Jest ciekawa , męcząca i sprawia mi dużo frajdy :P

Ale są też chwile mniej radosne (dowiadujesz się właśnie, że "twoja gra" szaleje na torrentach a siedziałeś po nocach, żeby się wszystko udało z premierą)

Jednak to za co zawsze chwalę Techland to ... ludzie.
To trzeba powiedzieć - mamy wspaniały zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:00, starf napisał:

> :)
> Może uszczegółowię:
> To nie jest tak, że w tym momencie (już teraz) robimy wszystkie gry na PS3. Na razie

> przenosimy nasz silnik na tą platformę. Przed nami jeszcze długa droga, ale takie

> właśnie plany :)


Mam nadzieję, że wersje gier na PS3 nie będą dużo gorsze od tych na X360.


Mam nadzieję, że Ci się konsola spali, czy coś :PPP (Oczywiście żartuję i zmykam, nie chcę upomnienia!) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:54, gogowitczak napisał:

Kiedy Techland planuje wydać Kapitana Pazura 2 ? Od lat czekam na tą grę i nie moge sie
doczekac :(


Dołączam się do pytania, kupiłem kilka egzemplarzy jedynki, bo niefortunnie wszystkie sie rozwaliły, aczkolwiek ani razu nie przeszłem jej do konca, ahh, ta ostatnia misja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Wasze oświadczenie, po prostu jeszcze praktycznie żadne oprócz ''dedykowanych'' (np. Naughty Dog) Sony''emu studiów nie uwzięło się, aby naprawdę zacząć programować pod PS3 a nie tylko portować większość rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gogowitczak:
Oficjalny statement odnośnie Pazura już został jakiś czas temu opublikowany:
"Techland informuje, że w związku z wygaśnięciem licencji na wykorzystywanie postaci Kapitana Pazura, nie wyda drugiej części gry. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że znajdująca się w ostatniej fazie produkcji, inspirowana przygodami walecznego Kapitana Pazura, gra platformowa wchodzi w lutym w końcową fazę testów. Ostateczna data wydania nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie gra ujrzy światło dzienne w połowie kwietnia 2008.

Żałujemy, że Kapitan Pazur ostatecznie nie mógł zostać głównym bohaterem od dawna zapowiadanego tytułu. Mimo to jesteśmy przekonani, że nowa postać zyska równie dużą sympatię graczy. Szczególnie, że jest to bardzo dzielna i atrakcyjna…bohaterka. Natomiast piracki klimat oraz tak lubiany przez graczy świat pozostały równie wciągające i atrakcyjne, jak w Kapitanie Pazurze"


Na dziś mogę zdradzić, że owa bohaterka nazywa się NIKITA i jest...lisicą.
Ale jaką ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:32, NITRO Techland napisał:

"ToGa" :D
Jakoś nigdy nie przykładałem wagi do nicków - samo jakoś wyszło ;-)

A praca?
Jest ciekawa , męcząca i sprawia mi dużo frajdy :P

Ale są też chwile mniej radosne (dowiadujesz się właśnie, że "twoja gra" szaleje na torrentach
a siedziałeś po nocach, żeby się wszystko udało z premierą)

Jednak to za co zawsze chwalę Techland to ... ludzie.
To trzeba powiedzieć - mamy wspaniały zespół :)


A wiadomo kiedy będzie oficjalna premiera chrome''a 2 i Warhounda w Polsce? I jeszcze pytanie: Jak traktujecie konkurencję z np: CDP Red, albo CI Internactive? Czy możliwe, że rywalizacja pomiędzy developerami( i w ogóle rynek gier) będzie tak duża jak np pomiędzy Konami(Pes) i EA(Fifa) tzn. Jak na globalnym Rynku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś choćby cień szansy na kontynuacje Crime Cities? Jak dla mnie to jest najlepsza gra Techlandu, możnaby ją rozwinąć, a do tego niezły materiał na modne ostatnio konsole (jednak nie powinna ominąć PC gdyby powstała :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Popieram!

Zagrywałem się godzinami jeszcze przed kupieniem kompa z XP :P Przecież takie crime cities (wiecznie modny temat) w full HD na np. PS3 byłoby świetnym pomysłem. Poza wip3outem nie wychodzą żadne futurystyczne gierki w tematyce arcade symulatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok witam znowu :)

A więc rozstrzygnięcie konkursu to:
1 miejsce Magwisienka,
2 miejsce Sephirath
3 miejsce Zbigniew_1 - pierwszy zadał pytanie o 100 000 przedmiotów :P

Gry jakie dla Was przygotowaliśmy to:
eXperience 112
Legend: Hand of God Black Edition
Speedway 3
Osoba z 1 miejsca wybiera grę, potem osoba z drugiego miejsca to co zostało i ostatecznie zostaje osoba która nic nie wybiera :)
Z waszymi typami itp. proszę zgłaszać się do Soleily. Ona już wszystko skoordynuje, poda nam wasze adresy i w dniu premiery dostaniecie gierki. Pozdrawiam i dzięki za czata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 18:13, NITRO Techland napisał:

Ok witam znowu :)

A więc rozstrzygnięcie konkursu to:
1 miejsce Magwisienka,
2 miejsce Sephirath
3 miejsce Zbigniew_1 - pierwszy zadał pytanie o 100 000 przedmiotów :P

Gry jakie dla Was przygotowaliśmy to:
eXperience 112
Legend: Hand of God Black Edition
Speedway 3
Osoba z 1 miejsca wybiera grę, potem osoba z drugiego miejsca to co zostało i ostatecznie
zostaje osoba która nic nie wybiera :)
Z waszymi typami itp. proszę zgłaszać się do Soleily. Ona już wszystko skoordynuje, poda
nam wasze adresy i w dniu premiery dostaniecie gierki. Pozdrawiam i dzięki za czata :)



Osz Ty, Ty sabotażysto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 18:19, pobite gary napisał:

Podobalo wam się na czacie? kiedy mozemy liczyc na nastepny? :)


No, nie do nas te pytanie kiedy następny, ale czat extra. Fajna sprawa :)

Odnośnie wcześniejszych pytań to pojawiły się też na IRCu, więc odpowiedzi proszę szukać w logach, które niebawem zostaną udostępnione (chyba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem na śmierć:D

Moje pytanie:

Czy jest jakaś szanasa na dalszą współprace między Techlandem a Ubisoft??

Kto zajmie się wydaniem Warhounda za granicą? I czy będzie on tam w jakiś konkretny sposób reklamowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 18:34, Pawłek napisał:

Zapomniałem na śmierć:D

Moje pytanie:

Czy jest jakaś szanasa na dalszą współprace między Techlandem a Ubisoft??

Kto zajmie się wydaniem Warhounda za granicą? I czy będzie on tam w jakiś konkretny sposób
reklamowany?


Tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować