Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

W imieniu własnym oraz CD Projekt RED witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi tej właśnie firmy - Marcinowi Momotowi. To tutaj będzie on odpowiadał na zadane przez Was pytania związane z wykonywaną przez niego pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje się nasz gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon41
Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:54, MortalPL napisał:

Czy obecna przewidywana data premiery ER jest troszkę bardziej pewna, niż te wcześniejsze?


Może troszkę inaczej. Kiedy zostanie ustalona dokładna data premiery ER i kiedy zostanie ona opublikowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od premiery wieśka minal rok. co z obiecywanymi komiksami (nowymi i reedycja)
Niestety nie mam tutaj dobrych wiadomości. Produkcja komiksu w chwili obecnej została wstrzymana.

Jakie następne plany wydawnicze ma CDP-RED? Dodatek do Wiedźmina, druga część, czy jakaś nowa gra z innej bajki?
Na razie na horyzoncie jest Edycja Rozszerzona... a co dalej? Dowiecie się wkrótce :)


Czy obecna przewidywana data premiery ER jest troszkę bardziej pewna, niż te wcześniejsze?
Edycja Rozszerzona ma trafić do was we wrześniu i żadne znaki na niebie i ziemi nie mówią, żeby miało być inaczej


Może troszkę inaczej. Kiedy zostanie ustalona dokładna data premiery ER i kiedy zostanie ona opublikowana?
Sądzę, że nadchodzące targi GC mogą mieć tu znacznenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy RED zamierza w najbliższym czasie zrobić jakąś niespodziankę dla fanów Wiedźmina?
No dobrze, zdradzę małą tajemnicę, że tuż przed premierą Edycji Rozszerzonej będzie się bardzo dużo działo. Możecie spodziewać się zarówno unikalnych materiałów, konkursów jak i ... innych ciekawych rzeczy :) (wiem, jestem paskudny ale nie mogę powiedzieć :) )


Jeszcze jedno pytanko. Ile mniej więcej będzie zajmować plik Edycji Rozszerzonej?
To bardzo "zależy"... a ponieważ nie ma jeszcze oficjalnego dokumentu w tej sprawie, nie chciałbym wam podawać informacji, które mogą się zmienić. Myślę jednak, że będzie to spora paczka. Wystarczy spojrzeć na materiały, które wchodzą w skład ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy update do Wiedźmina za 19 zł, będzie można kupić także w Empiku czy będzie można ja zakupić tylko za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie. Czy update do Wiedźmina za 19 zł, będzie można kupić także w Empiku czy będzie można ja zakupić tylko za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej?

Update w dystrybucji cyfrowej będzie darmowy. Wersja pudełkowa będzie PRAWDOPODOBNIE kosztować lekko ponad 19 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dla posiadaczy gry update Edycji Rozszerzonej będzie do ściągnięcia za darmo (update będzie zawierał wszystkie elementy edycji rozszerzonej oprócz samej gry)
- W sprzedaży będzie także pudełkowa Edycja Rozszerzona zawierająca Grę Wiedźmin i wszystkie dodatki Edycji Rozszerzonej
- W sprzedaży będzie najprawdopodobniej również pudełkowa wersja update zawierająca wszystkie dodatki edycji rozszerzonej ale nie zawierająca gry (jak sama nazwa wskazuje - update)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah ! Eriash dał się wrobić i przyłączył się do Konsulatu ! Strzeżcie się ! Komuniści atakują !
Pytania nieciekawe:
-posiadacze gry będą mieli dodatki za darmo, ale drogą wirtualną, tak? Mówiąc wszystkie, to naprawdę wszystkie? Jak np muzyka inspirowana Wiedźminem ? Właściwie to całą resztę mam bo jestem szczęśliwym posiadaczem EK ^^ 0122 :P

Pytania ciekawe:
-czy nadal dostajecie po 10 litrów mleka dziennie?
-jak spisuje się nowa pani od sprzątania ?
-czy zmierzyłeś się z Direct''em C w kosza ?

Zastanowię się może nad jakimiś pytaniami na temat Versusa ...

Dzięki za odpowiedzi ! =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:59, ManiakDVD napisał:

Gdzie będzie można kupić pudełkową wersję update? (pomijając sklep gram.pl)


Może ja odpowiem?W empiku,w Media Markt-czyli tam gdzie mozna było kupić podstawowego Wiedźmina:)

Korzystajac z okazji mam pytanie-Czy karty wiedźmińskie[do gry] będą jeszcze do kupienia[wygrania w konkursie?:)]z okazji premiery edycji rosrzerzonej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-posiadacze gry będą mieli dodatki za darmo, ale drogą wirtualną, tak? Mówiąc wszystkie, to naprawdę wszystkie? Jak np muzyka inspirowana Wiedźminem ? Właściwie to całą resztę mam bo jestem szczęśliwym posiadaczem EK ^^ 0122 :P
Wszytskie wszystkie: )

Pytania ciekawe:
-czy nadal dostajecie po 10 litrów mleka dziennie?

Tak ale szampana :)

-jak spisuje się nowa pani od sprzątania ?
Są dwie nowe Panie. Pani Grażynka (o której już niedługo napisze na blogu) już u nas nie sprząta :)

-czy zmierzyłeś się z Direct''em C w kosza ?
No właśnie nie. Stchórzył :)

Gdzie będzie można kupić pudełkową wersję update? (pomijając sklep gram.pl)

Myślę, że na to pytanie nie ma jeszcze konkretnej odpowiedzi.

Czy karty wiedźmińskie[do gry] będą jeszcze do kupienia[wygrania w konkursie?:)]z okazji premiery edycji rosrzerzonej?:)
Jak na razie niewiele mogę na ten temat powiedzieć ale mam nadzieję, że już wkrótce do tematu wrócimy :)

Witam.Czy przewidywana jest edycja kolekcjonerska wiedżmina znów,czyli powtórzona wraz z odpowiednimi poprawkami?
Na dzień dzisiejszy - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odznaczenia jakie gra zebrała na górnej części tekturowego opakowania na całość (w wizualizacji ER) pojawią się na 100% na pudełkach czy to tylko jakiś niesmaczny żart? Wiedźmin wyszedł świetnie, nie będę ściemniał, że mi się nie podoba, ale z czymś takim nie spotkałem się jeszcze, aby cały bok opakowania zaśmiecić obrazkami. Wygląda to okropnie w porównaniu do wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować