• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagiel83

Mass Effect Bring Down the Sky

Pytanie

Czy ktoś wie kiedy posiadacze polskiej wersji językowej Mass Effect bedą mogli zainstalować dodatek i patcha ?
Narazie po zainstalowaniu wyskakuje komunikat '''' nieprawidłowa płyta w napędzie''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.07.2008 o 15:50, Rickert napisał:

Czy ktoś wie kiedy posiadacze polskiej wersji językowej Mass Effect bedą mogli zainstalować
dodatek i patcha ?
Narazie po zainstalowaniu wyskakuje komunikat '''' nieprawidłowa płyta w napędzie''''

Już powinno się dać... A to nie wina twojego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komu się nie da, temu się nie da. Ja używam angielskiej wersji językowej :) I za 10 minut sprawdzę, czy się da :) Liczę na to, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2008 o 19:55, ziptofaf napisał:

Komu się nie da, temu się nie da. Ja używam angielskiej wersji językowej :) I za 10 minut
sprawdzę, czy się da :) Liczę na to, że tak.


Nie ma znaczenia czy używasz wersji EN czy PL. Jeśli kupiłeś grę wydaną przez CD Projekt to musisz cierpliwie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2008 o 20:26, Mudvayne335 napisał:

Nie ma znaczenia czy używasz wersji EN czy PL. Jeśli kupiłeś grę wydaną przez CD Projekt
to musisz cierpliwie poczekać.

Zauważyłem... :( A już myślałem, że jednak będzie działać.
A tak poza tym - o czym opowiada ten dodatek? I czy trzeba zaczynać grę od początku aby w niego zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten dodatek to tylko jedno zadanie poboczne na ok. 25 minut gry + jeden nowy achievement, ale dla wyposzczonych fanów którzy przeszli grę trzy razy dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2008 o 20:26, Mudvayne335 napisał:

> Komu się nie da, temu się nie da. Ja używam angielskiej wersji językowej :) I za
10 minut
> sprawdzę, czy się da :) Liczę na to, że tak.

Nie ma znaczenia czy używasz wersji EN czy PL. Jeśli kupiłeś grę wydaną przez CD Projekt
to musisz cierpliwie poczekać.


No żesz... a wiadomo może, JAK @#$^%&*! DŁUGO mamy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2008 o 20:44, Mudvayne335 napisał:

Ten dodatek to tylko jedno zadanie poboczne na ok. 25 minut gry + jeden nowy achievement,
ale dla wyposzczonych fanów którzy przeszli grę trzy razy dobre i to :)


Z tego co pisze na oficjalnej stronie to zapewnia około 90 min dodatkowej gry a nie 25

Dokładnie:
- Introduces a new race: The vile batarians
- New achievement to unlock
- Explore a new uncharted world
- Approximately 90 minutes game time

A patch 1.01 wprowadza nastepujące zmiany:

added some infrastructure support for additional downloadable content
updated the image of the Batarian race in the codex
fixed an issue where the center channel for hardware audio wouldn''t play correctly sometimes
fixed an issue where the hardware mouse pointer would disappear when first selected
fixed an issue where Shepard did not auto-crouch when entering cover in some places
fixed a tool-tip indicating a game restart is needed before enabling hardware or software audio if the option was changed
fixed an issue where ambient conversation would not be heard from rear speakers sometimes
fixed a text string to make it clearer on how to exit a vehicle
fixed a text string so the tool top for dragging the map is clearer in French languages builds

Mass Effect Configuration Utility
fixed a crash running on certain multi-core AMD systems
fixed an issue where video RAM was not being reported properly on certain cards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2008 o 02:08, Rickert napisał:

> Ten dodatek to tylko jedno zadanie poboczne na ok. 25 minut gry + jeden nowy achievement,

> ale dla wyposzczonych fanów którzy przeszli grę trzy razy dobre i to :)

Z tego co pisze na oficjalnej stronie to zapewnia około 90 min dodatkowej gry a nie 25


W przypadku pełnej wersji też jest napisane że zapewnia ok. 50 godzin gry. Ja na poziomie trudności veteran przeszedłem ją w 32, ze wszystkimi misjami pobocznymi (no oprócz jednej dostępnej dla renegata bo grałem jako idealista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Qrcze! a już się cieszyłem!

Czy Ktoś może potwierdzić czy Dodatek faktycznie nie działa na polskiej wersji językowej (dialogi).

na stronce Bioware tylko przy patchu pisze że "World Wide except Eastern Europe", czy samym dodatku już nie ma takiego info.

Jeśli faktyczne potrzeba polskiej wersji to czy ktoś z CP może się wypowiedzieć co do ramy czasowej? Jeśli znów zaliczą tako poślizg.... to ja to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2008 o 12:55, Viollus napisał:

Qrcze! a już się cieszyłem!

Czy Ktoś może potwierdzić czy Dodatek faktycznie nie działa na polskiej wersji językowej
(dialogi).

na stronce Bioware tylko przy patchu pisze że "World Wide except Eastern Europe", czy
samym dodatku już nie ma takiego info.

Jeśli faktyczne potrzeba polskiej wersji to czy ktoś z CP może się wypowiedzieć co do
ramy czasowej? Jeśli znów zaliczą tako poślizg.... to ja to ...


Dodatek nie działa z wersją pudełkową wydaną w Polsce przez CD Projekt, bez względu na to czy zainstalowałeś wersję PL czy EN. Działa tylko z edycją gry ''ściągniętą'' za pośrednictwem EA Store. W głównym temacie o Mass Effect już ktoś z CDP się wypowiedział w tej kwestii: wersję BDtS działającą z naszą wersją przygotowuje BioWare, a kiedy będzie dostępna na razie niewiadomo. Mam nadzieję że już niedługo.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ze względu na inny rodzaj zabezpieczenia właśnie nie można instalować tamtej aktualizacji, problem polega na kwestii zabezpieczenia wersja angielska wydawana przez EA na świecie wymaga aktywacji internetowej i taką aktywacje można zrobić tylko 3 razy, edycja polska została pozbawiona tego zabezpieczenia ze względu na sporą ilość komputerów nie mających dostępu do internetu.

Zabezpieczenie w edycji polskiej jest zwykłym zabezpieczeniem SecuROM, dlatego właśnie w momencie zainstalowania zachodniej aktualizacji ze względu na różnice zabezpieczeń gra się nie uruchomi między innymi.

Niestety zgodnie z informacją prasową zachodniego wydawcy:
„Aktualnie rozszerzenie Bring Down the Sky oferowane jest w czterech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej. Kolejne edycje powstaną już wkrótce.”

Innych informacji zachodni wydawca EA oraz producent BioWare nie ujawnili, na temat harmonogramu prac nad wersjami regionalnymi gry.
Oczywiście edycja przeznaczona dla gry wydawanej w Polsce także ma się ukazać według zapewnień producenta gry.

UWAGA!
Do czasu pojawienia się aktualizacji przeznaczonej dla wersji gry wydawanej w Polsce proszę nie instalować dodatku oraz patcha 1.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2008 o 12:55, Viollus napisał:

Qrcze! a już się cieszyłem!

Czy Ktoś może potwierdzić czy Dodatek faktycznie nie działa na polskiej wersji językowej
(dialogi).

na stronce Bioware tylko przy patchu pisze że "World Wide except Eastern Europe", czy
samym dodatku już nie ma takiego info.

Jeśli faktyczne potrzeba polskiej wersji to czy ktoś z CP może się wypowiedzieć co do
ramy czasowej? Jeśli znów zaliczą tako poślizg.... to ja to ...



Niestety nie działa...tzn na oryginale nie funga ale kumpel z lewizną na dysku odpalił i śmiał mi się prosto w oczy.
Zaś ja kląłem jak tak można. Zresztą prosty przykład na to że nie powinno się lokalizować gier to TRD3
otóż do wersji ANG paczyk 1.2 wyszedł i działa 100% a do polskiej jak go niema tak niema.
Tak też na szczęście GRID nie został zlokalizowany i chwała CODEMASTERS za to bo by znowu była szopka. a tak na całym świecie obowiazuje jedna wersja i jest ok.
A jeśli komuś przeszkadza to że gra/gry/soft są po angielsku to ma peszka...ja spolszczonych nie akceptuję i jakoś te oryginalne mają lepszy klimat. I nie to że p. Różyczka się źle spisała bo naprawdę milutko (tak gram jako kobieta bo męski głos taki nijaki) tylko po prostu nie widziałem żadnej wersji gry lokalizowanej która by nie miała jakichś problemów. Ale nic to polskiego Mas Effecta można opchnąć na allegro lub znajomym a sam na eBAY -u załatwie sobie anglo języka. (będzie mi brakować p. Różyczki <chlip> )

Po prostu tak jest z każdą polską edycją...echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem tak, w sumie CDP jest ok, fajne wydania, wiedzmin i te sprawy, ale Qr...cze!!! Dlaczego wasza czeska filia już wczoraj mogła podać czeskim graczom info na temat: dlaczego BdtS nie działa, I KIEDY BĘDZIE CZESKA WERSJA! Qrcze nawet na oficjalne forum bioware sie pofatygowali i napisali posta! A wy dalej traktujecie nas jak KROWY Z OBORY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy w związku z tym zamiast krzykliwych nagłówków kto to nie podkładał głosu pod trzeciego od lewej charczącego obcego na poziomie X nie lepiej dodawać drobnym druczkiem „kupujesz wersję dla Kazachów na własne ryzyko”. Jakoś cenowo nie widzę różnicy od tego, co płacą Anglicy, tylko oni nie są skazani na widzimisię, kiedy i czy w ogóle ktoś łaskawie jakiegoś patcha dostosuje. Zresztą za rok też może jakiś dodatek albo patch wyjść, tylko wtedy na topie będzie coś innego, a posiadacze „oryginału na Europę Wschodnią” będą sobie mogli w piecu nim hajcować…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czuje sie jakbym mieszkal w kraju trzeciego swiata...
Zaraz zaraz, ja jestem w kraju trzeciego swiata! Takie traktowanie to w ogole porazka... Jak to ma zachecic ludzi do kupowania gier? E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy użytkowcy wypowiadacie się na podforum pomocy technicznej tu zgłaszamy tylko problemy z działaniem gry i ewentualnie wasze propozycje rozwiązań debaty na temat gier prowadzimy na normalnym forum.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tam się nie znam, ale zdaje się że zgłaszam problem z działaniem gry. Moja propozycja jest taka, żebyście przestali wciskać klientom wersje lepsze inaczej w cenie wydań zachodnich i argumentowali, że tam się dostaje grę jeno /EA store się kłania/, a tu trzy pocztówki, badziewną koszulkę ze stadionu dziesięciolecia i figurkę Made in China. Pocztówek wysyłać do was nie będę, mopa już mam, a figurki przestałem zbierać jak mi uświadomili, że św. Mikołaj is dead.

Normalnie bym pozdrowił, jakbyście nie robili sobie jaj i jeszcze wciskali ludziom, że pana Boga za jaja złapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować