Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 21:10, Sareth14 napisał:

Będzie wiedźmin 2?


Rozumiem, że to było pytanie retoryczne?

Do Pana Konsula:
większość pytań o reedycję dotyczy Planescape Torment. Ja natomiast ciągle zastanawiam się, kto ma obecnie prawa do No One Lives Forever, czy też Alien vs. Predator. Czy są jakiekolwiek szanse na wznowienie tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 21:49, Sareth14 napisał:

No to inne pytanie:na kiedy jest planowany?



Narazie nie wiadomo bo nikt z CDPR nie puszcza pary z gęby. Zresztą pracują teraz nad wersją na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 21:56, Thalanthas napisał:

> No to inne pytanie:na kiedy jest planowany?


Narazie nie wiadomo bo nikt z CDPR nie puszcza pary z gęby. Zresztą pracują teraz nad
wersją na konsole.


Wersja na konsole ma świetne intro więc gra też musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle cisza w sprawie wplnomanii... ludzie przechodzą do Kompanii Graczy a nam obiecano ''przynajmniej'' kontakt i info w temacie wplnomanii, niestety nikt nie raczy powiedzieć nic a temat (46 stron) jest kopalnią wiedzy obecnie o tym czego gramowicze się domagają a co jest nie tak...

Czy są jakieś nowe wieści? Bardzo wielu użytkowników czeka na jakiekolwiek informacje ;) <traci już nadzieję>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 21:04, Bart_GT napisał:

Ciągle cisza w sprawie wplnomanii... ludzie przechodzą do Kompanii Graczy a nam obiecano
''przynajmniej'' kontakt i info w temacie wplnomanii, niestety nikt nie raczy powiedzieć
nic a temat (46 stron) jest kopalnią wiedzy obecnie o tym czego gramowicze się domagają
a co jest nie tak...

Czy są jakieś nowe wieści? Bardzo wielu użytkowników czeka na jakiekolwiek informacje
;) <traci już nadzieję>


wPLNmania jest akcją CD Projektu. sklep.gram.pl tylko realizuje zamówienia na produkty z tej akcji - czyli to nie my mamy wpływ na to, jakie produkty, kiedy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ja mam pytanie o pierwszą część gry Warhammer 40,000: Dawn of War. Czy jest szansa,
że w najbliższym czasie Złota Edycja (Universum) zostanie wydana w jakiejś tańszej serii
(TopSeller, Platynowa Kolekcja)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Też chciałbym spytać się o WPLNomanię... Co się z nią dzieje? Dawniej gier do niej wchodziło sporo (i dość ciekawych), ostatnio z kolei strasznie przycichło - rzutów coraz mniej, a jak są to raczej przeciętne bądź małe... Czy za jakiś czas WPLNomania wróci do łask? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy pewnym jest że CDP nie będzie wydawać Starcrafta II w Polsce, czy może prowadzicie jakieś rozmowy i narazie nie możecie nic powiedzieć?

Czy w tym roku można liczyć na wasz udział w targach E3 i ujawnieniu nowych gier w tym roku?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź ogólna do kilku osób:)

Słuchajcie moi drodzy, na pytania o to czy coś wyjdzie w reedycjach takich czy innych, oczywiście czasami staram się odpowiadać, ale... koledzy z działu zajmującego się seriami/reedycjami poprosili mnie bym przekazał Wam, że najlepiej jest na bieżąco śledzić plan wydawniczy CD Projekt.

Ja i tak nie mogę udzielić Wam informacji zanim chłopaki nie puszczą oficjalnego pressa "w świat". A więc śledzimy po prostu plan wydawniczy firmy ok? Aktualizujemy go co miesiąc i podajemy wszystkim większym mediom gamingowym w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować