Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tacie Klary - Markowi Lencowi!

161 postów w tym temacie

> Pisałeś ,że rysunki do AR 11/08 wymyśliłeś na sprawdzianie.
> Więc czy ci uczniowie ,którzy siedzą przed Twym biurkiem przynoszą na sprawdziany lusterka
> ,by poczytać sobie AR [:)] ,a potem mówią " Co z tego ,że pała , ważne ,że poczytałem
> AR" czy już wpadłeś na pomysł ,by przed swoim biurkiem sadzać antyfanów :) ?
> 2-gie pytanko.
> Wywnioskowałem ,że uczysz polskiego. Czy dobrze wywnioskowałem?
>
>
>

///Owszem, grudniowe AR w znacznej czesci powstało na sprawdzianie, ale w formie notatek na tekście (raczej rozproszyłbym uczniów, gdybym na lekcji rozłożył swoje "rysownicze graty" i zaczął rysować...). Ot, przyjemne z pożytecznym...
Tak, dobrze wywnioskowałeś- jestem nauczycielem j. polskiego.

>
> no to może czas wprowadzić nowych bohaterów? zrobić dłuższy komiks... myślałeś może o
> wprowadzeniu jakiegoś albumu z Klarą?

///Nowych bohaterów wprowadza się, gdy starzy nie dają rady, a ja mam jeszcze sporo fajnych pomysłów na Klarę solo ;) Owszem, marzy mi się powtórka udanego teamu "Klara & Zygmunt", ale to nie takie proste... Tak samo jak dłuższe opowieści, które mnie nużą.
Album z Klarą- sfera marzeń. Oczekuję na propozycje powaznych sponsorów :)

> Albo zebrać wszystko w jedno? ( co było do tej pory)

///Byłby to materiał na spory Tipsomaniak ;)...

> Niektóre komiksy z Klarą w CD Action zawierają wulgaryzmy. Wydaje mi się to nie potrzebne.
> Humor nie musi zawierać chuligańskiego słownictwa. nawet ocenzurowane *********** jest
> nie potrzebne. Można stosować ostre słownictwo, słowa niepolskie, ale po co zaraz wulgaryzmy.
>
> Nie mam nic do słów typu gówno, cham itp. , chodzi mi tylko o wulgaryzmy!

///Eeee... Możesz dokładniej powiedzieć o które odcinki Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować