Zaloguj się, aby obserwować  
Pluszak

Ikariam - gra przeglądarkowa

817 postów w tym temacie

Do wydobycia siarki, potrzebujesz jedynie wynaleźć "dobrobyt" w akademii :). Ja już sobie kamień wydobywam, i sieję postrach na mojej wyspie. Za 9 graczy, mam podpisany tylko jeden sojusz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:19, Cesarro napisał:

Do wydobycia siarki, potrzebujesz jedynie wynaleźć "dobrobyt" w akademii :). Ja już sobie
kamień wydobywam, i sieję postrach na mojej wyspie. Za 9 graczy, mam podpisany tylko
jeden sojusz :D.

pohandlujemy???? mi brak kamienia a mam siarkę...
sojusznikiem też mogę zostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:31, Cesarro napisał:

A grasz na "beta", czy "alpha"? Bo ja gram na becie jak co ;]. Można pohandlować.


no tak, alpha... niestety nie pomyslalem... ktory masz poziom miasta? bo ja za 15 min jako pierwszy będę mial 4! juz prawie rządzę na wyspie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:25, Zakrzysiunio napisał:

pohandlujemy???? mi brak kamienia a mam siarkę...
sojusznikiem też mogę zostać...

Lepiej już poszukać pobliskiej wyspy, szybszy handel będzie... a z resztą, przecież masz targ od tego!
A co do soja... ja mam jeden na wyspie i juz niemal cała leży nam u stóp (a jest nas dwóch z łaczną siłą 20 miotaczy)
PS: 4 poziom ratusza mam od rana:], narazie 5 mi się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:34, Bartek 93 napisał:

> pohandlujemy???? mi brak kamienia a mam siarkę...
> sojusznikiem też mogę zostać...
Lepiej już poszukać pobliskiej wyspy, szybszy handel będzie... a z resztą, przecież masz
targ od tego!
A co do soja... ja mam jeden na wyspie i juz niemal cała leży nam u stóp (a jest nas
dwóch z łaczną siłą 20 miotaczy)


jaki targ??? nie mam wybudowanego... 20 miotaczy to ja mam sam jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:36, Zakrzysiunio napisał:

jaki targ??? nie mam wybudowanego... 20 miotaczy to ja mam sam jeden...

Skoro masz dobrobyt to możesz mieć i targ! a co do woja to ostro polleciałeś, ale ciekawe jakie masz teraz bilanse finansowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:38, Bartek 93 napisał:

> jaki targ??? nie mam wybudowanego... 20 miotaczy to ja mam sam jeden...
Skoro masz dobrobyt to możesz mieć i targ! a co do woja to ostro polleciałeś, ale ciekawe
jakie masz teraz bilanse finansowe...


dzieki, nie sprawdzilem.... nie jest zle z finansami, pladruje az milo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, muszę przyznać, że ta gra jest całkiem ciekawa. To chyba najlepsza browserówka od czasów Ogame. Zobaczymy jak to wszystko sie dalej potoczy, jak na razie jest bardzo dobrze.

Jedno pytanie - jakim cudem macie sojusze, jak na Alphie w rankingu sojuszy nie ma ani jednego? Chyba, że za sojusz uznajecie pakty słowne. A propos - teraz w badaniach dążę do ambasady, może w przyszłości mały sojusz gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:41, Zakrzysiunio napisał:

> > jaki targ??? nie mam wybudowanego... 20 miotaczy to ja mam sam jeden...
> Skoro masz dobrobyt to możesz mieć i targ! a co do woja to ostro polleciałeś, ale
ciekawe
> jakie masz teraz bilanse finansowe...

dzieki, nie sprawdzilem.... nie jest zle z finansami, pladruje az milo...

uważaj by nie przesadzić... każda wyprawa to ogromny koszt. Hmmm.. chyba wybuduje ratusz lvl. 5 :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:44, Łowca Gier napisał:

może w przyszłości mały sojusz gram.pl ?

Dobry pomysł. :D Ja na razie gram na Beta i Gamma, na Alfa jeszcze nawet konta nie mam ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie zacząłem wczoraj grać na świecie Beta i chce rozbudować ratusz do poziomu 4 ale do tego potrzebny jest marmur dlatego moje pytanie brzmi skąd go wziąść? Czytałem troche w pomocy ale tam nie ma dokladnej informacji. A i na mojej wyspie nie ma marmuru a jak chce wziąśc z innej wyspy to cos nie zabradzo i idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 07:49, Lord Andre 1 napisał:

Mam takie pytanie zacząłem wczoraj grać na świecie Beta i chce rozbudować ratusz do poziomu
4 ale do tego potrzebny jest marmur dlatego moje pytanie brzmi skąd go wziąść? Czytałem
troche w pomocy ale tam nie ma dokladnej informacji. A i na mojej wyspie nie ma marmuru
a jak chce wziąśc z innej wyspy to cos nie zabradzo i idzie.


Każda wyspa posiada drewno I jeden specjalny surowiec
jeżeli na twojej wyspie nie ma marmuru to musisz pogadać z kimś z pobliskich wysepek na których marmur jest i po prostu się wymienić. (potrzebujesz portu i statku handlowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 07:49, Lord Andre 1 napisał:

/.../

Musisz wybudować Bazar, a wcześniej technologię Dobrobyt. Dostaniesz wtedy po 50 każdego z surowców. Potem pozostaje tylko wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się w to zagłębiłem i widze, ze trzeba zbudować bazar ale do tego to daleka droga bo coś trzeba zbadać coś mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:56, Lord Andre 1 napisał:

Właśnie się w to zagłębiłem i widze, ze trzeba zbudować bazar ale do tego to daleka droga
bo coś trzeba zbadać coś mi się tak wydaje.

Napisałem: Wcześniej trzeba mieć zbadaną technologię Dobrobyt. Kliknij w Akademi "Idź do Biblioteki" i zobacz co trzeba wcześniej wybadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie ma to jak zrozumiałe teksty w grze. Chodzi mi o bazar. Mam Oferuję i Szukam ale kogo to dotyczny? Mnie czy kogoś innego? A potem niżej we Własnych Ofertch Sprzedaj, Kup ale kto? Ja czy ktośą innych? Bo to tak zmienia wszystko. Potrzebuję krysztalo ale jak widze to chyba tylko przez PM bedę musiał szukać. Chyba ze ktoś juz to pojął i mi wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować