Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy kolejne tytuły w nowej serii XK HIT!

30 postów w tym temacie

niezły rzut, każdy znajdzie coś dla siebie. ja sam wezmę Settlers: 10th anniversary (+jade empire), czekam na nastepne, chce sobie kilka z tego kupić na urodziny

fearlord - titan quest nie pojawi się "od razu" w serii, a na dodatek nie ma co liczyć przez najbliższy czas - niedawno dali gold edition do platyny, wiec nie opłacałoby im sie to szczególnie. ja sam liczę jeszcze na takie tytuły jak Fable i NWN Diamond Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie do mnie przemawiają Jade Empire i dzisiejsza RollerCoaster Tycoon 2 ;)
Niektóre zostały na nowo wydane... :| Pytanie PO CO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wyrazić zdziwienie, ale nie mogę, gdyż Evil Khan rozwiał moje przypuszczenia parę godzin temu ;). Szczerze? Nic ciekawego. Tak jak pierwsze tytuły wywołały naprawdę spory zachwyt, tak z każdym kolejnym porcjonowaniem jest coraz gorzej. Oby tylko nie przyniosło wam (CDP-om) to odwrotnego skutku ;]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Fable, to raczej nie ma szans. Jak widać śmietanka została wyróżniona na samym początku, a dalej już jest o wiele słabiej. Wątpię, żeby w najbliższych dniach dorzucono coś spektakularnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze nieco ponad tydzień można było dostać te tytuły za niecałą dyche ;]
Jako że nastąpi reedycja samego S2: 10-lecie (a więc nie pojawi się w ramach Sagii Settlers) to mam nadzieje że do XK Dodatek trafi rozszerzenie czyli S2: Wikingowie...
Bardzo bym się cieszył jakby pojawiło RollerCoaster jedynką, ale to juz jest mało prawdopobne jeśli RCT2 będzie wznawiane samodzielnie ;( (oczywiście rct3 bym nie pogardził ;])
Może by ktoś pomyślał także o wznowieniu Worms World Party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:58, tuna napisał:

Niektóre zostały na nowo wydane... :| Pytanie PO CO??


Bo jest wzięcie i chętnie ktoś to jeszcze kupi? Co to za idiotyczne pytania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że coś ciekawszego się ukaże :P Póki co kupię Jade Empire i Farenheit`a. Ale są jeszcze 3 dni, więc może ukaże się coś fajnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:10, rav1985 napisał:

dziwne, przecież settlers 2 10 lecie było w extra klasyce , bo mam dałem 19.90 i znowu
jest jako nowy tytuł??

Ponieważ ja np. chciałem kupić tę grę na wyprzedaży i się nie załapałem, bo zeszła na pniu.
Więc chętnie kupię teraz, w ramach "nowej" serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:30, Mistic napisał:

Bo jest wzięcie i chętnie ktoś to jeszcze kupi? Co to za idiotyczne pytania ;/


Jak by było wzięcie, to by zwiększyli nakład, a nie robili na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia/śmieszy/obrzydza jedno. dlaczego większość wypowiadających się tutaj gramowiczów miesza z błotem nowe wcielenie XK i CDP, za to, że nie umieścili w niej gier, które wypowiadającego się interesują i/lub których jeszcze nie ma?! przecież to jest obłęd! Jakby oni byli najważniejsi! Co z tego, że TY znudzisz sie Wormsami, JEMU zajmą świetną zabawą wiele wieczorów. Co z tego, że TY już masz ToCA (więc uważasz, że bezsensem jest jej reedycja), ON będzie się cieszył, ze może uzupełnić kolekcję/kupić nową grę taniej/kupić w nowej/lepszej wersji! Pomyłką jest pozwalać takim ludziom korzystać z klawiatury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować