Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - szczegóły dotyczące różnic pomiędzy wersjami

88 postów w tym temacie

Posiadacze X360 będą kończyc GTA IV, przy czym konsolowcy Sony będą zaczynac "widziec"... to wydaje sie jak kiepski żart PA (może sie ktoś spóźnił? ), cóż akurat takie szczescie, ze mam X360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:12, Zaitsev napisał:

Hmmmm, szkoda tylko, że sam sobie tego nie wymyśliłem i fakt ten podali dziennikarze,
którzy zostali zaproszeni na prezentację gry. Jeżeli chodzi o wiarygodność angry gamera
- czy gdyby byli jakimś bzdurnym blogiem, to R* zapraszałoby ich do swojej siedziby?


Przecież tego nie mówie. Wiesz przeczytać newsa na zagranicznej stronie i podać tylko to co jest wygodne dla dystrybutora to nie sztuka. Nie musialo tak byc, ale tego nie wiem. Być moze oni też nie podali wszystkich mozliwości opinii publicznej, a juz się robi z tego wielkie halooo. Poki co niewiemy jak to bedzie wygladac w praktyce i jak wypadnie w bilansie korzyści - straty w stosunku do całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna gra wymagająca instlacji :/ Można się usprawiedliwiać, podawać uzasadnienia i szukać dobrych stron, ale to jednak przegięcie (zwłaszcza że trwa 85 minut...). Nie po to człowiek konsolę kupuje, żeby gry trzeba było instalować. IMHO największą zaletą konsol jest wygoda użytkowania- siadasz w fotelu, wkładasz płytę i grasz, bez instalowania, aktualizowania sterowników karty graficznej, wgrywania patcha, bez którego gra ma setki błędów. A na PS3 w końcu pewnie i do tego dojdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:17, YahooPL napisał:

Ważne żeby wersja PC o ile w ogóle się ukaże tyle się nie kopiowała na dysk ;)

Dokładnie + mam nadzieję, że wersja PC będzie zawierać wszystkie te duperele, których będzie brakować pomiędzy PS3 i X360... tylko właśnie... o ile wogóle wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:21, Damianuss1 napisał:

> Ważne żeby wersja PC o ile w ogóle się ukaże tyle się nie kopiowała na dysk ;)
Dokładnie + mam nadzieję, że wersja PC będzie zawierać wszystkie te duperele, których
będzie brakować pomiędzy PS3 i X360... tylko właśnie... o ile w ogóle wyjdzie.

wyjdzie. jak poprzednie części wyszły, ta też wyjdzie. nie sądzę, żeby R* olało tak duży rynek, jakim jest PC gaming. zresztą, pamiętacie jaka nerwówka była przed GTA SA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:18, Ceteris Paribus napisał:

> Hmmmm, szkoda tylko, że sam sobie tego nie wymyśliłem i fakt ten podali dziennikarze,

> którzy zostali zaproszeni na prezentację gry. Jeżeli chodzi o wiarygodność angry
gamera
> - czy gdyby byli jakimś bzdurnym blogiem, to R* zapraszałoby ich do swojej siedziby?


Przecież tego nie mówie. Wiesz przeczytać newsa na zagranicznej stronie i podać tylko
to co jest wygodne dla dystrybutora to nie sztuka. Nie musialo tak byc, ale tego nie
wiem. Być moze oni też nie podali wszystkich mozliwości opinii publicznej, a juz się
robi z tego wielkie halooo. Poki co niewiemy jak to bedzie wygladac w praktyce i jak
wypadnie w bilansie korzyści - straty w stosunku do całej gry.

Instalacja w DMC4 jest konieczna. Ja nie chcę tutaj linczować PS3, ale sądzę, że jeżeli instalacja byłaby kwestią wyboru, to wspomnieliby o tym. Są jeszcze 2 części tego artykułu, więc trzeba czekać na ich publikację. Nóż widelec coś się wyklaruje. Na podstawie tego newsa, bądź co bądź trochę żałuję, że nie zagram w wersję z PS3 tylko na X-a...

Korzystna dla jakiego dystrybutora? Chyba żartujesz - mariaż gram.pl z CDP dobiegł końca. Prasówki wrzucamy i Cenegi i CDP i nikogo nie faworyzujemy. No dobra, faworyzujemy dobre gry... bo są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale pod warunkiem, że nie będzie obowiązkowy (wątpię w to, R* nie jest taki głupi, nawet jeśli, to jeżeli cały świat napisze "zwariowali?" to na pewno to zmienią przed premierą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał coś ciskać w odpowiedniej chwili??

No to teraz już mam dylemat, co kupić.

Będę musiał siedzieć przed ekranem i nacisnąć coś w odpowiedniej chwili, bo inaczej wszystko będzie się działo od nowa.

Ale przynajmniej przy PS3 będzie obsługa efektów HDR. To jest duży plus. I mam nadzieje że przy tym oświetleniu będzie wyglądało wszystko realistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może nie posiadając konsoli (logicznie i gry na nią) poczekać aż wyjdzie ta wersja PC? Wiadomo, że minie sporo czasu (mogę się mylić). To tak jakby mieć wino i go nie wypić, a po pewnym czasie stanie się lepsze.

> Niom fajna gierka się zapowiada tylko czy będzie w niej cenzura podczas uprawiania seksu
> bo tego bym nie chciał ale i tak kupie PS3 i GTA
Hehhehehe to najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:36, WorldWar3PL napisał:

> Ta gra nigdy nie bedzie tak dobra jak jej zapowiedzi.
Redaktorzy, którzy ukończyli już tę grę są zgodni - gra przewyższa wszystko to, co mówiono
o niej w zapowiedziach - więc może jednak warto czekać? ;-)


Nie spotkalem jeszcze gry ktora bylaby lepsza od jej zapowiedzi. Moze czwarta gta bedzie wyjatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:32, Damianuss1 napisał:

> Czyli jak ustawię instalację i pójdę sobie np. z psem na spacer to gra się nie zainstaluje?

> :|
A umiesz czytać?


Właśnie nie wiem czy dobrze zrozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to pewnie na Xboxie360 idąc przez miasto uraczy nas napis "Loading... Please wait''''. Już wole zainstalować to i utożsamić się z Nickiem w tym kontenerze, niz widziec napis loading...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:33, Falconer napisał:

> > Czyli jak ustawię instalację i pójdę sobie np. z psem na spacer to gra się
nie zainstaluje?
>
> > :|
> A umiesz czytać?
>

Właśnie nie wiem czy dobrze zrozumiałem...

Musisz siedzieć i co kilka minut wciskać ten cholerny X niczym wprowadzanie kodu w Lost, a jak coś spieprzysz to od nowa : > 85min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować