Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Szanowni,
Na tego typu pytania obawiam się że odpowiedzi ode mnie nie otrzymacie.
Nie z mojej złej woli. Cieszę się że interesujecie się jakie tytuły i kiedy trafiać będą do różnych serii ale...
W większości przechodzenie tytułów z premier do serii jest tajemnicą handlową - kwestie licencji, konkurencji, etc. Niestety nie mogę Wam takich odpowiedzi udzielić, aż do momentu kiedy "odtajniamy" najbliższe premiery.
O nich możecie wtedy przeczytać na kanałach newsowych.

Oczywiście mogę powiedzieć że pracujemy nad czymś ale to chyba oczywiste że takich gier jak World in Conflict, Gears of War i Unreal Tournament III tak łatwo na wymarcie nie przeznaczymy i wcześniej czy później trafią do serii.

Dnia 22.05.2008 o 12:54, AdamJam napisał:

1. Kiedy World in Conflict, Gears of War i Unreal Tournament III ukażą się w Platynowej
Kolekcji lub Topsellerze?
2. Kiedy NWN 2 przejdzie do Extra Klasyki Hit?
3. Kiedy NWN 2 Maska Zdrajcy i Medieval II TW Królestwa pojawią się w Extra Klasyce Dodatek?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
PS. Witamy w gramowej społeczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie nad tym pracujemy, miał byc wkrótce będzie później.
Może już w wakacje...

Dnia 24.05.2008 o 12:53, maciek999 napisał:

Czy zamierzacie w nowej wersji eXtra Klasyki wydać Titan Questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nie ma takich planów.
Niestety...

Dnia 25.05.2008 o 00:13, Piwomaniak napisał:

Tak Tak kolejne to samo zapytanie ale niby dotyczy czegoś co jest na czasie :)

>>>> Czy zamieścicie Metal Gear Solida<<<<<<

Obojętnie którą część bo tera ciężko toto kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi konsulu na forum dowiedziałem się by zmienić nicka trzeba zgłosić się do konsula.Więc czy mogę cię prosić o to byś zmienił mojego Nicka z EmoDarius na Dariusspokoziom lub zwykłe Darius? Bardzo bym o to prosił ponieważ od dłuższego czasu nie jestem EMO, a ludzie cały czas mylnie mnie biorą za EMO, co jest dość frustrujące.BTW czy jest w planach wydanie Marvel Ultimate Alince w jakieś tańszej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fani gier ekonomicznych nie są specjalnie rozpieszczani. Czy istnieje jakaś szansa na wydanie antologii/pakietu Zoo Tycoon 2? Gry dość stare już a mimo to trzymają wysoką cenę i nie ma żadnych reedycji(jakoś bardziej uśmiecha mi się kupić 1 BOX niż 5 ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powtarzam.
1. Kiedy możemy sie spodziewać w eXtra Klasyce Planescape: Torment?
2. Czy istnieje możliwość ponownego wydania gier Kingdom Under Fire i Warrior Kings?
3. Kiedy w eXtra Klasyce pojawią się dodatki The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe i The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na wydanie samego Starcrafta + Brood War (nie tak jak jest teraz, czyli w Blizzard Paku) w np. Topsellerze? Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie będzie to proste, Blizard nie jest specjalnie chętną i łatwą firmą jeśli chodzi o umieszczanie gier w seriach.

Dnia 28.05.2008 o 14:42, Lex napisał:

Czy jest szansa na wydanie samego Starcrafta + Brood War (nie tak jak jest teraz, czyli
w Blizzard Paku) w np. Topsellerze? Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Niestety to prawda. Głównie związane jest to z niszowością tego typu gier.
Obawiam sie że nie mam dobrych wieści ale na chwile obecna takich planów nie ma.

Dnia 28.05.2008 o 01:11, Lailonn napisał:

Witam. Fani gier ekonomicznych nie są specjalnie rozpieszczani. Czy istnieje jakaś szansa
na wydanie antologii/pakietu Zoo Tycoon 2? Gry dość stare już a mimo to trzymają wysoką
cenę i nie ma żadnych reedycji(jakoś bardziej uśmiecha mi się kupić 1 BOX niż 5 ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:35, donard napisał:

Czy gra Timeshift będzie w innej edycji niż premierowa?


Po jakimś czasie na pewno trafi do "Platynowej Kolekcji" lub od razu do "TopSellera", a za dwa może trzy lata ujrzymy go w "Extra Klasyka Hit". Dostępność tej gry w tańszej serii to tylko kwestia czasu, zatem musisz uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:40, Kraju92 napisał:

> Czy gra Timeshift będzie w innej edycji niż premierowa?

Po jakimś czasie na pewno trafi do "Platynowej Kolekcji" lub od razu do "TopSellera",
a za dwa może trzy lata ujrzymy go w "Extra Klasyka Hit". Dostępność tej gry w tańszej
serii to tylko kwestia czasu, zatem musisz uzbroić się w cierpliwość.

Można nawet powiedzieć, że dostępność każdej gry wydawanej przez CDProjekt w tańszych seriach to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:12, 4YoU napisał:

Można nawet powiedzieć, że dostępność każdej gry wydawanej przez CDProjekt w tańszych
seriach to tylko kwestia czasu.


Dokładnie tak, ale to nie tylko w CDP, ale także u największej konkurencji czyli Cenedze, chociaż tam wolniej gry trafiają do tańszych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:18, Kraju92 napisał:

Dokładnie tak, ale to nie tylko w CDP, ale także u największej konkurencji czyli Cenedze,
chociaż tam wolniej gry trafiają do tańszych serii.

Właściwie to specjalnie to pominąłem XD .
Ale żeby nie spamować to mam takie pytanie do konsula:
Czy każda firma zgadza się aby jej gry wydawano w tańszych seriach? Bo jakoś nie przypominam sobie aby w innych a zwłaszcza zachodnich krajach(takich jak Niemcy czy Anglia) było takie coś jak tańsze serie(nie jestem tego pewny więc mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:25, 4YoU napisał:

Czy każda firma zgadza się aby jej gry wydawano w tańszych seriach? Bo jakoś nie przypominam
sobie aby w innych a zwłaszcza zachodnich krajach(takich jak Niemcy czy Anglia) było
takie coś jak tańsze serie(nie jestem tego pewny więc mogę się mylić ;)


Jeżeli nawet Blizzard się zgodził na wydanie ich gier w "Platynowej Kolekcji" to chyba wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gry z serii extra klasyka. Jedna z płyt została zepsuta(spalona) i czy jęsli z głosze dozywotnia gwarancje to (wysle 3 płyty z 4 bo 4 jest zepsuta) otrzymam takze te płyte która sie spaliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłaby być taka możliwość, aby seria Gorky trafiła do taniej serii (najlepiej wszystkie części do eXtra Klasyki GOLD)?
I czy do eXtra Klasyki GOLD mogłoby trafić coś takiego jak Saga Disciples?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować