Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kasi Kuczyńskiej z CD Projekt RED!

125 postów w tym temacie

Ja mam pytanie dotyczące premiery D''jinniego. Zdaję sobie sprawę, że to nie zależy głównie od Was, ale straciłem kupę czasu i trochę kasy na podróżowanie w celu ściągnięcia D''jinniego (w domu mam niski limit danych) gdy miał się ukazać D''jinni, a w końcu się nie ukazał. Ciekawi mnie po prostu, na czym polegają te problemy prawne z wypuszczeniem edytora? Producent silnika robi jakieś problemy? Proszę o odpowiedź jeśli upoważniona jest Pani do udzielenia takich informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dzięki temu edytorowi będzie można zrobić taką przygodę: Robimy dużo jaskinię, a w niej co chwilę w różnych miejscach respamują się potwory? Zawsze chciałem zagrać w takie coś w Wiedźminie (coś jakby Colloseum w Dino crysis2) No i jeszcze jedna sprawa czy to stworzonego scenariusza i tej nowej przygody można wczytać swoją rozbudowaną postać np z samej końcówki gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:44, vojtek napisał:

Instrukcja do edytora miała być w języku polskim, jest w angielskim.
Czy wiesz może kiedy i czy wogóle wyjdzie w języku polskim ?


No cóż własnie znalazłem odpowiedz że ma wyjść dzisiaj więc sorki za spam bo nie mogłem włączyć edycji nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Przyznam, że nie wiedziałem do którego konsula zwrócić się z tym pytaniem, ale postanowiłem spróbować tutaj. Mianowicie: czy podobnie jak w latach poprzednich będzie w REDzie nabór do pracy wakacyjnej (ostatnio ściągani byli bodajże testerzy)? Wiem, że na takie pytanie może być jeszcze zbyt wcześnie, ale jako dojeżdżający student sprawy mieszkaniowe muszę załatwiać z wyprzedzeniem.
I drugie pytanie, już konkretnie na temat: kiedy można spodziewać się zapowiadanego FAQa do Djinniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 23:02, szczur2 napisał:

Tak, dlaczego nie jest dostępna wersja Polska, tylko Angielska, skoro to polska gra?


Na forum Wiedźmina odpowiedziano na to pytanie: narzędzie powstało po angielsku i takiego narzędzia używano przy produkcji Wiedźmina. Nie lokalizowano interfejsu, ale zlokalizowano instrukcję.

Osobiście nie wydaje mi się, by bariera językowa miała być większa niż prawdziwy zapał do stworzenia czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pytałem o instrukcję, ale moje pytanie jest już nieaktualne, już wszystko wiem ;).
Dla innych, którzy mieli by ten sam problem, napiszę, że polska instrukcja jest również w linku do ściągnięcia edytora,ale pod spodem ;). Miłego edytowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.

bo jak włączam new module i chce dodać nowa areas do mi wyskakuje takie coś Invalid .set file. Cannot read TILE0/Model entry.
i nie wiem co z tym zrobić czy ktoś wie ; /
a tak przy okazji to można ściągnąć polski poradnik :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nt. edytora.
Czy można robić własne lokacje od samego początku, czy niestety trzeba używać tych podstawowych lokacji, co już istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 11:01, THE WITCHER1990 napisał:

Czy dzięki temu edytorowi będzie można zrobić taką przygodę: Robimy dużo jaskinię, a
w niej co chwilę w różnych miejscach respamują się potwory? Zawsze chciałem zagrać w
takie coś w Wiedźminie (coś jakby Colloseum w Dino crysis2) No i jeszcze jedna sprawa
czy to stworzonego scenariusza i tej nowej przygody można wczytać swoją rozbudowaną postać
np z samej końcówki gry?


Stworzenie tego typu przygody jest jak najbardziej możliwe. Wczytanie rozbudowanej postaci z Wiedźmina niestety nie zadziała, można natomiast za pomocą skryptu na początku przygody ustawić współczynniki Geralta na poziomie, który nas satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:43, Aragloin napisał:

Chciałbym się zapytać ,czy zatrudniacie osoby , które mają ponad 16 lat, a poniżej 18?(
Chodzi o testowanie, cokolwiek)


Przykro mi, ale z tego co wiem zatrudniamy tylko osoby pełnoletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:44, vojtek napisał:

Instrukcja do edytora miała być w języku polskim, jest w angielskim.
Czy wiesz może kiedy i czy wogóle wyjdzie w języku polskim ?


Tak, na życzenie fanów udostępniliśmy polską wersję podręcznika: ftp://ftp.thewitcher.com/pl/wiedzmin/extra/djinni/djinni_podrecznik_pl.zip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:18, siepu napisał:

Witam.
Przyznam, że nie wiedziałem do którego konsula zwrócić się z tym pytaniem, ale postanowiłem
spróbować tutaj. Mianowicie: czy podobnie jak w latach poprzednich będzie w REDzie nabór
do pracy wakacyjnej (ostatnio ściągani byli bodajże testerzy)? Wiem, że na takie pytanie
może być jeszcze zbyt wcześnie, ale jako dojeżdżający student sprawy mieszkaniowe muszę
załatwiać z wyprzedzeniem.


Trudno mi w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie niestety.

Dnia 11.04.2008 o 16:18, siepu napisał:

I drugie pytanie, już konkretnie na temat: kiedy można spodziewać się zapowiadanego FAQa
do Djinniego?


W tej chwili ukazał się już podręcznik, FAQ uzupełniające to, co znajduje się w podręczniku, będzie powstawało stopniowo, ponieważ musimy zebrać od graczy pytania i problemy, z którymi sobie nie radzą. Już dziś na Wiki (djinni.thewitcher.com) powinien ukazać się pierwszy taki artykuł mojego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:30, ithor napisał:

Dlaczego firma Red Studio zdecydowała wydać Edytor w języku Angielskim?
Pozdrawiam


Edytor powstał w wersji angielskiej, dlatego właśnie w tym języku został wydany. Dzięki temu mogą z niego bez przeszkód korzystać ludzie na całym świecie. Specjalnie dla polskich użytkowników został opracowany polski podręcznik, który opisuje wszystkie funkcje Djinniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować