Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

He he pomoc techniczna !!! info@techland.pl dziesiątki jak nie setki e-maili od graczy Chrome i ChromeSpecForce było wysyłanych do waszej pomocy technicznej w sprawie tych serwerów i nic to nie pomogło !!!
Jesteście mistrzami w nieodpowiadaniu na pocztę i nieodpowiadaniu na forach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie wydawców do waszyh nadchodzących gier, to można wiedzieć do jakich konkretnie (np. do Dead Island i Warhound, a Chrome 2 już nie) oraz kiedy oficjalnie powiecie jakie to firmy.
I jeszcze jedno. Czy wasz plan wydawniczy to tylko 9 Kompania i Drakensang + wygry produkowane przez was? Szykujecie się do wydania jeszcze jakiś gier, a na razie o tym oficjalnie nie mówicie? W sytuacji dwóch gier, które przed chwilą wypisałem było tak, że najpierw mówiliście o tym na gram.pl ,a dopiero otem dawaliście oficjalną informację. Może więc zrobić z tego jakąś tradycję:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaro7788:
1. Jeśli nie będzie to niszczyło klimatu gry to tak. Dla przykładu gdybyśmy pokusili się o zrobienie polskiego dubbingu do CoJ''a na pewno nie uzyskalibyśmy tak dobrego efektu - co western, to western :)
2. Tak - będziemy starali się aby wszystkie nasze tytuły były ukończone na wszystkie platformy - jednak ostateczny głos będzie miał wydawca. Na razie nic nie wskazuje na to, aby premiery miały być oddzielne.
3. Ad1.
4. Za promocję światową zawsze odpowiada wydawca. Tak jak w przypadku Wiedzmina za promocję odpowiadało Atari. Oczywiście developer zawsze wspiera wydawcę jak tylko mozę (np. robiać assety, wywaidy itp.).
Ali G:
Uśmiechnę się jedynie szyderczo i powiem tylko - "phi" :]
cabrio91:
Poza tym jesteśmy mistrzami w odkręcaniu słoików i ubieraniu pończoch stylem żabki. Tak serio - krytyka jest ok - KONSTRUKTYWNA ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstruktywna_krytyka)
madridista2:
Niestety jest to tzw. tajemnica handlowa :( A szczerze bardzo chciałbym się tym czy owym pochwalić...
Oficjalnie powiemy jak ... powiemy ;-)Nasz aktualny plan wydawniczy to tak jak powiedziałeś 9 Kompania i DrakenSang, ale... No powiedzmy, że jeszcze na pewno MOCNO zaskoczymy w tym roku ;-)
Ale na razie ciiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:28, NITRO Techland napisał:

Aurelinus I:
Trudno dyskutować z gustem graczy - każdy ma swój, całkiem jak ... komputer.
Legend dostał całkiem podobne oceny około 8/10 (WP, GOL, MG, CDA, CLICK, KŚG, PLAY).
Więc możliwe, że Ci wszyscy dziennikarze się po prostu mylili. Odnośnie samej konfiguracji
- cóż PC to nie konsola. Niekiedy trzeba w nim trochę pogrzebać - wyłączyć anty vira,
skonfigurować małe co nieco :) Napisz maila do pomocy technicznej - na pewno odpowiedzą


Nazwę się więc wyjatkowym pechowcem, skoro 2 gry i 2x wtopa, nawet Play w tym wypadku był lepszy (tez mam ich ledwie 2 gry i zero problemów). Za "pomoc" uprzejmie dziekuję, już dała popis swego czasu, więc nie skorzystam, skoro przedstawicielowi też nawet nie chce się doczytać, że już wykonałem wszystkie kombinacje, jak przystało na 36-latka, z dużym obyciem w kiepskich grach ("wyłaczenie wszelkich wodotrysków nic nie pomogło").
Opinie recenzentów, jak konfiguracja komputera, bywają "różne" - w przypadku Legenda - bardzo różne od odczuć "społecznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk-Ahmed:
Z tego co się orientuje jeśli CV nie spełnia wymagań działu HR po prostu nie odzywamy się do danej osoby. Kontakt osobisty jest dopiero w przypadku zaproszenia kogoś na I rozmowę kwalifikacyjną.
Aurelinus I:
Na prawdę trudno dyskutować o gustach - co się podoba co nie. Powiem tylko, że ja grałem w Legenda na swoim domowym Core2Duo E6600 z Radkiem 2600 XT i 2 GB RAM i chodziło z ponad 30 klatkami. Trudno mi się tutaj wypowiadać - nie jestem sprzętowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 11:41, NITRO Techland napisał:

madridista2:
Niestety jest to tzw. tajemnica handlowa :( A szczerze bardzo chciałbym się tym czy owym
pochwalić...
Oficjalnie powiemy jak ... powiemy ;-)Nasz aktualny plan wydawniczy to tak jak powiedziałeś
9 Kompania i DrakenSang, ale... No powiedzmy, że jeszcze na pewno MOCNO zaskoczymy w
tym roku ;-)
Ale na razie ciiiii :)


UbiSoft, EA, THQ, Activision, SEGA, Capcon? Jaka to firma to nie powiecie, ale można chociaż wiedzieć, czy jest to któraś z wypisanych przeze mnie firm? Chyba już takie coś możesz powiedzieć NITRO?! Nie powiesz tego, czego nie możesz powiedzieć, a my (głównie ja:)) nie będziemy ciągle żyć w tajemnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobne pytanie z zakresu technicznych. Jestem posiadaczem dwóch wydanych przez was gier:
- Loki
- Legend (czarna edycja)
I obie mają problem z moją nagrywarką NEC (4550A - najnowszy firmware). W wypadku Lokiego, system weryfikacji nie wykrywa autentycznego nośnika. W wypadku Legend pod sam koniec instalacji (jakieś 98% czy 99%) następuje błąd CRC. Ciekawostka - wykopany z szafy napęd DVD ROM LG radzi sobie z oboma grami bez problemu - zwalnia, męczy się... ale jednak działa...
Cała sprawa jest dość zabawna - są to JEDYNE płyty z którymi ów sprzęt ma problem. Czyta nawet stare i porysowane bez większych problemów...

I tu pytanie - co z tym fantem? Płyty od Cenegi, CDP, EA i innych działają. Wasze - nie ;-) Zrozumiałbym gdyby ów problem wystąpił tylko w wypadku Lokiego, ale Legend...? Używacie jakichś tanich nośników czy coś? Nie przeprowadzacie testów? Szczerze to po zakupie Legend dość grubo zastanawiam się nad zakupem kolejnego produktu z ze znaczkiem Techlandu na opakowaniu...

Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gpodoba:
Master Creating pracuje aktualnie nad patchem do Legenda - jednak nie podał on jeszcze daty kiedy go ukończy. Będziemy informować społeczność graczy na bieżąco.
Pablo09:
Odnośnie wymagań sprzętowych DI jeszcze za wcześnie aby cokolwiek mówić.
Nie, nie będzie sequelu COJ...
madridista2:
Troszeczkę jeszcze cierpliwości - baaardzo proszę :)
Krondar:
Po pierwsze - nie jestem sprzętowcem ani supportem ! W sensie nie żebym nie chciał, tylko się nie znam :P.
Ku temu jest adres info@techland.pl
Ale...
Po pierwsze sam powiedziałeś, że starszy napęd czyta te nośniki - może jednak coś jest z twoim nowszym napędem ? Odnośnie samych nośników: w Polsce nie ma aż tylu tłoczni.
Można powiedzieć, że większość wydawców tłoczy płyty w podobnych standardowo (jeśli nie tych samych w ogóle) tłoczniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania w sprawie Dead Island, a dokładnie to chodzi o wersję PC.
Czytałem, że gra ma wykorzystywać również biblioteki DX10, czy będą spore różnice w porównaniu do DX9 (na co liczę :P) i czy wykorzystacie potencjał tego DirectX''a? Jakieś bajerki graficzne itd. (nie tylko lepsza optymalizacja jak w Assasin''s Creed)?
Czy graficznie wersja PCowa będzie się wyróżniać, czy będzie to samo co na X360?
Czy w grze będzie zasymulowany efekt przystosowywania się wzroku do zmiennego oświetlenia? Np. jak jesteś na otwartym terenie i mocno świeci Słońce, to nie widzisz za dobrze rzeczy w cieniu czy w budynkach, a z drugiej strony gdy jesteś w ciemnym budynku, oświetlony obszar daje po oczach. Takie coś ma być w Resident Evil 5, którego umiejscowienie (Afryka lub Haiti nie jestem pewien, ale chyba któreś z tych) trochę przypomina waszą wyspę pod względem intensywności światła słonecznego. Do gry o zombie takie rozwiązanie pasuje idealnie, bo nigdy nie jest się pewnym czy w danym budynku nie ma czających się nieumarłych i dopiero po kilku chwilach wzrok przystosowuje się do ciemności/światła ;).

I wreszcie najważniejsze pytanie - czy po premierze udostępnicie narzędzia dla modderów, żeby ułatwić im pracę nad grą :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wydawcą to może jednak jakaś mała aluzja, podpowiedź? Chociaż coś:) A jak nie to można chociaż wiedzieć kiedy informacja o tym wydawcy zostanie podana?
I jeszcze odnośnie FIM Speedway Grand Prix 3. Czy w innych krajach gra już się pojawiła? Jak tak to w jakich i czy planujecie jej premierę na innych rynkach. No i na koniec gratuluję pojawienia się tej gry na 5 miejsu listy Empika. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 19:47, madridista2 napisał:

Z tym wydawcą to może jednak jakaś mała aluzja, podpowiedź? Chociaż coś:) A jak nie to
można chociaż wiedzieć kiedy informacja o tym wydawcy zostanie podana?


Nie męczmy ich tak... w końcu oni też nie mają jakiegoś grafiku z datą 0X.0Y - "ujawniamy światowego wydawcę DI"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:27, Jaro7788 napisał:

> Z tym wydawcą to może jednak jakaś mała aluzja, podpowiedź? Chociaż coś:) A jak
nie to
> można chociaż wiedzieć kiedy informacja o tym wydawcy zostanie podana?

Nie męczmy ich tak... w końcu oni też nie mają jakiegoś grafiku z datą 0X.0Y - "ujawniamy
światowego wydawcę DI"...

Ciekawość wygrywa u mnie:)
Mimo wszytsko jakąs jedną, małą informację mogli by dać. Przynajmiej podać miesiąć, w którym powiedzą coś o tym wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po uruchomieniu gry LOKI i 2 minutowej grze mój komputer się wyłącza. Do tej pory było dobrze. Pod koniec zeszłego roku grałem i wszystko grało. Obecnie jest inaczej. Problem zaczął sie kilka dni temu, kiedy zainstalowałem grę na nowo.

Konfig
AMD AthlonX2 5000+
2 GB RAM
GF 8600 GT

Pisałem do pomocy technicznej, ale nie otrzymałem odp.
proszę o zdiagnozowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:10, Jaro7788 napisał:

> Będzie demo Dead Island ;)

Skąd ta pewność?

zapomniałem dać ,,?" na koniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Nie porzucamy projektów na rzecz innych gier - jedynie przesuwamy priorytety :) Po prostu Dead Island wyjdzie na pewno przed Warhoundem, dlatego też aktualnie bardziej kładziemy nacisk na tą grę. Wszystko w swoim czasie." - przyznam szczerze, że jestem mocno poirytowany taką odpowiedzią. Po co ten cały cyrk w Warhoundem z wypuszczaniem nowych trailerów, screenów etc. skoro ta gra może nawet nie wyjść w tym roku. (wasz człowiek na polygami.pl powiedział, że Dead Island wyjdzie na przełomie 2008/2009 roku.)
Do tego zero informacji na oficjalnym forum warhounda. Na stronie gry ostatni wpis z 10 - stycznia - 2008r.
Taka postawa jest nie fair wobec graczy. Chałtura do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować