Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

ładna mi reszta czyli krótko mówić pieniądze te są praktycznie nikomu nie potrzebne tani chwyt marketingowy ;/;/ lippaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a w zasadzie pomysł, ale po kolei... Osobiście nie kupuję gier w sklepie gramowym (chociaż odkąd istnieje możliwośc odbioru osobistego to zawsze się nad tym zastanawiam) , dlatego że jest to dla mnie nie opłacalne. Mieszkam w Warszawie więc mam do wyboru wiele sklepów . gram.pl oferuje dośc niskie ceny gier w swoim sklepie (niskie względem np. EMPiK''u ) , ale są one i tak o jakieś 5-15 zl wyższe niż w niektórych sklepach.

No właśnie i tu pojawia się pytanie jak obniży ceny nie tracąc na tym . Moim zdaniem jest wyjście.Wyjście stosowane przez większośc małych sklepów z grami, a mianowicie obrót wtórny. Daje to duże pole manewru w zakresie cen , nie tracąc przy tym. Przy czym dla spółki gram.pl myślę że byłoby to dośc opłacalne wyjście (oczywiście wiązałoby się z pewnymi kosztami), ale dla grupy CD-Projekt (której w końcu gram jest częścią) byłoby to mniej opłacalne(zmniejszyłaby się sprzedaż nowych gier).

Wiec moje pytanie jest takie czy gram.pl planuje coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie... :)

Jak ogarniecie dni 5-7 kwietnia, chodzi mi tu o wysyłke Assassin''s Creed (o ile nie rpzesuną premiery to będzie ona 8 kwietnia). Bo egzemplarzy jest zamówionych... sporo :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:51, Kazmierczak-M napisał:

Wiec moje pytanie jest takie czy gram.pl planuje coś w tym rodzaju?

swojego czasu był dział używki (właśnie obrót wtórny), ale go nie widzę więc chyba pomysł się nie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyłeś cały czas oferta sklepu się powiększa. Oczywiście nie zapomnieliśmy o użytkownikach PS3 i oferta będzie sukcesywnie powiększana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:46, Earthshaker napisał:

Czy w ofercie sklep.gram.pl będziemy mogli ujrzeć Spore z oferty EA? Jestem bardzo zainteresowany
tym tytułem, a pre-order tej gry mógłby mnie miło zaskoczyć. ;)


Jak tylko będą potwierdzone informacje na temat tego tytułu, to oczywiście zamieścimy Pre-Order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:34, Krejt napisał:

Czy braki w ofercie XKN (wiele na chwilę obecną niedostępnych tytułów) zostaną uzupełnione
przed końcem Wielkiej Wyprzedaży?


Niestety nie będzie uzupełnienia oferty. Może któryś z tytułów które jeszcze są dostępne Cię zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 22:08, Mattio napisał:

Dlaczego Dawn of War:SS nie zachowal premierowej (przed premierowej?) ceny czyli ze wszystkimi
bonusami czyli 50zł? (czy poprostu mi sie to przysnilo?)


Warhammer Soulstorm nie był dostępny w cenie o której piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:08, JaN-J napisał:

Czy i za ile będzie preorde Rock Banda na PS3?


To bardzo trudne pytanie :) Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie odpowiedzieć. Jak tylko będziemy znać odpowiedzi na Twoje pytania, to na sklepie pojawi się Pre-Order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:57, NmICH napisał:

Witam.

Mam pytanie dotyczące konsoli Wii.
Wprawdzie cieszy mnie, że gry na nie pojawiły się w gram-sklepie. Ale niestety ich wybór
jest co najmniej dziwny. Zamiast hitów takich jak Super Mario Galaxy pojawia się np.
Smarty Pants (ktokolwiek to kupił?).
Czy jest szansa, że w sklepie zagoszczą naprawdę fajne gry na tę niedocenioną w Polsce
konsole (np. No More Heroes, Metroid 3, Battalion Wars 2, czy nadchodzące Wii Karts)...

Czy też fani Nintendo będą dalej zmuszeni do kupowania gier w jakichś obskurnych sklepach
w centrum Warszawy, które sprawiają wrażenie szemranych interesów...

Pozdrawiam!

I bardzo czekam na polepszenie oferty.


Odpowiem podobnie jak koledze, który pytał o PS3 :)
Oczywiście, tytuły o których piszesz będą dostępne w naszym sklepie. Cały czas pracujemy nad rozszerzaniem oferty tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:27, RaLu napisał:

Niestety nie będzie uzupełnienia oferty. Może któryś z tytułów które jeszcze są dostępne
Cię zainteresuje :)

Cóż, trudno. Dam zarobić Wirtusowi, który nadal posiada na stanie wszystkie tytuły, którymi jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:13, RaLu napisał:

Jak zapewne zauważyłeś cały czas oferta sklepu się powiększa. Oczywiście nie zapomnieliśmy
o użytkownikach PS3 i oferta będzie sukcesywnie powiększana :)


A to dobra wiadomość, dzięki za odpowiedź :) Mam nadzieję, że spotkacie się z dobrą sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na czas trwania "wiosennej promocji" anulowano możliwość płacenia wpln na wszystkie gry, czy tylko na te zaznaczone zieloną strzałką i napisem "nowa niższa cena"? Jeżeli za resztę gier można płacić wpln, to dlaczego przy składaniu zamówienia nie mam takiej możliwości? Kiedy się skończy ta "wiosenna promocja"? Będę musiał chyba poczekać z zakupem, aż się ona skończy i wpln znów zodstaną uruchomione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:30, 19Moralezz91 napisał:

Ja mam pytanie: Chcę kupić oryginalnego Far Cry, mam do wykorzystania 90 zł wirtualnych
pieniędzy. Czy mogę za nie kupić grę? Jeśli tak to w jaki sposób?

Niestety jest to nie możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować