Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

92 postów w tym temacie

Odgrzewane kotlety czy nie...zawsze w niższej cenie! Grałem już w niezbyt-legalnie-zdobytego Fahrenheita i to po angielsku, także teraz sobie go kupię :-) Gra sama w sobie genialna, trochę jakby się grało na konsoli...ale na PC też super, polecam pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:42, dave03 napisał:

Oby tylko nie przepadła Saga Heroes i TES III Morrowind, bo póki co to nie słyszałem
ani o jednym ani o drugim tytule w nowej odsłonie EeXtra Klasyki. Zresztą to chyba byłaby
dobra okazja żeby wydać całą sagę The Elder Scrolls w Goldzie bo ta seria na pewno na
to zasługuje.


W przypadku jednej i drugiej serii musieliby tak to przygotować, by pierwsze dwie części obu serii (zbieg okoliczności:) móc odpalić pod Win XP - to są dosówki, więc Arena i Daggerfall mogą mieć problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:42, Klimos napisał:

20 na samo "dzień dobry", to chyba nie będzie. Dziesięć, może kilkanaście przy starcie,
a potem systematycznie ze 3 razy w roku po kilka tytułów będą dokładać.


I oczywiście ogłaszać to będą na raty (zapowiedź o poszerzeniu oferty pierwszego dnia, a następnego tytuły), po czym się okaże, że ktoś już zna listę, bo np. widział reklamy - i cały misterny plan pijarowców CDP diabli wezmą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi już o konkretne tytuły :-) tylko o ogół. Parę lat temu kupienie dobrego tytułu za niską cenę graniczyło z cudem. Ceny sięgały od 100zł wzwyż, a teraz? nic tylko kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:38, Vojtas napisał:

I oczywiście ogłaszać to będą na raty (zapowiedź o poszerzeniu oferty pierwszego dnia,
a następnego tytuły), po czym się okaże, że ktoś już zna listę, bo np. widział reklamy
- i cały misterny plan pijarowców CDP diabli wezmą... ;)


Nic nowego. Zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:42, dave03 napisał:

Oby tylko nie przepadła Saga Heroes i TES III Morrowind, bo póki co to nie słyszałem
ani o jednym ani o drugim tytule w nowej odsłonie EeXtra Klasyki. Zresztą to chyba byłaby
dobra okazja żeby wydać całą sagę The Elder Scrolls w Goldzie bo ta seria na pewno na
to zasługuje.


Wątpię, bo to Cenega tłumaczyła np. TES: Obliviona, więc wszystkich części serii raczej dać nie mogą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te pudełka wyglądają badziewnie. Tamte pudełka przyciągały do siebie tym swoim prostym wyglądem. A te się świecą na kilometr i pewnie będą w innym rozmiarze.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za bardzo miła niespodzianka :) Grzechem by było nie kupić którąś z tych gier , a ten podział na różne wydania , świetny pomysł.
@Dobik Na STALKERA to jeszcze sobie trochę poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną wątpliwość a zarazem pytaniem skoro już nie ma XKN to co będzie z takimi hitami jak Kroniki Riddicka, Settlers 5, Full spectrum Warrior Chyba, nie zostają całkowicie wycofane z rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:49, bartez743 napisał:

Wątpię, bo to Cenega tłumaczyła np. TES: Obliviona, więc wszystkich części serii raczej
dać nie mogą :P

Właściwie to miałem tutaj na myśli tylko pierwsze trzy części, bo racja, że na Obliviona tutaj nie ma żadnych szans. Tym niemniej części I-III z wszystkimi dodatkami zadowoliłyby mnie całkowicie. Zobaczymy jak to z tym będzie, chociaż wydaje mi się że niestety nic z tego nie wypali i będę rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:41, dave03 napisał:

> Wątpię, bo to Cenega tłumaczyła np. TES: Obliviona, więc wszystkich części serii
raczej
> dać nie mogą :P
>
Właściwie to miałem tutaj na myśli tylko pierwsze trzy części, bo racja, że na Obliviona
tutaj nie ma żadnych szans. Tym niemniej części I-III z wszystkimi dodatkami zadowoliłyby
mnie całkowicie. Zobaczymy jak to z tym będzie, chociaż wydaje mi się że niestety nic
z tego nie wypali i będę rozczarowany.


Powiem ci szczerze stary, ze ja też chciałbym by tak było ale... Nie zapominajmy że Arena jest bardzo starą grą wątpię czy trafi do Extra Klasyki Gold lub Hit. Spore szanse są natomiast na Daggerfalla i Morrowinda. Na Obka raczej nie bo to w ogóle nie polonizacja CDP (z resztą Obka można kupić w Sper$ellerze od Cenegi za 49 zł). Więc całkiem możliwe że będzie Daggerfall i Morrek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować