ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ostatnio zaczął działać Friends - coś genialnego . Naprawdę kiedy nie ma się gg, w grze pomaga w zawieraniu znajomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej do gustu przypadła funkcja invite to game. Ale ja nie o tym;) Czy ktoś z was grał już w Red Orchestra? Jeżeli tak, to czy jest warta wydania tych 24.95 $? Dużo osób w to gra? I najważniejsze: Czy jest lepsza od Day of Defeat?. Zainteresowałem się tym produktem, bo screeny wyglądają wprost prześlicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypuścili nowy model do CS:S - naturalnie przez steama ! Gdyby w innych grach które nie są w steamie wypuszczano tak często patche, to by człowiek się zmęczył tym ściąganiem ;) Ostatnio do STEAM''a został dołaczony EARTH 2160 :) Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatki wypuszczane są czesto- to prawda. Jednak Valve to chyba nie do końca sprawdza czy wnoszą one więcej dobrego niż złego- klasyczny przykład to znikające serwery friends (naszczęście poprawione kolejną łatką:P), jednak pozostaje jeszcze kilka innych. Kilkanaście tygodni temu po update całej platformy steam CS:S zaczął działać mi o wiele gorzej (znaczny spadek FPS''ów). Za takie łatki to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale po ostatnim update wszystko się u mnie posypało. Musiałem skasować cały folder counter-strike, i ściągnąć wszystko od nowa ( dla niewiedzących np. moderatorów, steam ( od producenta gier VALVE ) pozwala na wybór - ściąganie gry lub zainstalowanie jej z płyty. Jeżeli jakaś płyta się np. zgubi , i zrobimy format dysku, to steam pozwala nam na ściągnięcie gry z internetu, w dodatku co tydzień wychodzą nowe update''y które są automatycznie aplikowane przez steam ) , i gdy klikam gdziekolwiek w zakładce SERVERS, steam natychmiastowo sie wyłącza, bez ostrzeżenia, poprostu SIUP, steam wyłączony. Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wita, mam problem ze steamem, grałem w csa ostatnio z rok temu ale musiałem nałóg przerwać żeby poświecic sie nauce, teraz mam wolne i chcialem powrocic do gry, ale nie moge sie zalogowac. Probuje odzyskac haslo ale kaza mi odpowiedziec nam moje sekretne pytanie ale ja odpowiedzi na to pytanie nie pamietam. Jest jeszcze jakis sposob zeby odzyskac haslo? Juz napisalem na maila do tych ludzisk od steamu ale odpowiedz troche zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma nic w stylu "wyślij hasło na maila" , bez żadnych "sekretnych pytań" ? No i jeszcze jedno, jeżeli kupiłeś tego CSS za te 100 zł, to ja bym na twoim miejscu hasło i sekretne pytanie PAMIĘTAŁ ( sam mam CSS + cs 1.6 : P ) . Spróbuj, może se przypomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem miałej JA .... ale tylko przez parę sekund, po wejściu na inny serwer gry ( właśnie, w którym momencie wyskakuje ci ten błąd ) problem mijał, albo po restarcie gry/steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje mozliwosc zakupienia CS:S i 1.6 w jakims pakiecie, szukalem troche w sieci ale znalazlem tylko 1.6 w jakiejs anthologi i samego source''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz zalozyc sobie konto na steamie i kupic po prostu te gry i je sciagnac - bedziesz mial pakiet - ale Tobie zapewne chodzi o wersje pudelkowa...jak na razie nie ma takowej przynajmniej w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:32, Volvox napisał:

> Tak, ale ile to trwa(ło)...
Jak komus dlugo to zawsze ma plytki.. To przeciez tylko opcja


Na razie tak. Jak będzie wystarczająco dużo chętnych na Steam to produkcja puełek przestanie być opłacalna i pa pa dystrybutorzy.

Pytanie czy to źle czy dobrze dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:06, morthi napisał:

na pewno taniej :) a czy zle ? hmm..zapewne bedzie mozna zamowic plytke wprost od valve :)


i dyskutować u nich na forum, bo tego już wtedy nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:26, morthi napisał:

forum to forum :) raz tu raz tam :) w zaleznosci gdzie sie cos ciekawego dzieje :)


Prawda. Choć gram.pl i nwr.pl to coś więcej niż tylko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się