Zaloguj się, aby obserwować  
maryal

Empire earth II

7 postów w tym temacie

Wygrałam w konkursie światecznym grę Empire earth II- jest oryginalnie zapakowana.zamienie na jakąs przygodówkę albo sprzedam *** albo konktakt na forum.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jakoś tak brakuje mi tematu oficjalnego, na którym byłyby prowadzone dyskusje na temat tej gierki.
Mam jeszcze jedno pytanko. czy ktoś w tę gre łupie na max detail?? Chodzi mi głównie o to czy ktoś ma włączone wszystkie cienie i giera mu się nie tnie. Ja spełniam maxymalne wymagania, prawie dwukrotnie je przewyższam, a tu za chiny nie pójdzie. Ustawiam wszystko na MAX i rozdzielczość 1152-864 (czy jakoś tak) i muszę mieć wyłączone cienie aby dało się spokojnie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam procek 1.8 ram 512ddr Geforce 4 MX i normalnie mi tez sie tnie . Jak wylacze cienie to sie da grac. Zreszta ustawilem grafike na średnia ale i tak sie tnie przy walce ale da sie grac. Narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce''a 4 MX440 64mb/128bit, 2x256 RAM i 2,66GHz a gra na najmniejszych detalach i 1024x768 mi sie tnie. Mam za słaba karte czy co? W wymaganiach pisze: "Karta 3D, 64 MB RAM ..." Tnie mi się tylko podczas walki lub kiedy jestem w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę w nią pograłem ale niestety znudziła mnie bardzo szybko. Grafika jak w jedynce ale wymagania o dziwo wyższe o wiele (niedorobiony engine). Zresztą chyba już nie trawię strategii. Jeszcze Civ IV mi podchodzi ale reszta już nie.
Kiedyś lubiłem w nie grać ale teraz interesują mnie jedynie dobre cRPGi (ale nie H&S a''la Diablo czy DS raczej coś a''la Gothic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 13:49, Yasiu89 napisał:

Mam GeForce''a 4 MX440 64mb/128bit, 2x256 RAM i 2,66GHz a gra na najmniejszych detalach i 1024x768
mi sie tnie. Mam za słaba karte czy co? W wymaganiach pisze: "Karta 3D, 64 MB RAM ..."
Tnie mi się tylko podczas walki lub kiedy jestem w dużym mieście.


MAM DOBRY KOMPUTER NIE JAKIŚ SUPER ALE WSZYSTKO MAM SREDNIO USTAWIONE I ZACINA MI SIĘ W POTYCZKACH JAŚLI ZADŁUGO GRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować