Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2009 o 11:39, Raiven10 napisał:

Witam,
Czy pewnym jest że CDP nie będzie wydawać Starcrafta II w Polsce, czy może prowadzicie
jakieś rozmowy i narazie nie możecie nic powiedzieć?


To drugie:)

Dnia 21.04.2009 o 11:39, Raiven10 napisał:

Czy w tym roku można liczyć na wasz udział w targach E3 i ujawnieniu nowych gier w tym
roku?


Na E3 to się raczej CD Projekt RED wystawia oddzielnie. Zapraszam do wątku konsula Pawła Majaka, powinien mieć więcej informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planie wydawniczym do, którego odwoływał nas DziaduRED napisano, że data wydania Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu, Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira jak i pakietu Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu + Gniew Zehira to 30 kwietnia, pytam więc czy jest to data pewna i ostateczna? Co do Wrót Zachodu pewnie tak, bo było to podane już wcześniej, ale co z Gniewem Zehira? Premiera się opóźnia i opóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

interesuje mnie czy w polskiej wersji Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu zostanie zastosowany równie "przyjazny dla użytkownika" DRM jak w wersji dl innych krajów.

Poniżej link do opisu DRM jaki Atari sprezentowało innym użytkownikom legalnych kopi NW2 ( i zajęło im to tylko około 18 mc :)

http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=675604&forum=122

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko:
co się dzieje z grami za wpln??
miały być ciągłe dostawy nowego towaru, a było tak tylko na początku, a ostatnio to posucha jakaś...te same gry od miesiąca albo dwóch :(
zwijacie interes czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 21:20, Gryczka napisał:

Hm, Łukasz zręcznie ominął pytanie o wPLNomanie... Dobry w tym jest ;]
Dlaczego nie wydajecie Prototype?!

Sprawdź plan wydawniczy tam wszystko pisze co i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Czy wasze współprace z Capcom i Blizzard są definitywnie zakończone, czy są to tylko jakieś problemy przejściowe?? Oraz przyłączam się do pytania poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 13:32, Inuki napisał:

Wiadomo już jaka gra zostanie wydana w następnej eXtra Grze?

wątpię żeby takowa wyszła...
PS: Dlaczego wczoraj po cichu skasowano dożywotnią gwarancję a dziś wplny ? Może jakieś info ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania dlaczego cichaczem zlikwidowano wPLNy i dożywotnią gwarancję! Nie uważacie, że to nieco.. hm.. nieuczciwe w stosunku do klientów? Wycofujecie się nagle z czegoś co było na prawdę bardzo sensowne i wpływało bardzo pozytywnie na wizerunek Waszej firmy. Mam nadzieję, że to chwilowe, a póki co czuję się oszukany! Nagła zmiana zasad przeprowadzona po cichu bez podania powodu. Ba! Nawet nie poinformowano nas, klientów o tym fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie da się rejestrować nowych gier oraz co się stało w WPLN których mam coś około 400-450 ?
Porszę o jakieś info i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 17:02, alexds napisał:

No własnie nie da się rejestrować nowych gier oraz co się stało w WPLN których mam coś
około 400-450 ?
Porszę o jakieś info i pozdrawiam.


Tu masz odpowiedź: www.cdprojekt.pl
W pierwszym newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować