Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 14:51, gaheris napisał:

Dni mijają, mamy luty, a Pre-Paid-ów do AoC 2009 PL ani widu ani słychu. Była jakaś notka
prasowa ich dotycząca, ale nic nie wniosła do sprawy. Macie jakieś KONKRETNE widomości,
co do terminu ich wydania? Bo, niestety, darmowy miesiąc się kończy...


Hmmm, prepaidy są dostępne na rynku od ponad dwóch tygodni. Były na ten temat newsy i na gramie i w innych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 18:33, Morph3n napisał:

Witam

Kiedy swoją premierę w Polsce będzie miała gra Aion? Czy gra zostanie spolszczona(tak
jak np. Guild Wars)?
Dzisaj zamówiłem pre order na strone empik.com, czas dostawy 4 maj 2009 ,lecz na stronie
wydawcy gry NCsoft pojawiła się informacja,że gra ma wyjść w 4 kwartale roku. Kompletnie
już nic z tego nie łapie ,a na gre czekam już 2 lata -_-.


Konkretna data nie jest jeszcze ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:48, Iton napisał:

Mam pytanie także co do Neverwinter Nights 2 Storm of Zehir... Zaledwie 30 minut temu
w planie wydawniczym podaliście, że wyjdzie on 2 Kwietnia(bez ogłaszania news''em, na
podstronie produktu także był podany 2 kwiecień) czemu więc nagle zostało zmienione to
ogólnikowo na Kwiecień?

Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pozdrawiam ;)


Taka branża:) - wszystko się zmienia z dnia na dzień i zaskakuje nas samych. Generalnie staramy się nie podawać od pewnego czasu super dokładnych dat bo najczęsciej się nie sprawdzają;) Podajemy je dopiero kiedy jesteśmy 100% pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:32, andus9 napisał:

Kupiłem dziś PES 09 ale jest w wersji angielskiej. Czy wyszła może wersja po polsku,
lub czy jest bądź będzie jakaś aktualizacja, którą będzie można pobrać do oryginalnej
gry?


Niestety nie ma takiej wersji. Jedyny PES po polsku to 06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:33, matilogin napisał:

mam pytanie, mam wirusa komputerowego którego nie mogę wykryć,


To skąd wiesz, że go masz:):)

>jakiego użyć antywirusa,

Dnia 19.02.2009 o 15:33, matilogin napisał:

jeżeli mam arcavira 2007


A na poważnie - trochę nie ten wątek chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 14:52, sebastiano444 napisał:

Jaka jest konkretna data wydania wiedźmina na konsole bo wiem że to jesień


Konkretnej daty jeszcze nie ma. Jak tylko będzie to oczywiście ją podam - natomiast nie spodziewałbym się tej informacji zbyt szybko;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:28, erniesouchak napisał:

W odpowiedzi mailowej zostałem odesłany w to miejsce jeśli chciałbym uzyskać więcej szczegółów.
Tak więc powtarzając zapytanie z maila: czy są plany wydania w Polsce gry Trainz Classics
3 firmy Auran? Co prawda ukazanie się już Trainz Simulator''a 2009 (za granicą rzecz
jasna) może nasuwać przypuszczenie, że tak się nie stanie, ale wolę się upewnić.

Z poważaniem
Roman Jawdyk vel Ernie Souchak - przedstawiciel polskiej sceny Trainz


Na dzień dzisiejszy nic mi o tym nie wiadomo - sprawdzę temat, ale chyba coś bym wiedział gdyby był taki plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanie odnośnie gry Puzzle Quest: Galacrix. Czy firma CD Projekt w planach wydanie tego tytułu w Polsce? Jak wiem poprzednia odsłona gry wydana została przez państwa w serii TopSeller.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 13:23, Vojtas napisał:

Cześć!
Twój kolega Krzysiek Szulc 2 tygodnie temuw wątku o wPLN-omanii napisał

Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów
do oferty. Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad
nimi pracujemy. Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego. Od razu poinforumjemy o tym
m.in. tutaj na forum. Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem
całej akcji. Więcej na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)


Moje pytanie brzmi: kiedy CDP się w końcu nauczy, że zła polityka komunikacyjna - porozumiewanie
się z community poprzez pressnewsy (sic!) - to niezbyt dobry sposób na budowanie dobrej
reputacji?
Zlewanie reakcji ludzi z forum - najwierniejszych klientów - jest dla mnie niepojęte.
Naprawdę tak przetrzebili szeregi w CDP, że nia ma kto się tym zająć?


Hej Vojtas,

Poprosiłem Krzyśka o odpowiedź. Oto co napisał:

"Ostatnio mogliśmy niestety wprowadzić do oferty tylko 3 tytuły, ale za to w tym tygodniu (dziś lub jutro) pojawi się aż 7 pozycji. Cały też czas pracujemy nad poprawieniem samej wplnomanii, jak i nad zupełnie nowym programem, o którym na tym etapie nie możemy jeszcze nic powiedzieć. Natomiast przyznaję bez bicia, że nasza polityka komunikacyjna nie wygląda ostatnio tak jakbyśmy chcieli. Rzeczywiście ma to związek ze zmianami strukturalnymi, jakie nastąpiły ostatnio w naszej firmie. Proszę mi wierzyć, że pracujemy obecnie nad usprawnieniem tego. Projekt jest duży i dotyczy m.in. strony oficjalnej CD Projekt, programu wplnomania i jego następcy idt. W razię pytań, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Krzysiek Szulc
V-ce Dyrektor Marketingu i PR"

Ze swojej strony dodam, że w tej chwili naprawdę ciężko pracujemy żeby cały program znacznie usprawnić. Wymaga to jednak troszkę czasu moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:16, Thalanthas napisał:

Witam.
Niedawno się pojawił news o tym że wreszcie Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir i mod
Mysteries of Westgate zostały oficjalnie zatwierdzone w planie wydawniczym CDP. Tylko
ciekawy jestem czemu dodatek do gry SoZ ma kosztować 80 zł a mod MoW który w Stanach
jest sprzedawany za 10$ czyli w przeliczeniu na złotówki ok 37zł + instrukcja, opakowanie
i takie tam pierdółki powinno wynieść nie więcej moim zdaniem niż 45zł aż 60zł. Czemu
tak ceny w górę poszły? Pierwszy dodatek kosztował w dniu premiery 60zł. Wiem że jest
jeszcze wersja pakietu i mam nadzieję że z niej nie zrezygnujecie ale to moim zdaniem
lekkie przegięcie z tymi cenami.
Jeśli to pytanie nie do ciebie to przepraszam ale uznałem że skoro zajmujesz się premierowymi
tytułami między innymi Atari który chyba jest wydawcą tej gry za granicą to powinieneś
coś o tym wiedzieć.


Ceny gier na PC i Konsole w Polsce są ustalane na podstawie ceny zakupu, warunków licencyjnych oraz tak, aby pokryć koszty związane z wydaniem gry takie jak lokalizacja, promocja, opakowanie itd. Twarde realia rynkowe;)

W związku z rosnącymi kosztami takimi jak kurs euro/dolara i idącymi za nimi wzrostami cen licencji - ceny gier rosną, tak aby pokryć koszty wydawców.

Nigdy nie jest przyjemnie podnosić ceny, ale czasem nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym wiedzieć kiedy będzie dostępna na polskim rynku gra Race Pro (trochę jakby się obsuwa data premiery) i dlaczego tak późno w stosunku do reszty świata ? ;)
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy kiedykolwiek mieszkał Pan w Świdniku na ul. Racławickiej? :> (podpowiedź: gra shareware Tron)

Jeżeli nigdy Pan tam nie mieszkał proszę zapomnieć, że kiedykolwiek takie pytanie padło. :-P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:12, flawik napisał:

Dlaczego tak długo każecie w Polsce czekać na Trainz Simulator 2009. W wielu krajach
już od dawna jest w sprzedaży (nawet Rosja) a u nas to co? Z żadną częścią "Trainza"
nie zwlekaliście. Zawsze w miarę na czasie choć dwa ostatnie tytuly mialy porażające
błędy. A teraz...? Nie rozumiem tej zwłoki, czy w ogóle zaniechania tego tytułu. Może
pan odpowiedzieć..? Pozdrawiam ''flawik".


Hej, jest trochę odwrotnie niż napisałeś. Zdarzało nam się mieć opóźnienia kiedyś a tym razem jesteśmy dość punktualni:)

Kilka faktów z historii:

- TRS2004 ENG był wydany 7.3.2003, PL wersja 29.4.2004.
- TRS2006 ENG był wydany 30.9.2005, PL wersja 29.3.2006.
- Trainz Classic 1+2 ENG byl wydany 24.6.2007, PL wersja 29.11.2007.

A teraz?

Trainz 2009 ENG (wersja australijska) byla wydana w grudniu 2009, EU wersje tej gry sa planowane na Q1-Q2/2009. PL wersja też na Q2/2009!:)

Raczej więc nie ma "zwlekania" z wydaniem PL wersji Trainza 2009? :) Nie mowiac juz o tym, że PL wersja bedzie miala od razu zaimplementowany Service Pack 1 z 27.1.2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 00:05, WinKami napisał:

Witam!

Czy kiedykolwiek mieszkał Pan w Świdniku na ul. Racławickiej? :> (podpowiedź: gra
shareware Tron)

Jeżeli nigdy Pan tam nie mieszkał proszę zapomnieć, że kiedykolwiek takie pytanie padło.
:-P

Pozdrawiam.


To nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:14, ProRacer napisał:

Witam,

Chciałbym wiedzieć kiedy będzie dostępna na polskim rynku gra Race Pro (trochę jakby
się obsuwa data premiery) i dlaczego tak późno w stosunku do reszty świata ? ;)
Pozdrawiam,


Premiera ustalona jest na 6 marca czyli już na dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:09, yogi1962 napisał:

Mam płytę Saga Fallout i na niej Fallout Tactics - dojechałem do bunkra Epsilon i
nie chce go wgrywać - czy jest coś nie tak


Idź do wątku falloutowym na forum Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam Problem... mianowicie nie działa mi Fear 2... Jak włączam gre to pokazuje mi sie problem "nie wysyłaj". Prosze pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:43, mcarbon napisał:

Witam!

Mam Problem... mianowicie nie działa mi Fear 2... Jak włączam gre to pokazuje mi sie
problem "nie wysyłaj". Prosze pomocy!


Witam,

Muszę Cię niestety odesłać do pomocy technicznej - nie jestem w stanie ci pomóc bo problem wykracza poza moje kompetencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z premierą Puzzle Quest Galactrix? W jednym miejscu pisze że premiera jest w marcu a gdzieś indziej że w kwietniu. Przypuszczalny termin - luty się nie sprawdził, chyba nawet dla reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować