Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Maćkowi Figlowi z CD Projektu!

234 postów w tym temacie

Idę za przykładem Aneke odpowiem zbiorczo,
1. Mistic -> chyba masz już odpowiedź :)
2. mic02 -> Osoba odpowiedzialna za WoW jest nieobecna do końca przyszłego tygodnia, nie chcę wymyślać odpowiedzi, której nie znam – poczekajmy.
3. Arekskate ->
* O planach wydawniczych informujemy oficjalnymi newsami, nie będziemy wybiegać oficjalnych wypowiedzi firmy co jest podyktowane głównie umowami i kontraktami z developerami.
* To pytanie do Microsoftu, jeszcze nie mają tu Konsula, ale kto wie. Wiem, ze polski oddział usilnie zabiega o LIVE dla Polski, nie wiem na jakim etapie SA te zabiegi.
* Myślę, ze coraz więcej gier będzie lokalizowanych, rynek konsol rośnie i bardzo byśmy chcieli by było to możliwe, czasem nie możemy tego zrobić z powodów licencyjnych, czasem z powodów ekonomicznych – gry poszybowały by jeszcze wyżej z cenami, a tego chcemy uniknąć. Im więcej kupujecie oryginalnych gier i konsol tym łatwiej będzie dokonać lokalizowania gier i przekonać do tego pomysłu developerów, przymierzamy się do kilku takich działań z developerami zachodnimi, trzymajmy kciuki, żeby to się udało. To jednak wcale nie jest takie proste.
4. Toxik007 ->
Powtórzę się: O planach wydawniczych informujemy oficjalnymi newsami, nie będziemy wybiegać oficjalnych wypowiedzi firmy co jest podyktowane głównie umowami i kontraktami z developerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 11:21, Emillo2 napisał:

a moje pytanie pominięte (celowo?)
1. Czy Konami nie chciało i vice versa aby wydać w Polsce The Regiment


Nie umiem powiedzieć czego chciałoby KONAMI ale sprawdzamy różne możliwości :)

Masz jeszcze jakieś niewydane gry naszych i nie naszych wydawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anim, czy macie zamiar wynegocjować z BioWare edycję kolekcjonerską Mass Effect? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:59, Anim napisał:

Masz jeszcze jakieś niewydane gry naszych i nie naszych wydawców?


to ma być złośliwe pytanie? :)
ale potraktuję je poważnie (podawałem część z nichteż parę tygodni temu Akne w związku z XKX)

Halo: Combat Evolved (to spokojnie załatwicie z MGS)- możecie nawet dać napisy PL - będzie schodzić jak pączki w tłusty czwatrek ;-)
Aliens vs Predator Antologię (nie wiem kto przejął prawa po Play It ale wy wiecie)
The Suffering: Ties That Bind PL (Midway)- to pewnie już szykujecie reedycję zwłaszcza, że niedługo wydajecie Blacksite, Stranglehold czy Hour of Victory
Crime Life: Gang Wars (Konami) brak w Polsce wydawcy
Deadly Dozen Antologia (Atari) może to nie klasyk ale brak w Polsce a mało wydajecie FPSów
Gene Troopers - brak wydawcy w Polsce a Cenega się nie kwapiła
The Regiment PL (Konami) brak wydawcy w Polsce a licencja pewnie już tania ;)
Men of Valor: Vietnam + bonus DMZ: North Korea (Vivendi Games) - brak wydawcy w Polsce obu gier
Star Trek: Elite Force II (Activision, trochę dziwne ale brak wydawcy w Polsce) a najlepiej antologię - pewny HIT, to już jest klasyk
The History Channel: Civil War + pewnie za nowy ale premiera była już 20.11.2007 ;-) - The History Channel: Battle for the Pacific
Marc Ecko''s Getting Up: Contents Under Pressure (Atari / Infogrames) brak w Polsce wydawcy
Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude - brak polskiego wydawcy
Hannibal (Arxel Tribe/Strategy First) - brak polskiego wydawcy
Chaser - brak polskiego wydawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak za mało to jeszcze:

Land of the Dead: Road to Fiddler''s Green
Airborne Troops
Alpha Black Zero: Intrepid Protocol
AquaNox 2: Revelation
Kreed & Kreed: Battle for Savitar
Mob Enforcer
Miami Vice
Obscure: Learn about Fear & Obscure II
Patriots: A Nation Under Fire
Shadowrun (ograniczona sprzedaż only Vista)
Soldier of Fortune: Payback
Turok: Evolution
FireStarter

uwzględniłem tylko niewydane gry, ze względu na jakość i datę wydania to pewnie część tytułów do kategorii cenowej 9,90/19,90zł ale patrząc na sprzedaż CI, kto wie??? no i mnie interesują tylko: FPS/FPP/TPP/akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej aktualizacji newsa o ME nie ma wprost napisanej jednej informacji.

Wszystkie 3 wersje językowe znajdą się w jednym pudełku? Jeżeli nie to czy możemy liczyć, że nabywcy edycji specjalnej dostaną do wyboru wersje językową?

Dobra, mowa jest o dwóch wersjach, ale prosiłbym potwierdzić, że w każdym pudełkju będą trzy wersje językowe. ;p Jeżeli tak ejst oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:02, Mistic napisał:

Dobra, mowa jest o dwóch wersjach, ale prosiłbym potwierdzić, że w każdym pudełkju będą
trzy wersje językowe. ;p Jeżeli tak ejst oczywiście.


Nie wersje językowe czynią EK - tak w wersji premierowej będą dostępne wersje językowe, o których mówimy w newsie. Każdy nabywca Mass Effect w Polsce otrzyma grę zarówno w wersji oryginalnej, kinowej polskiej jak i w pełni zlokalizowanej na język Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie pytanko...czy nadal planujecie wydawać spolszczone wersje kolejnych części Mass Effect dla Xbox360 ? W związku z tym, że gra ta przestała być" Xbox exclusiv" i została (zostanie) wydana również dla PCtów, oraz z powodu tego, że u nas gry na inne platformy niż PCty są mniej popularne, obawiam się, czy nie potraktujecie wersji dla konsol trochę po "macoszemu"? tj. czy nie zrezygnujecie z polskiej wersji językowej na tę platformę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:01, a.g.a napisał:

Witam
Mam takie pytanko...czy nadal planujecie wydawać spolszczone wersje kolejnych części
Mass Effect dla Xbox360 ? W związku z tym, że gra ta przestała być" Xbox exclusiv" i
została (zostanie) wydana również dla PCtów, oraz z powodu tego, że u nas gry na inne
platformy niż PCty są mniej popularne, obawiam się, czy nie potraktujecie wersji dla
konsol trochę po "macoszemu"? tj. czy nie zrezygnujecie z polskiej wersji językowej na
tę platformę?


Obawiam się, że jest jeszcze za wcześnie. Z mojego punktu widzenia, nie wierzę by dalsze części nie były polonizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:39, gothicerofan napisał:

mama pytanko :

czy gears of war 2 tez będzie miało edycję kolekcjonerską ??


Dopiero zapowiedziano pracę i mglistą datę premiery, O EK warto pytać, ale na ogół na jakieś 6 miesięcy przed premierą co w wypadku wersji PC oznacza wiosnę-lato 2009 jeśli się nie mylę (nie mój tytuł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:24, Anim napisał:

> mama pytanko :
>
> czy gears of war 2 tez będzie miało edycję kolekcjonerską ??

Dopiero zapowiedziano pracę i mglistą datę premiery, O EK warto pytać, ale na ogół na
jakieś 6 miesięcy przed premierą co w wypadku wersji PC oznacza wiosnę-lato 2009 jeśli
się nie mylę (nie mój tytuł).


dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już gram.pl jest takie "niezależne" to może i CDP powinno odciąć "pępowinę" ?
O co chodzi ? Już śpieszę z wyjaśnieniem.
Na stronie CDP:
http://www.cdprojekt.pl/
jest plan wydawniczy w którym widnieją gry Cenegii !

(za sprawą bezpośredniego powiązania planu z gram.pl który jest ponoć niezależnym serwisem)
Trochę kiepsko to wygląda. Poza tym stronce CDP przydała by sie wizualna odnowa bo wygląda jak z 1999 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro współpraca z Cenegą tak się zacieśniła to tutaj zadam pytanie, bo bezpośrednio od Cenegi nie otrzymuję odpowiedzi. Kiedy ukaże się patch 1.1 do polskiej wersji Bioshock? Przypomnę, że wersja angielska ukazała się na początku grudnia 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP zdecydowało na wydanie Turok w kinowej polskiej wersji czy informacji na stronie gram.pl są nieaktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za wcześnie by ujawnić skład EK Mass Effect - pracę są w toku, tak szybko jak będzie to możliwe postaram sie wygadać.

Co do Wiedźmina na konsole - to pytajcie konsuli CD Projekt RED studio, mnie nic nie wiadomo na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować