Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - szczegóły dotyczące różnic pomiędzy wersjami

88 postów w tym temacie

CO 85 min. i do tego jak coś pomylę to od nowa nie no bez przesady jak mi się gra instaluję to idę gdzieś sobie np. do kuchni a nie siedzę "jak malowane wrota" przed ekranem mała przesada ale te HDR ciekawe się wydaję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... niedługo to do konsol trzeba będzie dokupywać karty graficzne, ram i procesor by gry zaczęły płynniej chodzić... Ta instalacja na PS 3 to porażka już wole patrzeć się 5-10 minut na poszerzajacy się paseczek postepu instalacje w Windowsie niż naciskać jeden przycisk przez półtorej godziny o_O o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anulowanie instalacji jak nie wcisnę guzika ? To nawet kanapek jak w czasie DMC nie można zrobić... zanim zacznę grać już będę musiał wyłaczyć konsolę, bo trzeba będzie się zająć innymi rzeczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok , 85 minut instalacji rozumiem , ale jak nie nacisnę w odpowiednim czasie guzika to wszystko od nowa? To nie jest chore? Jeden z najgłupszych pomysłów w historii instalacji gier, jak nie najgłupszych... rozumiem np. jakąś minigierkę ala The Sims 2 że "prowadzimy" kontener oczywiście z możliwością pominięcia tego no ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* raczej nie zafundowałby graczom takich "atrakcji". Może gdyby premiera odbyła się w tamtym roku zgodnie z planem, to taka instalka byłaby potrzebna. Ale przecież Rockstar opóźnił premierę właśnie dlatego, aby wersja na PS3 nie była gorsza od X360 i na odwrót! 85 minut- ludzie, wy naprawdę daliście się nabrac? Jak dla mnie to czysty fake z wielce niewiarygodnego źródła (Sarcastic Gamer? Już po nazwie można wywnioskowac, że w tym serwisie nie wszystko jest na serio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na pewno dysk 40GB, który pewnie większość posiadaczy PS3 ma, wystarczy do tej instalacji ? Przez 85 minut można zainstalować i więcej...Next-gen my ass.

Kumpel będzie obowiązkowo kupował GTA 4...przejdę się do niego i zobaczę, czy wytrzyma 85 minut skupienia w oczekiwaniu na "Press X". Ja bym padł i zwątpił w sens istnienia. Rockstar chyba podpisał jakiś świstek z MS, który ma utrudnić życie ludziom z zabawką Sony. (Że o dodatkowych epizodach "x-kloc only" nie wspomnę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehe 85 minut to jakaś ściema ... bynajmniej ja wolałbym włożyć plytkę, i niech się kopiuje, po czym przychodzę za 85 minut i gram; a nie szczury depcze, kurde ale frajda :)
już sobie można to wyobrazić: siedzisz gapiąc się w czarny ekran po czym wołasz o szczur i naciskasz w pośpiechu "x"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już wolę iść obejrzeć jakiś film, podczas gdy to będzie się instalowało. Naprawdę... Ale cóż, przecierpieć trzeba, by potem zaznać smaku cuda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować