• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
st41k3r

NeverWinter Nights 1 pomocy!!!

Pytanie

Pomóżcie proszę, przyjaciele - mam problem z nvn1: włączam grę i wszystko jest dobrze aż do momentu gdy zacznę nową grę - po jakiejś minucie animacja spada do ok. 1-2 klatek na sekundę co uniemożliwia grę!
Próbowałem wszystkiego - zmiany sterowników karty graficznej (wypróbowałem wersję: 158.19, najnowsze i kilka wersji przed najnowszymi), zainstalowałem AMD Dual-Core Optimizer i sterowniki do procka, "odkręciłem" procesor z 3,15GHz do domyślnych 3,00GHz, próbowałem WSZYSTKICH sposobów opisanych w pomocy technicznej!
Proszę o pomoc...

konfig (dxdiag):
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
3072MB RAM
nVidia geForce 8600GT 512 MB

pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.07.2008 o 11:25, 1Dawid1 napisał:

Pomóżcie proszę, przyjaciele - mam problem z nvn1: włączam grę i wszystko jest dobrze
aż do momentu gdy zacznę nową grę - po jakiejś minucie animacja spada do ok. 1-2 klatek
na sekundę co uniemożliwia grę!
Próbowałem wszystkiego - zmiany sterowników karty graficznej (wypróbowałem wersję: 158.19,
najnowsze i kilka wersji przed najnowszymi), zainstalowałem AMD Dual-Core Optimizer i
sterowniki do procka, "odkręciłem" procesor z 3,15GHz do domyślnych 3,00GHz, próbowałem
WSZYSTKICH sposobów opisanych w pomocy technicznej!
Proszę o pomoc...

konfig (dxdiag):
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
3072MB RAM
nVidia geForce 8600GT 512 MB

pomocy...

Instalowałeś grę od nowa? A jaki masz Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety ale tak jak dostałeś w odpowiedzi na swoje zgłoszenie problem związany jest niestety z architekturą nowych kart nvidia i większość problemów ze starymi grami nęka posiadaczy GeForce 8 i nowszych modeli.
Niestety w większości wypadków nic nie da się zrobić poza kwestią sprawdzenia starszych sterowników.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w odpowiedzi na formulasz dostałem także poradę aby zainstalować sterowniki 177.66 ale też nie pomogło... macie może jeszcze jakieś wersje sterowników do przetestowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Postanowiłem zainstalować demo NVN1 i ku mojemu zdziwieniu wszystko grało OK!!!
Pomocyyyyy, ratunkuuuuuuuuuu!!! Konsulowie pomóżcie proszę... reinstalowanie gry tez nic nie dalo...
ściągnąłęm nawet de-patcha 1.67 i też nic!! mam 8 GB wolnego na dysku, jakby to miało w czymś pomóc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

problem rozwiązany ,po deinstalacji, wyczyszczeniu rejestru, plików tymczasowych i ponownym zaistalowaniu
thx za pomoc, mozna zamknąć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować