Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - szczegóły dotyczące różnic pomiędzy wersjami

88 postów w tym temacie

Na pewnej amerykanskiej stronie sprawdzono czas ładowania w kilku grach na X360 i PS3. Gry na PS3 były zainstalowane w konsoli. I wychodzi na to że PS3 i tak przegrywa pod względem loadingów. Jest to spowodowane lenistwem producentów gier.

Sam mam X360 i loadingi mi nie przeszkadzają. I tak ogólnie to zaniedługo zamierzam nabyć PS3 to będe mógł osobiście sprawdzić :-).

A co do newsa, to odrazu mi śmierdział :-). Przecież już samo to że rejs trwałby w grze trwałby 2 tygodnie my obejrzelibyśmy w ciągu 85minut, co oznacza że co pare minut słonce wschodziłoby i zachodziło. A pozatym zabijanie szczurów?!

Gram.pl życze mniej łatwo-wierwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:00, Zaitsev napisał:

Podana przeze mnie wiadomość jest w 100% fałszywa i została wymyślona przez redakcję
Sarcastic Gamera w ramach ich zwyczajowego cyklu Fiction Friday. Jest mi bardzo przykro,
że popełniłem ewidentny błąd i nie sprawdziłem na 100% tej wiadomości. Przepraszam wszystkich
wprowadzonych przeze mnie w błąd czytelników i chciałbym zapewnić, że podobne sytuacje
nie będą miały w przyszłości miejsca.


;)

Dnia 05.04.2008 o 17:00, Zaitsev napisał:

Zresztą to nie pierwszy raz publikujecie "sensacyjne", ale niesprawdzone informacje :/


hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:12, Zaitsev napisał:

Hmmmm, szkoda tylko, że sam sobie tego nie wymyśliłem i fakt ten podali dziennikarze,
którzy zostali zaproszeni na prezentację gry. Jeżeli chodzi o wiarygodność angry gamera
- czy gdyby byli jakimś bzdurnym blogiem, to R* zapraszałoby ich do swojej siedziby?

To jest jeszcze lepsze... Chyba sobie wydrukuję i oprawię w antyramę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:13, Domek napisał:

> Zresztą to nie pierwszy raz publikujecie "sensacyjne", ale niesprawdzone informacje
:/

Bardzo prosiłbym o podanie jakichś konkretów, bo rzucanie takimi hasłami bez dania nam
nawet minimum możliwości obrony nie jest zbyt eleganckie.


http://www.gram.pl/news_9ArkJO1_DMC_4_prawdziwe_HD_tylko_na_PC.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:58, Therror napisał:


No ale chwilkę, chyba jednak powinniśmy odróżnić pomyłkę newsmana gram.pl i pomyłkę źródła, na które się powoływał. W przytaczanym przez Ciebie newsie wyraźnie podane jest źródło informacji, a że okazała się ona później nieprawdziwa i została zdementowana... A bo to rzadko się zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 22:06, Domek napisał:

> http://www.gram.pl/news_9ArkJO1_DMC_4_prawdziwe_HD_tylko_na_PC.html

No ale chwilkę, chyba jednak powinniśmy odróżnić pomyłkę newsmana gram.pl i pomyłkę źródła,
na które się powoływał. W przytaczanym przez Ciebie newsie wyraźnie podane jest źródło
informacji, a że okazała się ona później nieprawdziwa i została zdementowana... A bo
to rzadko się zdarza?


Nie wiem czy rzadko. Ale moim zdaniem nie powinno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redaktor serwisu 1UP napisał na forum NeoGaf, że Grand Theft Auto IV w wersji na PlayStation 3 wymaga krótkiej, pięciominutowej instalacji przed możliwością odwiedzenia Liberty City w roli Niko. Według jakichś źródeł portalu Videogaming247 również posiadacze Xboksów 360 będą mogli zrzucić trochę danych na dysk twardy konsoli. W tym przypadku byłoby to jednak tylko rozwiązanie opcjonalne. Rockstar na razie nie potwierdziło tych interesujących doniesień. Dodanie takiej możliwości chyba nikomu by nie zaszkodziło. W tym momencie trzeba poczekać na jakiś komentarz ze strony studia.

onlinecenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować