Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - recenzja

6 postów w tym temacie

Dobry tekst ;) Poza tym, o tej grze można pisać na kilkanaście stron, a i tak nie powie się wszystkiego. Jak dla mnie- mamy do czynienia z absolutnym arcydziełem. Graficznie gra jest rewelacyjna, czego niestety nie widać na powyższych screenach. Klimat towarzyszący rozgrywce jest naprawdę niesamowity (chociaż tutaj pierwszy SC był chyba lepszy ;), a oprawa dźwiękowa idealnie go buduje.

Kto jeszcze nie ma- musi kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:09, Messiash89 napisał:

Dobry tekst ;) Poza tym, o tej grze można pisać na kilkanaście stron, a i tak nie powie
się wszystkiego. Jak dla mnie- mamy do czynienia z absolutnym arcydziełem. Graficznie
gra jest rewelacyjna, czego niestety nie widać na powyższych screenach. Klimat towarzyszący
rozgrywce jest naprawdę niesamowity (chociaż tutaj pierwszy SC był chyba lepszy ;), a
oprawa dźwiękowa idealnie go buduje.

Kto jeszcze nie ma- musi kupić.

ok
kultowy Splinter Cell jest fajny lecz lepsze jest teraz ukazujące się Rainbow Six Vegas 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb multi wcale nie polega na wzajemnym się wyrzynaniu, o nie! Spy właśnie nie powinien szukać Merca, tylko go unikać, a Merc zwyczajnie nie nie może dopuścić do realizacji celu - to nie deathmatch. Jest o wiele taktyczniej i często wygrana którejś ze strony, kończy się bez rozlewu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować