Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projekt RED!

75 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 16:08, Piotrbov napisał:

> Oczywiście, tak jak wspominalismy przy wielu okazjach, sa u nas w REDzie ludzie,
którzy
> bacznie obserwują rynek konsol. Są też programiści, którzy mają pojęcie o dev kitach

> itd. Za wcześnie jednak żeby mowić, że Wiedźmin wyjdzie na jakąkolwiek konsolę.
Chociaż,
> bardzo byśmy sobie tego życzyli:)

No dobrze, może i za wcześnie, lecz czemu już według CDP Insider''a poszukujecie programistów
PS3, a więc już coś szykujecie na PS trójkę bo inaczej, bo co płacić osobom za nic.


Tak jak powiedziałem wczesniej, to ze nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów dotyczących wersji konsolowej nie oznacza, że się nie interesujemy tym rynkiem. Mamy ludzi, którzy badaja technologie i trzymaja rekę na pulsie. Dlatego szukalismy ludzi, którzy się na tym znają - chcemy być na bieżąco. Ale od tego jeszcze dluga droga do wydania gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja drogi Dziadu zapytam o coś całkowicie innego.
Jak wygląda typowy dzień PRowca pracującego w CD Project RED. Jak wiadomo dla gracza jest to przyjemność, ale i masa obowiązków. Pytam, gdyż studiuję Filozofię- Komunikację Społeczną (IIIrok)(podobno po tym mogę zajmować się PR) i jestem zainteresowany działaniem na takim właśnie szczeblu. Zależy mi na poznaniu tej branży i po studiach spróbowaniu sił. Kto wie, może (bardzo prawdopodobne) będę walczył o staż, stanowiska referenta (czyli jak wiadomo PRpadawan na usługach mistrza PRjedi ;p)
Do tego czytając twój gramsajt zauważyłem, że jako PR Manager swietnie się też bawisz w tej firmie.
Opowiadaj mistrzu!
*siada na kocu pod krzesłem mistrza i wcina marchewkę*


Z wyrazami Szacunku -Skall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 17:43, Skallagrim napisał:

A ja drogi Dziadu zapytam o coś całkowicie innego.
Jak wygląda typowy dzień PRowca pracującego w CD Project RED. Jak wiadomo dla gracza
jest to przyjemność, ale i masa obowiązków.


Hmmm...
1. Rano sprawdzanie maila i łapanie się za głowę ile rzeczy jest jeszcze nie zrobionych:)
2. Potem zwalam co mogę na mój zespół, hehehe.
3. W czasie dnia trzeba wygospodarować conajmniej godzinkę na śmiganie po sieci bo bycie na bieżąco to podstawa
4. A we wszystkich wolnych chwilach wypadają jakieś najważniejsze-w-danym-momencie spotkania z różnymi ludźmi

Generalnie prowadzę zespół złożony z 7 osób więc znaczna część mojej pracy to upierdliwe pytania w stylu "Czy to jest juz zrobione?", "A na kiedy to będzie?", "Deadline na to juz minął, potrzebuję tego na wczoraj"... itd. jednym słowem koordynacja pracy PR.

Ale robota jest w sumie git bo jest okazja by poznawać ludzi, zjeść coś na koszt firmy jak są goście i takie tam:) No i wyjazdów fajnych jest całkiem sporo.

>Pytam, gdyż studiuję Filozofię- Komunikację

Dnia 15.05.2008 o 17:43, Skallagrim napisał:

Społeczną (IIIrok)(podobno po tym mogę zajmować się PR) i jestem zainteresowany działaniem
na takim właśnie szczeblu. Zależy mi na poznaniu tej branży i po studiach spróbowaniu
sił. Kto wie, może (bardzo prawdopodobne) będę walczył o staż, stanowiska referenta (czyli
jak wiadomo PRpadawan na usługach mistrza PRjedi ;p)


Dobrze kombinujesz:) Ja np. też kończyłem filozofię na UW. Stara prawda mówi, że wszyscy filozofowie kończą albo jako alkoholicy albo jako pijarowcy:). Jedni i drudzy piją więc różnica jest niewielka. Coś w tym jest kiedy patrzę na siebie i moich ziomków ze studiów (choć więcej tu zdecydowanie alkoholików, hehe)

Dnia 15.05.2008 o 17:43, Skallagrim napisał:

Do tego czytając twój gramsajt zauważyłem, że jako PR Manager swietnie się też bawisz
w tej firmie.
Opowiadaj mistrzu!
*siada na kocu pod krzesłem mistrza i wcina marchewkę*


No bawię sie bawię bo generalnie jestem typem człowieka, który stara się czerpać z życia garściami i z każdego momentu wyciągać pozytyw:). W zasadzie wszystkie sytuacje jakie mnie w życiu spotykają staram się przekuwać na pozytywne doświadczenia. Wychodzę z założenia, że nawet ze strzała w papę można wyciągnąć jakieś fajne doświadczenia :D:D (dlatego lubię się bić, hehe)

Generalnie, nie noszę worów w magazynie (co zdarzało mi się robić w życiu), nie pracuję na cmentarzu (co też zaliczyłem) więc czemu mam się dobrze nie bawić. Czasem jest ciężko, czasem jest nerwówa, ale ogólnie jest fajnie. W REDzie jest zgraja pozytywnych wariatów i to też ma znaczenie. Fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:25, karolek44 napisał:

czy może wiecie kiedy wyjdzie wersja roszszezona wiedźmina


Siema, w najblizszym czasie podamy dokładna premierę, ale mogę zdradzić że odbędzie się to w okolicach targów GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 12:30, DziaduRED napisał:

Siema, w najblizszym czasie podamy dokładna premierę, ale mogę zdradzić że odbędzie się
to w okolicach targów GC.


W okolicach znaczy się premiera będzie w czasie GC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:08, Kazmierczak-M napisał:

> Siema, w najblizszym czasie podamy dokładna premierę, ale mogę zdradzić że odbędzie
się
> to w okolicach targów GC.

W okolicach znaczy się premiera będzie w czasie GC :)


Nieeeee do końca, jesli mam być dokładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu PRowy padawan ;]

Mam pytanie - da sie jakoś poprzez PM uzyskać twój email? Większość pytań, które mam dotyczą praktyki Pr i samej rzeczywistości w takiej dziedzinie- myślę, że komunikacja mailowa byłaby bardziej sensowna i mniej na pokaz. Proszę o jakiś znak! ;] - squallu@tlen.pl

-oddany uczeń (tyle, że miecz świetlny mu się nieco zdewastował... mama mówiła- nie otwierać tym konserw...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 14:01, Skallagrim napisał:

tu PRowy padawan ;]

Mam pytanie - da sie jakoś poprzez PM uzyskać twój email? Większość pytań, które mam
dotyczą praktyki Pr i samej rzeczywistości w takiej dziedzinie- myślę, że komunikacja
mailowa byłaby bardziej sensowna i mniej na pokaz. Proszę o jakiś znak! ;] - squallu@tlen.pl


-oddany uczeń (tyle, że miecz świetlny mu się nieco zdewastował... mama mówiła- nie otwierać
tym konserw...)


Da się:) Mój mail nie jest żadną tajemnicą i figuruje na stronie Wieśka. Żebyś jednak nie musiał "biegać" podam go i w tym miejscu: lukasz(at)thewitcher.com. Jak masz jakieś pytania to pisz. W miarę mozliwości postaram się pomóc/odpowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:51, DziaduRED napisał:

Zgodnie z obietnicą złożoną na czacie dotyczącym gry Wiedźmin DuelMail, podaję zwycięzców,
którzy zadali najciekawsze naszym zdaniem pytania:) [...]


Paczka dojechała, ale mnie zaskoczyliście O,o. Dzięki wielkie za gadżety, są kul :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 11:29, Smerdek napisał:

> Zgodnie z obietnicą złożoną na czacie dotyczącym gry Wiedźmin DuelMail, podaję zwycięzców,

> którzy zadali najciekawsze naszym zdaniem pytania:) [...]

Paczka dojechała, ale mnie zaskoczyliście O,o. Dzięki wielkie za gadżety, są kul :).


Hmmm... bo jak RED wysyła paczki to nigdy nie ma problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 11:29, Smerdek napisał:

> Zgodnie z obietnicą złożoną na czacie dotyczącym gry Wiedźmin DuelMail, podaję zwycięzców,

> którzy zadali najciekawsze naszym zdaniem pytania:) [...]

Paczka dojechała, ale mnie zaskoczyliście O,o. Dzięki wielkie za gadżety, są kul :).


Cieszę się bardzo, że nagrody doszły bez problemu. Przekażę Chłopakom z gramu podziękowania za zorganizowanie bezproblemowej wysyłki nagród. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nastąpiły pewne zmiany w mojej ścieżce zawodowej:). Zakończyłem współpracę z RED''em i przeniosłem się do części wydawniczej CD Projekt, czyli do "niebieskich" (Przy okazji miałem tydzień wolnego, który spędziłem w słonecznej Hiszpanii:P)

Od tej chwili ze strony REDa odpowiadaniem na Wasze pytania zajmie się Paweł Majak. Znajdziecie go na liście konsuli. Ja zaś... no już niedługo będzie więcej wiadomo, prawdopodobnie jeszcze tu o mnie usłyszycie:). Szczegóły pewnie wrzucę na swój gramsajt juz jutro:): http://ja.gram.pl/dziadured

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:31, DziaduRED napisał:

Nastąpiły pewne zmiany w mojej ścieżce zawodowej:). Zakończyłem współpracę z RED''em
i przeniosłem się do części wydawniczej CD Projekt, czyli do "niebieskich" (Przy okazji
miałem tydzień wolnego, który spędziłem w słonecznej Hiszpanii:P)


Oooo. Ciekawe, firma zabiera pracownika innej swojej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować