Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

51 postów w tym temacie

Wszystko już mam :) Oprócz FERA a reszta jak już to mnie nie interesuje. Nie opłaca się już nic kupować w TS ani premierówek. Tylko nie wiem po co ten TS skoro to jest to samo tylko o połowę tańsze i jakościowo lepsze.
Pewnie taka bariera między premierą a tanią serią by tak od razu nie staniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, wizualnie pudełka prezentują się znacznie przyjemniej niż stare i bardziej atrakcyjnie. Z chęcią wymieniłbym dwa tytuły, które posiadam ze starej serii na nowsze wydanie jeśli by się w nim ukazały ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawię sobie Jade Empire, FEAR oraz NWN DE.

Warto także kupić Scarface dla genialnej ścieżki dźwiękowej. Jest to chyba jedyna rzecz w której wygrywa z Vice City, ale i tak warto zagrać. Szczególnie jeśli podobał Ci się film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 17:45, Bajuj napisał:

Ja sprawię sobie Jade Empire, FEAR oraz NWN DE.

Warto także kupić Scarface dla genialnej ścieżki dźwiękowej. Jest to chyba jedyna rzecz
w której wygrywa z Vice City, ale i tak warto zagrać. Szczególnie jeśli podobał Ci się
film.

Mi się film podobał, uważam, że ta gra jest bardzo słaba. Masz głównie tylko kilka misji na zarabianie pieniędzy: 1zabij kolesia,2 ochraniaj kolesia, 3dojedz i porozmawiaj. Może jest jeszcze jedna, dwie misje. Ludzie są tylko w różnych miejscach. Są też różne misje posówające fabułę w przód, ale one są o wiele rzadziej, gry nie przeszedłem całej a już mi się znudziła ciągle to samo. Na całą mapę 3 skocznie, więc nawet poszaleć samochodem się nie da. Już lepszy jest Titan quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę nieźle. Będę musiał sobie sprawić Jade Empire, Fahrenheit i coś jeszcze na co się zdecyduje. Ależ kuszą tymi seriami, kiedy to człowiek w to wszystko zagra? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze pierwszy zrzut okaże sie być tym najlepszym. A to nie wróży dobrze, bo jeśli tak dalej pójdzie to okaże się, ze 2 najlepsze gry z zestawiana mam w wydaniu premierowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:14, Pablo09 napisał:

Liczę że wejdzie Gothic 3 :D


Jeżeli powstanie czwarta seria XK Gniot to Gothic III ma 100% szans, że znaleźć się w jej pierwszym rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:19, Mistic napisał:

> Liczę że wejdzie Gothic 3 :D

Jeżeli powstanie czwarta seria XK Gniot to Gothic III ma 100% szans, że znaleźć się w
jej pierwszym rzucie.


Aleś dowalił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:19, Mistic napisał:

Jeżeli powstanie czwarta seria XK Gniot to Gothic III ma 100% szans, że znaleźć się w
jej pierwszym rzucie.

Oj, już nie bądź taki hej do przodu i w ogóle... Gra się sprzedała w milionowym nakładzie? Raczej tak, więc prosty wniosek, że jest hitem. A to, że jest gniotem, to tylko twoja subiektywna opinia, więc takimi tekstami możesz sobie, co najwyżej, poszpanować...
IMO każdy by widział tą grę w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować