ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ponoć z gry "Doom" usunięto zabezpieczenie antypirackie Denuvo, czy jak to się tam zwie i teraz po uruchomieniu gry mam czarny ekran i takie cos jak na fotce - co zrobić?

Bez tytułu.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lis_23 - a próbowałeś weryfikować cache gry? Ja bym spróbował jeszcze ewentualnie naprawy plików gry albo ściągnął jeszcze raz.

Choć wiem, że DOOM to dość potężny przeciwnik do ściągania... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muradin napisał:

@lis_23 - a próbowałeś weryfikować cache gry? Ja bym spróbował jeszcze ewentualnie naprawy plików gry albo ściągnął jeszcze raz.

Choć wiem, że DOOM to dość potężny przeciwnik do ściągania... :/

Tak, weryfikacja plików pomogła, dwa z nich były uszkodzone i pobrały się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lis_23 napisał:

Tak, weryfikacja plików pomogła, dwa z nich były uszkodzone i pobrały się ponownie.

Czyli możliwe, że były to te odpowiadające za zabezpieczenia. Pytanie czy u innych też tak to wyglądało czy nie.

Ehh, a ja się zbieram na świąteczne posiedzenie przy DOOMie i myślę ile do pobrania będzie na konsoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczęła sie zimowa wyprzedaż na Steam - Myślicie, że przecienią "Space Hulk Deathwing" (teraz chyba dają wszystkie gry na raz, czy dalej codziennie coś dochodzi?0 czy brać za 34 Euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, lis_23 napisał:

Dziś rozpoczęła sie zimowa wyprzedaż na Steam - Myślicie, że przecienią "Space Hulk Deathwing" (teraz chyba dają wszystkie gry na raz, czy dalej codziennie coś dochodzi?0 czy brać za 34 Euro?

Teraz na każdej wyprzedaży dają jedną cenę, która się nie zmienia. Wczoraj jak sprawdzałem koło 19 to jeszcze nie wszystkie miały obniżone ceny, ale potem tak ok. 23 to już praktycznie każda miała jakiś upust. 

Ja osobiście nie brałbym tego nowego Deathwinga za taką cenę... szczególnie w tym momencie, gdy gra jeszcze nie załatana.

Moje zakupy w tym roku dość skromne (z wyboru) i raczej nie planuję niczego dodawać więcej:

- Inside

- MKX Kombat Pack 2

- Pankapu ep 1 i 2

- Jets'n'Guns Gold

- Oddworld New 'n' Tasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lis_23

Dobrze, że nie tylko ja się nie mogę zalogować, bo już myślałem, że mi focha Steam strzelił (a próbuję się zalogować od jakichś 2h). Strona też nie działa, community leży - po prostu SNAFU :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MisticGohan_MODED napisał:

 

Ja osobiście nie brałbym tego nowego Deathwinga za taką cenę... szczególnie w tym momencie, gdy gra jeszcze nie załatana.

 

Czytałem parę recenzji i oprócz problemów technicznych (zwłaszcza w multi, którego nie gram) narzeka się na fabułę ... (Dajcie spokój, fabuła w strzelance nie jest istotna - ot, ważne jest, gdzie iść i do kogo strzelać) i na powolny sposób przemieszczania się (litości, to Kosmiczni Marines i muszą chodzić wolniej przez zbroje/pancerze, które noszą), więc dla mnie wady są mało istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakladalem X lat temu konto na steamie i sprawa wzglada nastepujaco jedyne co posiadam to nazwe uzytkownika oraz egzemplarze gier przypisane do owego konta. Czy jest mozliwosc aby odzyskac to konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ok. 19:00 można zakupić za 15 dolarów "Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4' oraz Seazon Pass za 10 dolarów - czy ów SP zawiera również dodatek "Road to Boruto"?

Edytowano przez lis_23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2017 o 15:35, mbbytnk napisał:

Witam, zakladalem X lat temu konto na steamie i sprawa wzglada nastepujaco jedyne co posiadam to nazwe uzytkownika oraz egzemplarze gier przypisane do owego konta. Czy jest mozliwosc aby odzyskac to konto ?

Pewnie, miałem podobnie! Opisz dokładnie jaki masz problem supportowi steam, załącz zdjęcie cd-keya posiadanej gry (przypisanej do konta). Po kilku godzinach mogłem już przypisać konto na nowy adres email. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem sobie RS2 chce dzisiaj odpalić i wyskakuje następujący komunikat: "Wystąpił błąd podczas aktualizacji RS2 (brakujący plik wykonywalny)" Nie wiem czy to u mnie jakiś problem czy jeszcze nie można odpalić gry, jeżeli tak jest to kiedy dokładnie jest premiera ? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest do końca związana ze Steamem ale jednak ...

Na Steamie "Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series" to koszt 23 dolców, natomiast w sklepie Microsoft (Windows 10)  jest promocyjna cena, wynosząca 17,24 zł i teraz pytanie: czy to jest cena za pierwszy Epizod czy za całą grę, gdyż ta informacja nie jest tu podana?

 

Edytowano przez lis_23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2017 o 11:22, mbbytnk napisał:

Witam zakupiłem sobie RS2 chce dzisiaj odpalić i wyskakuje następujący komunikat: "Wystąpił błąd podczas aktualizacji RS2 (brakujący plik wykonywalny)" Nie wiem czy to u mnie jakiś problem czy jeszcze nie można odpalić gry, jeżeli tak jest to kiedy dokładnie jest premiera ? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. 

Premiera była wczoraj (środa 30.06), więc już powinieneś móc ją uruchomić. W przeciwnym wypadku zweryfikuj pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2017 o 20:29, lis_23 napisał:

czy to jest cena za pierwszy Epizod czy za całą grę, gdyż ta informacja nie jest tu podana?

 

Po rozwinięciu opisu po angielsku jest, ze to pierwszy epizod. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo ja tego nie dostrzegłem.

Ciekawe, ile sobie policzą za epizod 2, który pojawi się we wtorek? Kolejne epizody kupuje się z poziomu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lis_23 napisał:

Dzięki, bo ja tego nie dostrzegłem.

Ciekawe, ile sobie policzą za epizod 2, który pojawi się we wtorek? Kolejne epizody kupuje się z poziomu gry?

Jezeli wierzyc opisom  w wersji PC to maksymalny koszt jest 69,36  ? Ale jak to interpetować nie mam pojęcia, Nie mam gry, więc cennika wewnątrz gry nie zobaczę. 

Ale z tego co się praktykuje to koszt pojedynczego epizodu kupionego osobno będzie wyższy niż zakup w specjalnym pakiecie wszystkich.

Zresztą to już jest spełnione w wersji na konsole, bo  za całość od 1 do 5 epizodu chcą 58,49(w promocji), a nawet bez promocji całość jest tańsza niż osobne kupno 1 i zestawu 2-5. 

(Zreszta mozliwe, ze po premierze calosci kiedys trafi do xbox game pass? ale tak serio, kto to wie? i jak przeliczyc  cene czy oplacalnosc zakupu teraz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się