Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Krzyśkowi, Maćkowi i Januszowi z cybersports.pl!

119 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 21:18, BANITA PL napisał:

> choc oczywiscie serwery FFA to idealne miejsce gdzie mozna poznac innych graczy
i wlasnie
> zaproponowac im zalozenie klanu/druzyny i rozpoczecie wspolnej przygody z cybersportami

> :)
Dobra skoro męczę to już po całości. Jeżeli mam angielski clan który nie jest oficjalnie
zarejestrowany to nie liczą się rozgrywki w jego szeregach czy może jednak się liczą.
A no i jakbyś mógł popytać sędziów to byłbym wdzięczny. Jak się czegoś dowiesz to napisz
na moim blogu ja.gram.pl/banita%20pl


Odpowiem za Viba

Co rozumiesz,ze nie jest oficjalnie zarejestrowany??
Klan jakikolwiek można zarejestrowac w lidze Open i tam zacząć grę, przynajmniej jeśli chodzi o CS''a, co do wejścia od razu w wyższą ligę, to raczej musiałbyś się dostać do grającego tam juz klanu i czekać na okienko transferowe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie, czy kupowanie słuchawek za 200 złotych, podkładek pod mysz 3 róznych za łączną wartośc 300 złotych itd ma sens? czy wg was to faktycznei aż tyle daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:48, pRed@toor napisał:

jak uważacie, czy kupowanie słuchawek za 200 złotych, podkładek pod mysz 3 róznych za
łączną wartośc 300 złotych itd ma sens? czy wg was to faktycznei aż tyle daje?


To zależy, braku skilla dobrym sprzętem nie nadgonisz. Ale im wyższy poziom rozgrywki ym więcej detali zaczyna mieć znaczenie..... Dużo też zalezy od gry.... przykładowo w CS słuchawki są wazne bo dzięki nim dobrze słyszysz skąd nadchodzi przeciwnik, ale już w NFS czy FIFA nie bardzo. IMO do grania for fun nie potrzeba mieć super sprzętu, ale jak cię na to stać to dobra gamingowa myszka na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż ile czasu Wy spędzacie na grach? Ile trzeba grać lat aby być na tyle dobrym aby wziąć udział w turnieju? Ile mieliście lat jak zwieliście udział w swoim pierwszym konkursie? I ile kosztuje Wasz sprzęt na jakim gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:57, Kraju92 napisał:

Otóż ile czasu Wy spędzacie na grach? Ile trzeba grać lat aby być na tyle dobrym aby
wziąć udział w turnieju? Ile mieliście lat jak zwieliście udział w swoim pierwszym konkursie?
I ile kosztuje Wasz sprzęt na jakim gracie?


Witaj Czasu spędzam tyle na ile pozwalają mi pozostałe obowiązki, gry to moja praca, wiec staram się być na bieżąco, ale oprócz tego mam tez inne zaintersowania oraz rodzine :)
Można powiedzieć, że gram 6-8 h tygodniowo co IMO nie jest za dużo. Jesli chodzi o sprzet, to tak nie to jest najwazniejsze, aczkolwiek dobra myszka, słuchawki potrafią pomóc. Używam peryferii Logitecha, a kompa mam postawionego na AMD i geforce 8800gt. Jako gracz nigdy nie odnosiłem sukcesów, po prostu grałem for fun, a dzięki zamiłowaniu do goer i esportu mogę teraz zajmowac się organizacją takich turniejów, co mi na chwile obecną bardzo odpowiada :) Co do wieku to im wczesniej zaczniesz grać z innymi tym, wiecej czasu masz na ćwiczenia i ogranie się.... Z reguły gracze pro koncentrują się na jednej grze, choc sa też wyjątki jak choćby Fatal1ty, który odnosił sukcesy na różnych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 11:50, danzig napisał:

Witaj Czasu spędzam tyle na ile pozwalają mi pozostałe obowiązki, gry to moja praca,
wiec staram się być na bieżąco, ale oprócz tego mam tez inne zaintersowania oraz rodzine
:)
Można powiedzieć, że gram 6-8 h tygodniowo co IMO nie jest za dużo. Jesli chodzi o sprzet,
to tak nie to jest najwazniejsze, aczkolwiek dobra myszka, słuchawki potrafią pomóc.
Używam peryferii Logitecha, a kompa mam postawionego na AMD i geforce 8800gt. Jako gracz
nigdy nie odnosiłem sukcesów, po prostu grałem for fun, a dzięki zamiłowaniu do goer
i esportu mogę teraz zajmowac się organizacją takich turniejów, co mi na chwile obecną
bardzo odpowiada :) Co do wieku to im wczesniej zaczniesz grać z innymi tym, wiecej czasu
masz na ćwiczenia i ogranie się.... Z reguły gracze pro koncentrują się na jednej grze,
choc sa też wyjątki jak choćby Fatal1ty, który odnosił sukcesy na różnych platformach.


Ja gram tyle ile pozwala mi na to czas, czyli ogólnie około 7 godzin dziennie. Na szczęście jestem w takim wieku że nie mam zbyt wielu obowiązków. Jak dla mnie to bardzo dobry sprzęt bardzo pomaga w zwycięstwie, w końcu myszka za 20 zł, a za 220 zł, to duża różnica w wydajności. Ja jestem graczem od 8 lat, ale jakoś tak ostatnio zainteresował mnie esport, zacząłem oglądać mecze i wchodzić na różne tego tupu strony. Ostatnio zainstalowałem Call of Duty 4 i mam zamiar dosyć długo ćwiczyć granie przez internet na tym, a by za kilka lat wystartować w jakimś turnieju. Przewiduje że na pierwszy turniej pojadę w wieku 18-19 lat więc mam jeszcze dużo czasu na przygotowania.

Wielkie dzięki za odpowiedzenie mi na moje pytania i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja mam dość ważne pytanie, dla mnie jak i dla moich znajomych z oficjalnego forum Age of Empires III. Otóż mamy pytanie, jakie warunki trzeba spełnic by na tegorocznych WCG 2008 Polska ukazała się gra AoE:III TAD?
Pisaliśmy już wiele petycji itp. lecz to nie odniosło rezultatu.

Proszę o pomoc w imieniu forum Empires3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:59, Get Down napisał:

A w jaki sposub mozna sie dostać na takie stanowisko?


Jakie stanowisko?? OCB bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:23, cyberGRYf napisał:

Witam!
Ja mam dość ważne pytanie, dla mnie jak i dla moich znajomych z oficjalnego forum Age
of Empires III. Otóż mamy pytanie, jakie warunki trzeba spełnic by na tegorocznych WCG
2008 Polska ukazała się gra AoE:III TAD?
Pisaliśmy już wiele petycji itp. lecz to nie odniosło rezultatu.

Proszę o pomoc w imieniu forum Empires3.

Powiem tak, jesli chodzi o WCG, to dyscypliny sa wybierane przez zarząd światowy, polska edycja nie ma na to zadnego wpływu. Ja osobiście nie gram w to więc nie wiem na ile ta gra ma potencjał e-sportowy, ale jeśli uważasz, że tak jest to istnieje szansa aby ta gra pojawiła się na cybersport.pl, jako np: turniej on-line lubdodatkowo na lanie ale do tego droga daleka. ..... ale jak mówię my jako cybersport.pl jesteśmy bardzo otwarci na sygnały ze scen.... w zeszłym roku z powodzeniem pracowalismy dodatkowo ze scenami C&C3 oraz Medieval total war, mimo, iż żadna z tych gier nie jest naszą dyscypliną ligową, to rozgrywaliśmy dla nich turnieje
on-line były także turnieje w te gry na lanie podczas finału HLC, w tym roku bedzie to znowu w październiku w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:58, Get Down napisał:

Sorki.Chodzi mi o to jak można zrobić własną lige,Turnieje e-sportowe


turniej to nie problem, liga to już samemu nie dasz rady..... przyjrztyj sie stronom jak cyebrsport.pl, netwars czy ligi pesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jedne z bardziej znanych polskich teamó zdobywał we Włoszech mistzrostwo świata w CS-ie mówiono coś o uznaniu e-sportu jako oficjalnego sportu w Polsce. Jak ta sprawa się rozwineła?Mamy co liczyc an to, czy nie? Moim zdaniem obecny rząd jest na tyle nowoczesny i liberalny, aby powiedziec TAK, ale czy w ogóle są poczyniane jakieś starania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 14:55, madridista2 napisał:

Kiedyś jak jedne z bardziej znanych polskich teamó zdobywał we Włoszech mistzrostwo świata
w CS-ie mówiono coś o uznaniu e-sportu jako oficjalnego sportu w Polsce. Jak ta sprawa
się rozwineła?Mamy co liczyc an to, czy nie? Moim zdaniem obecny rząd jest na tyle nowoczesny
i liberalny, aby powiedziec TAK, ale czy w ogóle są poczyniane jakieś starania w tym
kierunku?


Pewne ruchy są podejmowane przez organizatorów imprez e-sportowych w Polsce, jest na to szansa.... ale trudno powiedziec czy to będzie rok, dwa czy 10 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 11:01, danzig napisał:

Pewne ruchy są podejmowane przez organizatorów imprez e-sportowych w Polsce, jest na
to szansa.... ale trudno powiedziec czy to będzie rok, dwa czy 10 lat.....


Pamiętajmy, że uchwałę zapewne zvotuje PiS-owski prezydent. ^_^

Get Down - Kto powiedział, że CoD:World War będzie lepszy od CoD 4 ? Source, który wyszedł później niż CS 1.6, musi się chować w cieniu starszego brata. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chyba nikt nie wypowiadał się tutaj ze sceny Geras of War PC więc ja się spytam. Czy możliwe by było zorganizowanie turnieju w tą grę na tejże platformie? Wiem, że jeden z naszych;) rozmawiał z kimś od was o możliwości zorganizowania tylko, że na razie martwa cisza;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że dotychczas nie rozważalismy turnieju w GoW. W jakiej formule bys to sobie wyobrażał. Jeśli masz jakiś pomysł to napisz pls na maila: danzig@cybersport.pl
Od razu powiem że organizowanie turnieju zespołowego będzie trudne ze względu na koszty nagród, natomiast jesli jest możliwa forma duelowej rozgrywki, to kto wie..... :)
Osobiście nie wiem bo nie gram w GoW (poza singlem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:32, Get Down napisał:

Czy cod 4 nadal będzie w hlc po wyjściu cod:world war?


Trudno powiedzieć co sie stanie ze sceną cod 4 po wejściu nowej odsłony. Jesli scena będzie mocna i stabilna to pozostanie, jeśli zacznie się dzielić na fanów 4 i 5 to bedziemy musieli się zastanowić nad sensem trzymania tego tytułu. Na dzień dzisiejszy za wcześnie jest żeby o tym mówić. Jeśli lubisz Cod 4 to wpadnij 30 sierpnia do pjwstk na turniej :) bedzie ogień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować