Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witamy w wątku dedykowanym wszystkim kwestiom związanym z zakupami w gier w sklepie gram.pl - na Wasze pytania odpowiadają tutaj pracownicy sklepu.

Podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania sklepu, znajdziecie tutaj:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: Poprzez formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
lub telefon: 022 33 22 232 (pon-pt 10:00 - 17:00)

Jeśli macie pytania lub uwagi dotyczące odbiorów osobistych w sieci salonów Sferis, zapytajcie Konsula Action S.A.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968
Z pozdrowieniami,
Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jedynym efektem rozpoczęcia Promocji Wiosennej jest nie płacenie za wybrane gry przy pomocy wpln? Osobiście jest to dla mnie po prostu śmieszne, bo promocja to żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ofercie sklep.gram.pl będziemy mogli ujrzeć Spore z oferty EA? Jestem bardzo zainteresowany tym tytułem, a pre-order tej gry mógłby mnie miło zaskoczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga: na samej górze forum są te wasze reklamy. Zauważyłem, że w reklamie Assassin''s Creed jest napisane WERJSA :) Chyba było to robione na szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy braki w ofercie XKN (wiele na chwilę obecną niedostępnych tytułów) zostaną uzupełnione przed końcem Wielkiej Wyprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Dawn of War:SS nie zachowal premierowej (przed premierowej?) ceny czyli ze wszystkimi bonusami czyli 50zł? (czy poprostu mi sie to przysnilo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące konsoli Wii.
Wprawdzie cieszy mnie, że gry na nie pojawiły się w gram-sklepie. Ale niestety ich wybór jest co najmniej dziwny. Zamiast hitów takich jak Super Mario Galaxy pojawia się np. Smarty Pants (ktokolwiek to kupił?).
Czy jest szansa, że w sklepie zagoszczą naprawdę fajne gry na tę niedocenioną w Polsce konsole (np. No More Heroes, Metroid 3, Battalion Wars 2, czy nadchodzące Wii Karts)...
Czy też fani Nintendo będą dalej zmuszeni do kupowania gier w jakichś obskurnych sklepach w centrum Warszawy, które sprawiają wrażenie szemranych interesów...

Pozdrawiam!

I bardzo czekam na polepszenie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Dlaczego kiedyś w sklepie gram.pl była konsola PS3 to kupienia a teraz jej nie mam ??
2.Jeśli sprzedajecie tytuły która dystrybuuje Cenega, to dlaczego nie ma w waszym sklepie Ghost Recon Advanced Warfighter na Xboxa 360 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj RaLu. Oto moje pytania:

1. Czy jest szansa, a jeśli tak to kiedy, że sklep.gram.pl przyspieszy? W tej chwili zbliżamy się do granicy niewydolności, którą niegdyś prezentował sklep Cenegi (czas przeszły) - ładowanie wszelkich list czy nawet podstron z produktem trwa wieki i nie wyobrażam sobie, jak to działa u ludzi z mniejszą ilością RAM-u. jednym słowem korzystanie ze sklepu to gehenna.

2. Wnioskowałbym o dodanie opcji preferencji uzytkownika, która pozwalałaby ustawić, liczbę produktów w liście na jednej podstronie. To bardzo ułatwiłoby obsługę - mniej klikania. Da się to zrobić?

3. Czy na podstronie danego produktu dałoby się umieść informację, do jakiej kategorii gatunkowej przyporządkowano daną grę? Np. w miejscu, gdzie jest umieszczony znaczek platformy sprzętowej typu "PC" czy "XBOX".

4. Czy dałoby się naprawić kategorie produktów? Obecnie tam panuje niezły bałagan - posłużę się tu konkretnym przykładami.

a. w kategorii gra przygodowa mozemy znaleźć takie tytuły jak The Sims 2: Akcesoria (simlife), Alone in the Dark (action-adventure) czy LEGO Star Wars (platformówka). Wydawać by się mogło, że tytuły takie jak Broken Sword, The Curse of Monkey Island, Syberia Złota Edycja to jednoznaczni przedstawiciele przygodówek. Najśmieszniejsze, że w tej kategorii nie ma np. Sama i Maxa Sezonu 1...

b. w kategorii symulacja mamy wymieszane tycoony i managery takie jak Railroads!, FIFA Manager, The Sims 2 (którym bliżej do strategii, podgatunku zwanego simlife) z symulatorami maszyn takimi jak Flight Simulator, Ił-2 Szturmowik czy Silent Hunter.

c. w kategorii RPG oprócz rasowych przykładów, goszczą strategie (Heroes of Might & Magic V, Medieval II) i action-RPG (Diablo, Dark Messiah of Might and Magic)

d. w kategorii Akcja znajdziemy RPG (Wiedźmin), MMORPG (World of Warcraft), FPS (Far Cry), TPS (Gears of War), tactical shooter (SWAT 4), action adventure (Prince of Persia), Sam & Max Sezon 1 (sic!!!), ścigałki (Need For Speed Prostreet, Star Wars Racer), strategie (Warhammer 40K: Dawn of War, Empire Earth II i III, World in Conflict), TPS (Max Payne Antologia) itd. Krótko mówiąc - WSZYSTKO! :O

Czy nie można by tego uporządkowaći? Z tego co zauważyłem, każdy produkt, może być przyporządkowany do kilku kategorii, ja ustaliłbym następujące etykietki (w nawiasach kilka przykładów):

- shootery (np. Call of Duty 4, Painkiller, Counter Strike, Half-Life Orange Box, F.E.A.R., Max Payne itd.)
- action adventure (Pirates of the Carribean, Prince of Persia, Alone in The Dark)
- arcade/platformowe (LEGO Star Wars, Sonic Mega Collection, Shrek Trzeci)
- strategiczne: turowe (HoM&M V, Civilization, Medieval II)
- strategiczne: RTS (Warcraft III, StarCraft, World in Conflict)
- strategiczno-symulacyjne (Railroads, FIFA Manager, Rollercoaster Tycoon, SimCity, The Sims)
- taktyczne (SWAT 4, Splinter Cell, Hitman, Medieval II)
- symulatory maszyn (Ił-2 Szturmowik, Silent Hunter III)
- przygodowe (Sam & Max, Broken Sword, Runaway)
- RPG (Baldur''s Gate, Elders Scrolls III Morrowind, Neverwinter Night, Gothic)
- action-RPG (Diablo, Titans Quest)
- MMO i e-sport (WoW, Counter-Strike, Warcraft III, StarCraft)
- wyścigowe (Need For Speed, ToCa, DIRT, Test Drive Unlimited)
- sportowe (FIFA 07, Pro Evolutin Soccer, NBA Live)
- logiczne (Fritz, Shredder0
- familijne: (The Sims, Agent Hugo, Scooby Doo, Kopciuszek)
- muzyczne (Guitar Hero)
- hybrydowe (Medieval II, Sid Meier Pirates)
- serie i składanki (Platynowa kolekcja, TopSeller)
- edycje kolekcjonerskie
- dodatki

Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaliście gry Cenegi, pytanie czemu nie wszystkie? Jest wiele tytułów kótrych nie macie w swojej ofercie, a w sklepie cenegi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 23:51, Chilid napisał:

Posiadam bodajże 190 wpl czy jest jakaś szansa że będę mógł kupić jakaś nową grę za te
pieniądze ??

Całą grę? nie. Wpn-ami można płacić tylko częściowo, przy każdej w grze w sklepie jest napisane ile możesz ich wydać (resztę trzeba niestety tradycyjną kasą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować