Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires – Edycja Kolekcjonerska - recenzja

7 postów w tym temacie

Wczesniej było dostępne za 50zł w serii superseller, teraz jest za skromne 20 - po prostu grzech nie kupic :D, chociażby z tego powodu, że za małe pieniądze mamy tak bogate wydanie jednego z najlepszych RTS''ów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się taka saga w mojej kolekcji. W końcu stare,poczciwe Age of Empires zostało docenione, już myślałem że nie doczekam się po prostu :). Dziękujemy wam za taką klasykę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha moja pierwsza gra w jaka gralem na PC :D no bez dodatkow chyba byla... i gralem w nia tylko u wujka w pracy ale i tak bardzo dobrze ja wspominam.

//Aha jeszcze dodam - z tego co widze to na drugiej stronie sa screeny mapy z demka ;D (ktore po tym w ktore jak nie mialem dostepu do pelnej wersji uporczywie gralem) - napoczatku atakowali z gory wiec budowalo sie mur i ze 2, 3 baszty. Pozniej mozna bylo powoli ich podbijac. Tyle pamietam po ponad 8latach od grania w to ;p o ile mnie pamietec nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już posiadam ją z Superseller. A Age of Empires II to moja nie gdyś pierwsza gra jaką grałem. No i nadal się nie zestarzała i nadal się wciągam w nią AoE jest znakomite. Teraz trzeba kupić AoE III Złotą Kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować