Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Good Old Games (GOG.com) - Temat Ogólny [M]

228 postów w tym temacie

Nowa inicjatywa CD Projekt o której przeczytać można tu:
http://gamebanshee.com/news/static/EkEVZpFlpZrSkwqIqs.php
http://www.gog.com/e n/intro
a w rodzimym języku tu:
http://polygamia.pl/good-old-games-ki-diabel#comments

O co chodzi ?
Elektroniczna dystrybucja starych gier po 6-9 $. Ciekawe w jakiej cenie będą dostępne na polski rynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacrifice ? Nie żartujcie, taka genialna gra znów w sprzedaży ? :) Jeśli CDP to zrealizuje, będe w siódmym niebie i na kilka dni przestanę na nich psioczyć, obiecuję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa CDP, ale dlaczego ceny są w dolarach, a nie w polskich złotówkach? Paradoks.

Z chęcią zgrałbym w Obywatela Kabuto :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo obowiązującą walutą w USA jest dolar a nie złotówka? :)

Pomysł fajny, ale zobaczymy ile CDP "zakrzyknie" za te gry w naszych realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:46, Arclight napisał:

Bo obowiązującą walutą w USA jest dolar a nie złotówka? :)

Pomysł fajny, ale zobaczymy ile CDP "zakrzyknie" za te gry w naszych realiach.


Troszkę źle zrozumiałem :P. Więc jest to platforma dla USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co tam robi ToCA Race Driver 3 ;p Przecież to w miarę nowa gra jest ;p
A gry pewnie będzie można kupic w Biedronkach, tam zawsze lądują gry w boxach, i zawsze kosztują 10 złotych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:48, Adamzzz napisał:

Troszkę źle zrozumiałem :P. Więc jest to platforma dla USA?

Nie ma nawet info, czy w ogóle możemy się spodziewać tej akcji w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:48, Adamzzz napisał:

Troszkę źle zrozumiałem :P. Więc jest to platforma dla USA?

Pff grę i tak będziesz mógł kupić bo tego nikt ci nie zabroni;P Jak zauważyłeś po zapłaceniu będzie trzeb ją ściągnąć, a to czy jesteś w usa, czy w polsce różnicy nie robi:D no chyba, że u nas będą gierki zlokalizowane.
5.99$ jeszcze ujdzie przy starych tytułach, gdzie nie dostanę płytki i pudełka, ale 9.99$? Heh jak dolar będzie kosztował 1,49zł to wtedy się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:48, Adamzzz napisał:

Troszkę źle zrozumiałem :P. Więc jest to platforma dla USA?


Na polakach raczej by nie zarobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie, nareszcie coś dla mnie! Tylko nie ma za bardzo jak się cieszyć MDK gdyż sterowanie klawiatura+mysz nie chodzi dobrze.
A może to jedyny sposób aby dostać Planescape''a? Oby nie, pragnę go w pudełku i resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:53, NuGGet napisał:

Ja się zastanawiam co tam robi ToCA Race Driver 3 ;p Przecież to w miarę nowa gra jest
;p
A gry pewnie będzie można kupic w Biedronkach, tam zawsze lądują gry w boxach, i zawsze
kosztują 10 złotych ^^

W Biedronce jak w Biedronce ale ostatnio w Częstochowskim MM stoją chyba w dwóch pudłach gry w cenie od 1.99 (!!!!) do 19.99 ;| Jeszcze wczoraj pisałem, że petycja o Wormsy się nie przyda, a teraz kto wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:53, NuGGet napisał:

Ja się zastanawiam co tam robi ToCA Race Driver 3 ;p Przecież to w miarę nowa gra jest
;p
A gry pewnie będzie można kupic w Biedronkach, tam zawsze lądują gry w boxach, i zawsze
kosztują 10 złotych ^^


Nie powiedziałbym, w takich koszach lądują zazwyczaj tylko totalne crapy, rzadko jest tam coś wartego uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CD Projektu chce żeby ta ich cała nowa inicjatywa była choć trochę popularna w Polsce to moim zdaniem muszą spełnić dwa jakże ważne wymogi , po pierwsze przydało by się jakby oficjalna stronka była po polsku , a po drugie możliwość płacenia złotówkami jest absolutnie niezbędna. Bez spełniani tych dwóch wymogów na pewno w ogóle nie skorzystam z tej nowej inicjatywy i uważam że wiele ludzi postąpi tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, aż oczy mi zawilgotniały. Takie wspaniałe klasyki, gry, gdzie nikogo nie obchodziła grafika, a każdy w nią grał, i do dziś może się pochwalić: Pamiętam, jak wszyscy graliśmy w Fallouta i się chwaliliśmy osiągnięciami. No cóż, znakomity pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Na mnie też troche zarobią ;P Aż zakręciłem się niespokojnie w fotelu jak zobaczyłem Giants: Citizen Kabuto, która jest imo jedną z lepszych gier w jakie grałem, a straciłem do niej płytki (blergh :f). A w sumie teraz mało jest ciekawych gier i chętniej wróciłbym do takich właśnie klasyków, które często były niedoceniane przez społeczność. Jak GOG zajmie się sprzedażą takich gier, to mają u mnie 3 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować