Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Gawlikowskiemu i Maćkowi Żmudzie-Adamskiemu z Techlandu!

449 postów w tym temacie

Witam serdecznie,

mam dość nietypowe pytanie. Czy Techland dzięki swym produkcjom - zarówno tworzonym jak i tylko wydawanym - ma możliwość wspierania stowarzyszeń i kół osób niepełnosprawnych? Czy raczej staracie się nie zajmować takimi sprawami?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL:
Oj tyle pytań a do finału jeszcze trochę czasu zostało :) Na pewno wyciśniemy graficznie tyle ile tylko zdołamy.
Odnośnie narzędzie dla modderów - sprawa do przemyślenia :)

madridista2:
Cierpliwości :)

lama123
To zależy - jeszcze zobaczymy :)

Kawosz:
Dostałem info, że pomoc Techniczna już odpowiedziała, ale jeszcze raz:
"Proszę spróbować uruchomić system operacyjny w trybie czystego bootowania i sprawdzić, czy w tym trybie problem się powtarza. Oto instrukcja postępowania:

1. Kliknij "Start" na pasku zadań
2. Wybierz "Uruchom"
3. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
4. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:
*Załaduj elementy startowe
5, Przejdź do zakładki "Usługi"
6. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.
7. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

Proszę pamiętać, że w każdej chwili można powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając powyższą procedurę).

Pozdrawiam
P.S. Bardzo proszę o nie wstawianie tematów "pomocotechnicznych" w tym wątku. Mail to: info@techlnad.pl

Marmo:
No to jak - mamy wypuszczać te screeny, trailery i inne rzeczy z Warhounda czy też nie mamy tego robić?

Pirlond:
Proszę o maila dokładnie opisującego sprawę: pr@techland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 11:41, NITRO Techland napisał:

Pirlond:
Proszę o maila dokładnie opisującego sprawę: pr@techland.pl


Dobrze, już wysłałem na ten adres maila. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na Call of Juarez w Pomarańczowej Serii?

Tytuły które planujecie dać do tej serii (te już ujawnione) w większości były już w czasopismach (i większość ich mam :) ), więc na razie PS zapowiada się słabo, a taki CoJ byłby niewątpliwie gwiazdą w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, okazuję się, że nie ma takiego adresu e-mailowego. Serwis pocztowy przysyła mi wiadomość, że nie można dostarczyć maila. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:28, NITRO Techland napisał:

:) w takim razie na adres marketing@techland.pl

Mail poszedł. ;) Mam nadzieję, że tym razem nie będzie żadnych błędów i problemów z dostarczeniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:01, NITRO Techland napisał:

Cieszę się, że mogliśmy pomóc :)


Ja też, że dane nam było spotkać takich ludzi jak Wy. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym FIM Speedway w innych krajach. W Polsce jak na razie dobrze się sprzedaje, ale czy tylko u nas? Czy w innych krajach też gra miała swoją premierą (lub będzie ją miała)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już wizualizacja EK Drakensanga dla Niemiec (i reszty?). U nas będzie identyczna czy "trochę" zmieniona (na lepsze oczywiście)? Czy te 10.000 tyś egz. (certyfikat) to tylko na Niemcy czy np. Europę? Ile egz. EK będzie w Polsce? I na koniec cena: tam 59,95 Euro, a ile (przewidywana) u nas?

20080510203224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Drakensang będzie miał polski podtytuł? A jeśli tak, to jaki: "Mroczne oko" (jak po angielsku) czy "Czarne oko" (jak po niemiecku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Konsul zmobilizuj Pan kolegów, żeby wreszcie rzucili jakieś nowe materiały na strony Warhound i Dead Island.Przecież tam się nic nie dzieje od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie!

Mam jeszcze jedno zapytanie: dlaczego strona o grze loki nie jest aktualizowana? Podobnie również jak oficjalna francuska strona. Może zamieścilibyście zbrojownie z ekwipunkiem... to tylko mała sugestia :/
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy możemy liczyć na grę o żużlu ale z trybem kariery jednego zawodnika z kup ywaniem sprzętu i między innymi z ligą a nie tylko grand prix????!!!!! na pewno sporo osób by się na to skusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak długo się nie odzywaliśmy. Nawał pracy uniemożliwił ciągłe monitorowanie tego wątku. Mogę jednak zapewnić, że już niedługo nasz konsulat sie trochę rozrośnie a i na wszystkie pytania znajdzie się odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować