Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Mam pytanie ( pewnie oczywiste ale nie wiem... :D)... na jakim silniku jest robiony Dead Island..to jeden...
I czy techland bedzie jechał cały czas na rodzimym silniku Chrome czy będziecie mieli w planach zakupienie jakiegoś zagranicznego silniczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A ja mam trochę nietypowe pytanie. Przeczytałem recenzję wersji beta. Dlaczego w tekście wyczytałem takie coś jak "klasy, przedmioty itp. nie są jeszcze zbalansowane albo, że Cienmatic Combat System nie został jeszcze w pełni zaimplementowany". Przecież Techland lokalizuje grę a nie ją tworzy. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cudownie termin chrome 2 jeszcze nie ustalony ,normalnie jesteśmy szczęśliwi już się obawiałem że nasza przygoda w sieci z Chrome Specforce się niebawem skończy gramy już kilka lat więc pogramy kolejne kilka zanim wyjdzie Chrome 2 (na tych sześciu mapach).Pewnie jak się spytam o Chrome Specforce 2 to zostanę wyśmiany to się nie pytam .Ale spytam się o to czy w Chrome 2 na sieci będzie 5 wszczepów , czy tak jak w Chrome Specforce dwa osłona i szybkość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ali G:
Oj Ali już ci odpowiadałem tylko w innym wątku - ale jeszcze raz:
"do czarnej edycji dodajemy Almanach. Składa się na niego poradnik, bestiariusz, solucja (ponad 100 stron klejonych) oraz...
najlepsze arty z niemieckiego art booka raz najlepsze arty od DigArtowców.
Tak więc praktycznie esencja artbooka jest zawarta w Czarnej Edycji. Nie możemy jednak powiedzieć, aby sam art book niemiecki był w czarnej edycji - fizycznie go nie ma :)"
Pablo09:
Dead Island jedzie na tym samym silniku jak...wszystkie nasze gry (zaskoczony ?) CHROME ENGINE
Nie ma sensu przesiadać się na inny silnik - jak na razie nasz ChE4 jest jednym z lepszych na rynku a jego kolejne odsłony pokazują, że się rozwija. Nota bene to inne firmy kupują od nas możliwość wykorzystywania ChE w swoich grach - wiec trochę głupio byłoby przesiadać się na inny engine ,nie ?:P
TobiAlex:
Ponieważ wersja beta gry robiona była na niepełnej wersji 1.02 L:HoG. Tak już to z betami jest - są one po to aby zobaczyć czy pewne szczególne elementy są ok - w tym przypadku lokalizacja. To tak jakby zapytac dlaczego beta ma tendencje do Crashowania się lub chodzi mniej płynnie niż master ? Lokalizacja to nie tylko podmienienie języka - prace nad usprawnieniem rozgrywki wciąż trwają. Innymi słowy polska wersja L:HoG nie będzie się różniał niczym od Niemieckiej w kwestii mechaniki rozgrywki - tyle, że będzie od razu spatchowania do 1.02.
Don''t worry :)
cabrio91:
Eeee... :)
Proszę o powtórzenie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 11:27, NITRO Techland napisał:

Pablo09:
Dead Island jedzie na tym samym silniku jak...wszystkie nasze gry (zaskoczony ?) CHROME
ENGINE
Nie ma sensu przesiadać się na inny silnik - jak na razie nasz ChE4 jest jednym z lepszych
na rynku a jego kolejne odsłony pokazują, że się rozwija. Nota bene to inne firmy kupują
od nas możliwość wykorzystywania ChE w swoich grach - wiec trochę głupio byłoby przesiadać
się na inny engine ,nie ?:P


A czy mozesz napisac do jakich gier innych firm ChE bedzie wykorzystany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobite gary:
Pomimo, że bardzo chciałbym się już tym pochwalić to jeszcze teraz nie jest to możliwe - tajemnice handlowe itp. :)
Ale postaramy się, aby już niedługo na grach widniało logo Chrome Engine 4 :)
cabrio91:
Teraz do wszystkich - bardzo, ale to bardzo proszę o czytanie poprzednich informacji na tym wątku a nie od razu stukać pytania. Zaoszczędzi to i Wam i nam sporo czasu.
Odnośnie bardziej szczegółowych pytań - nie możemy jeszcze teraz udzielić takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 12:43, cabrio91 napisał:

Powtórzyć pytanie ?hmm widze że tu tak samo sie traktuje graczy jak ci gostki odpowiedzialni
za serwery Chrome i Chrome specforce


Z calym szacunkiem, ale w jezyku polskim istnieje cos takiego jak znaki przestankowe. Moze to co Ty napisales jest dla Ciebie zrozumiale, ale podobnie jak Tomek, ja tez nic nie rozumiem z Twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz odpowiedać na moje pytanie( :P) to zadam nowe. Kiedy wyjdzie warhound i gdzie można znaleźć wszystkie filmy dotyczące tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Fianna:
Oczywiście, że tak - będziemy mogli współpracować z innymi "mieszkańcami" wyspy. Ale, będziemy mogli również ich wykorzystywać do własnych celów. Jest to jedna z głównych cech gry. Musisz po prostu przeżyć na wyspie pełnej zombi i innych ludzi - sposób w jaki to zrobisz zależy już od ciebie...
dominikańczyk:
To nie jest tak, że nie chcę odpowiedzieć na to pytanie - aktualnie po prostu nie mogę :)
Data premiery nie jest jeszcze znana. Wszystkie informacje odnośnie Warhounda można znaleźć na naszej stronie firmowej lub na stronie gry (www.techland.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 15:38, NITRO Techland napisał:

Dark Fianna:
Oczywiście, że tak - będziemy mogli współpracować z innymi "mieszkańcami" wyspy. Ale,
będziemy mogli również ich wykorzystywać do własnych celów. Jest to jedna z głównych
cech gry. Musisz po prostu przeżyć na wyspie pełnej zombi i innych ludzi - sposób w jaki
to zrobisz zależy już od ciebie...


Czyli glownym celem ma byc przezycie na wyspie i zapewne rozwiklanie zagadki "zazombienia" wyspy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Edycja Kolekcjonerska Hand Of God:Legend, będzie dostępna TYLKO w ofercie pre-order, czy będzie można ją zakupić w sklepach internetowych po premierze(nie mam na myśli allegro)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

misioo:
Prosiłbym o wykazanie się cierpliwością i poczekania do jutra - będzie wszystko jasne :)
Dark Fianna:
Główny cel jak już mówiliśmy to odnalezienie swojej zaginionej żony - potem...potem jest już coraz ciekawiej. Powiem tylko, że fabuła jest dla nas w DI bardzo ważna. Wyobraź sobie, że sam/a jesteś na wyspie gdzie żona/mąż zaginał i chodzą zombii - na pewno pierwszym odruchem będzie szukanie odpowiedzi co tam się stało ?? No właśnie :]
Evil Khan:
O ile się orientuje to Czarna Edycja Legend: Hand of God będzie również dostępna w sklepach - jest jednak ona limitowana więc nie ręczę czy na pewno dacie radę ją kupić. Cena = 89,90
pobite gary:
Czas pokaże :)
Sob-styl:
Czarna Edycja Legend: Hand of God będzie dostępna w sklepach. Proszę tylko pamiętać o tym, że jest to wersja limitowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2008 o 16:12, NITRO Techland napisał:

pobite gary:
Czas pokaże :)


Heh no domyslam sie ze czas pokaze, ale rozumiem ze jesli juz to dopiero jest w fazie koncepcji

btw mozesz napisac cos wiecej o experience 112? ponoc ma sporo bledow i jest trudna, ale czytalem zapowiedz i calkiem oryginalnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować