Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Patrykowi Hamerlakowi z Nicolas Games!

46 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 15:38, Evil Khan napisał:

Witam, dlaczego "wasze" gry tak szybko trafiają do czasopism ? Aż strach kupować (vide
Paraworld, Metalheart, pariah, Runaway 2)...


Rzeczywiście, kiedyś dosyć szybko coverowaliśmy nasze gry i wiemy, że był to błąd kilkakrotnie powtórzony. Bijemy się w pierś.
Obecnie nasze gry nie trafiają do magazynów zbyt szybko i trafiały nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jak wiadomo trwają prace nad dodatkiem do wydanej niedawno przez Nicolas Games gry Sins of a Solar Empire. Może jest jeszcze za wcześnie by o tym mówić, ale czy są plany jego wydania w Polsce? Mam jeszcze pytanie dotyczące Waszej taniej serii Nicolas Action, czy zamierzacie zasilić ją jakimiś nowymi tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 20:44, madridista2 napisał:

Czy będziecie szukac dużego wydawcy dla Afterfall, czy może sami będziecie się zajmowac
wydawaniem jej na świecie oraz czy będzie ona prezentowana na jakimś GameConvention?


Afterfall to gra z półki AAA, więc nie obędzie się bez promocji na szeroką skalę. Games Convention wydają się naturalnym środowiskiem do zaistnienia. Nie chcę niczego obiecywać, ale w przyszłym roku prawdopodobnie zaatakujemy niemiecką wystawę z naszą ekspozycją.

Co się tyczy wydawcy - ależ oczywiście, że szukamy dużej firmy. Rozmowy już trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:54, moonman napisał:

1. Dlaczego premiery PL są opóźnione w stosunku do premier światowych
np. Crusaders: Thy Kingdom Come - świat 27 marzec 2008, polska: grudzień 2008 ?


Proces lokalizacji jest zazwyczaj żmudny i skomplikowany. Wydawać by się mogło, że "wystarczy przetłumaczyć teksty i nagrać kwestie wygłaszane przez bohaterów", lecz tak naprawdę na tym dopiero się zaczyna. Później pojawiają się: build PL, testowanie, debugging, beta PL, testowanie, debugging... Różnie to bywa.

Dnia 08.08.2008 o 13:54, moonman napisał:

2. Czy Nicolas wyda Dawn of Fantasy?
grę od http://ww.reverieworld.com/ - którą na świecie w pierwszym kwartale 2009 ma wydać
Lighthouse Interactive (kilka gier od nich juz wydaliscie) - jesli tak, to mam nadzieje,
ze premiera będzie zbliżona do światowej... bo tam będzie opcja MMORTS - więc pół roku
po premierze światowej to raczej już nie będzie czego szukac :)

Dnia 08.08.2008 o 13:54, moonman napisał:

3. Czy King Arthur też wydacie? (gra od tych samych ludzi co Crusaders - który macie
w planach)


Obecnie KA jest we wczesnej fazie produkcji, niemniej ostrzymy sobie ząbki na rzeczony tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jak stoją prace z patchem do Space Empires V?
2) Czy ta wasza tania seria (Nicoals Action) jeszcze żyje czy już znikła? A jeśli ma się dobrze to czy jest szansa na dodanie jakichś nowych tytułów do ww. serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:04, Amadeusz1 napisał:

1) Jak stoją prace z patchem do Space Empires V?
2) Czy ta wasza tania seria (Nicoals Action) jeszcze żyje czy już znikła? A jeśli ma
się dobrze to czy jest szansa na dodanie jakichś nowych tytułów do ww. serii?


ad. 1> Pracujemy nad nim. Zapraszam do śledzenia newsów na naszej stronie - www.nicolasgames.pl. Gdy tylko pojawi się łatka, poinformujemy o jej istnieniu opinię publiczną.
ad. 2> Linia tytułów Nicolas Action została zawieszona w czasoprzestrzeni. Planujemy wprowadzić na rynek nowe serie wydawnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:36, krasus14 napisał:

Jednak zle to pytanie zadalem:P Ile gier wasza firma zrobila od poczatku do konca??:P


Nadal nie rozumiem:).
Jeśli chodzi o developing - obecne pracujemy nad kilkoma grami, m.in. tytułem AAA (Afterfall, www.afterfall.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:46, Xantor napisał:

A i jeszcze jedno pytanie czy planujecie wydać w polsce grę francuskiej firmy ageod -
Wars in America - Birth of America II?


Przepraszam, nie mogę odpowiadać na wszystkie podobne pytania dotyczące planów wydawniczych Nicolas Games.
Standardowo zatem - zapraszam do śledzenia naszej witryny - www.nicolasgames.pl.
Jeśli jakąś grę planujemy wydać i mamy podpisaną stosowną umowę - informujemy o tym opinię publiczną w komunikacie prasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania z innej beczki. Czy dalej upiera się Pan, że ocena "8" wystawiona Gran Turismo 2 była oceną odpowiednią i maksymalną jaka ta gra mogła dostać? I drugie pytanie: czy Loki dalej przetrzymuje w szufladach biurka puste słoiki po musztardzie? No i czy Ściera dalej jest Naczelnym? ;) Chętnie bym zapytał o resztę ekipy, ale nie czas tu i nie miejsce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek Kozieł nie będzie już Konsulem, zawieszam więc dyżury na okres 2 tygodni.
Jednak nie martwcie się - wkrótce będzie nowa osoba z Nicolas Games, aby opowiadać podczas dyżurów na Wasze pytania - godziny i dzień dyżuru pozostaną niezmienione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 14:18, Vojtas napisał:

Witam nowego Konsula!

Jakie byś mi polecił gry przygodowe z Waszej oferty? Mam ochotę na dobry adventure. :)


Również witam!

Szczerze polecam Runaway 2. Tytuł w ogóle się nie starzeje, a ciepły klimat produkcji miło kontrastuje z pogodą za oknem. Jeśli wolisz coś bardziej mrocznego to polecam Overclocked. Trochę niedocenianą grą wydaje mi się być Tony Tough 2, którego również polecam ze względu na ciekawego bohatera i humor.

Już niedługo premiera doskonałej przygodówki Sublustrum, a w trakcie tłumaczenia znajduje się m.in. The Abbey.

Jak widać wybór jest całkiem spory i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 12:23, SupriseNG napisał:

Szczerze polecam Runaway 2. Tytuł w ogóle się nie starzeje, a ciepły klimat produkcji
miło kontrastuje z pogodą za oknem. Jeśli wolisz coś bardziej mrocznego to polecam Overclocked.
Trochę niedocenianą grą wydaje mi się być Tony Tough 2, którego również polecam
ze względu na ciekawego bohatera i humor.


THX. Najpierw wezmę Overclocked i The Abbey.

BTW - robicie wersje kinowe czy raczej dubbingujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytani dotyczące waszego planu wydawniczego. Po wejściu na główną stronę po prawej stronie widać co innego niż to, co widzimy wchodząc na stronę planu. To który w końcu jest aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować