Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Mi to odpowiada, może w tym czasie uzbieram na nowy sprzęt na którym nowy Hitman będzie mi chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam nastroje na 10 dni przed premierą? Graliście może w Sniper Challange? Jak tak, to pochwalcie się rekordami (mój tymczasowo wynosi 5.034.000). Czytaliście może Hitman Potępienie? Jakie są wasze opinie na temat tego oficjalnego prequela nadchodzącej gry? Jeśli jednak nie czytaliście, a chcielibyście coś się o tej książce dowiedzieć, to pytajcie, trzeba rozruszać trochę temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:10, Jedimax napisał:

Jak tam nastroje na 10 dni przed premierą? Graliście może w Sniper Challange? Jak tak
to pochwalcie się rekordami (mój tymczasowo wynosi 5.034.000). Czytaliście może Hitman
Potępienie? Jakie są wasze opinie na ten temat tego oficjalnego prequela nadchodzącej
gry? Jeśli jednak nie czytaliście, a chcielibyście coś się o tej książce dowiedzieć to
pytajcie, trzeba rozruszać trochę temat :)

Ja już czytałem recenzję w PSXExtreme, szału podobno nie ma, ot fajna wprowadzająca książka, szkoda że wziął się za nią gość który już standardowo pisze książki na podstawie gier, fajnie by było gdyby ktoś ,,większy" się za nią wziął. Ale jako że to Hitman, to to że kupię jest sprawą oczywistą. ;)
A na Hitmana to tylko czekam aż będzie można pobierać, bo na koncie na steamie mam już od 3 miechów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:14, Pampereczek napisał:

A na Hitmana to tylko czekam aż będzie można pobierać, bo na koncie na steamie mam już
od 3 miechów. ;)


Klucz z jakiegoś polskiego sklepu sprzedającego keye? Czy może prosto ze sklepu Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:15, Jedimax napisał:

> A na Hitmana to tylko czekam aż będzie można pobierać, bo na koncie na steamie mam
już
> od 3 miechów. ;)

Klucz z jakiegoś polskiego sklepu sprzedającego keye? Czy może prosto ze sklepu Steama?

Prosto ze sklepu steama. Tzn prawie prosto, w wakacje zarobiłem 30 kluczy w team fortress i je zamieniłem u pewnego amerykańca na gift preorder Hitmana (prof edition)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 19:14, Pampereczek napisał:

Ja już czytałem recenzję w PSXExtreme, szału podobno nie ma, ot fajna wprowadzająca książka,
szkoda że wziął się za nią gość który już standardowo pisze książki na podstawie gier,


Recenzje nie do końca uczciwie oddają wrażenia z tej książki. Poprzez pojawienie się narracji 1-osobowej, mamy okazję poznać nie tylko maszynkę do zabijania, ale także człowieka nie do końca pozbawionego uczuć (co wg. mnie zaskoczy wielu grających w absolution, gdzie podobno ma się pojawić wątek z dziewczyną, którą mamy chronić) mimo jego nienaturalnego stworzenia. Czyta się szybko, akcji jest dużo. Szkoda jedynie, że tak krótka historia, bo czytało się świetnie. No i poznajemy

Spoiler

dlaczego 47 ma zabić Diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 20:46, Jedimax napisał:

Recenzje nie do końca uczciwie oddają wrażenia z tej książki. Poprzez pojawienie się
narracji 1-osobowej, mamy okazję poznać nie tylko maszynkę do zabijania, ale także człowieka
nie do końca pozbawionego uczuć (co wg. mnie zaskoczy wielu grających w absolution, gdzie
podobno ma się pojawić wątek z dziewczyną, którą mamy chronić) mimo jego nienaturalnego
stworzenia. Czyta się szybko, akcji jest dużo. Szkoda jedynie, że tak krótka historia,
bo czytało się świetnie. No i poznajemy

Spoiler

dlaczego 47 ma zabić Diane


Moim zdaniem Hitman zawsze był opowieścią o tym jak 47 walczy ze swoim człowieczeństwem, budzą się w nim uczucia ale sam stara się je ignorować, tłumić, więc to że nasz kochany agent ma jakiejś uczucia jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:36, mtsach napisał:

Ocena 6,2/10. Ponoć skaszaniony port, są duże problemy z płynnością. :/


Ten sam PC Gamer, który dał dla Max Payne''a 3 ocenę bliską 5? Ja podziękuję za tę recenzję i poczekam na coś rzetelniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:39, Jedimax napisał:

Ten sam PC Gamer, który dał dla Max Payne''a 3 ocenę bliską 5? Ja podziękuję za tę recenzję
i poczekam na coś rzetelniejszego.


A to tego to ja nie wiedziałem XD Ale to może oznaczać, że nowy Hitman będzie naprawdę dobry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:39, Jedimax napisał:

> Ocena 6,2/10. Ponoć skaszaniony port, są duże problemy z płynnością. :/

Ten sam PC Gamer, który dał dla Max Payne''a 3 ocenę bliską 5? Ja podziękuję za tę recenzję
i poczekam na coś rzetelniejszego.

Ta, i ten sam który nazwał Dragon Age 2 najlepszym rpgiem ostatniej dekady, dając ocenę 94/100. Jak dla mnie PC Gamer w żadnym wypadku nie jest wiarygodny.
I to nie tylko ten sam pc gamer co ocenił tak Maxa ale nawet ten sam recenzent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować