Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Odznaczenia jakie gra zebrała na górnej części tekturowego opakowania na całość (w wizualizacji ER) pojawią się na 100% na pudełkach czy to tylko jakiś niesmaczny żart? Wiedźmin wyszedł świetnie, nie będę ściemniał, że mi się nie podoba, ale z czymś takim nie spotkałem się jeszcze, aby cały bok opakowania zaśmiecić obrazkami. Wygląda to okropnie w porównaniu do wersji podstawowej.

Istotnie niewiele gier może pochwalić się nagrodami na pudełku, gdyż niewiele gier docenia fanów tak bardzo aby wydawać Edycje Rozszerzone. Po prostu gra zdobywa nagrody po wydaniu, więc nie można umieścić ich na pudełku. A ponieważ Wiedźmin zdobył jedne z najważniejszych nagród jakie może zdobyć gra RPG zdecydowaliśmy zaprezentować je fanom.


Czy połączenie z internetem będzie wymagane do zainstalowania poprawki?

Nie. Bedzie ono wymagane jedynie do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać czy w dodatku do Wiedzmina nie ma głosu postaci wcale czy to ja coś zle zainstalowałem. a jeśli tak to czemu ? Czekam na Odp !

W patchu 1.3 przygody nie były udżwiękowione. W edycji rozszerzonej obie oficjalne przygody będą już posiadac voice-overy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieja jakies szanse wydania Wiedzmina na konsole nowej generacji?
Wszeglolnosci interesuje mnie PlayStation 3.
Daj mi chociarz promyk nadzieji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieja jakies szanse wydania Wiedzmina na konsole nowej generacji?
Wszeglolnosci interesuje mnie PlayStation 3.
Daj mi chociarz promyk nadzieji ;)


I co ja Ci mam odpowiedzieć? :)

Śledź nowości na stronie Wiedźmina i bądź cierpliwy. Coś na pewno w końcu ogłosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ER będzie poprawiona szybkość działania w Wyzimie Handlowej (cięła się równo nawet na filmiku z E3)
Tak, dzięki optymalizacji kodu powinno być szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... kiedyś pisaliście, że wszystkie elementy z Edycji Rozszerzonej (włącznie z dodatkami takimi jak muzyka inspirowana grą) będą dostępne za darmo dla osób, które mają już grę. Teraz się dowiaduję, że darmowy będzie jedynie patch, a dodatki można będzie dostać za 19,99 zł... jak to więc jest?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem oraz jak można przeczytać w naszych oficjalnych newsach, Wiedźmin Update został stworzony dla graczy, którzy chcą kupić sobie ER bez gry w wersji pudełkowej.

Dla zarejestrowanych posiadaczy podstawowej wersji gry wszystkie dodatki będą do ściągnięcia za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... czyli - jak rozumiem - te osoby, które nie mają zarejestrowanej wersji gry będą mogli pobrać wyłącznie uaktualnienie, a ci, którzy mają zarejestrowaną wszystko włącznie z dodatkami, tak?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ER Update w wersji cyfrowej (darmowej) jest dostępny wyłącznie dla użytkowników, którzy zarejestrowali grę (czyli poprzez rejestrację potwierdzili posiadanie oryginalnej wersji). Update zawiera wszystkie dodatki Edycji Rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wątpliwości napisałem małe FAQ:

Czy posiadacze gry Wiedźmin będą mogli ściągnąć patch Edycji Rozszerzonej i wszystkie dodatki za darmo?
- Tak! Wszyscy, którzy posiadają grę Wiedźmin oraz dokonali jej rejestracji będą mogli za darmo ściągnąć specjalny patch, który zmieni Edycję Podstawową w Rozszerzoną oraz wszystkie dodatki (m.in. edytor D''jinni i nowe przygody)

Czy będzie można kupić pudełkową wersję samego dodatku, bez podstawowej wersji gry?

- Tak! Zgodnie z życzeniami fanów Wiedźmin Update będzie dostępny również do kupienia w wersji pudełkowej w cenie 19,99 zł. Zawartość pudełka Wiedźmin Update (link)

Czy będzie dostępna pełna Edycja Rozszerzona zawierająca grę i wszystkie dodatki?
- Tak! pełna wersja zawierająca grę z patchem i wszystkie dodatki będzie dostępna w cenie 99,99 zł. Zawartość pudełka pełnej Edycji Rozszerzonej (link)

Czy dodatkowe przygody dostępne wraz z Edycją Rozszerzoną będą udźwiękowione?
- Tak! Zarówno przygoda "Cena neutralności" jak i "Efekt uboczny" będą w pełni udźwiękowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:40, Eriash napisał:

Czy istnieja jakies szanse wydania Wiedzmina na konsole nowej generacji?
Wszeglolnosci interesuje mnie PlayStation 3.
Daj mi chociarz promyk nadzieji ;)


I co ja Ci mam odpowiedzieć? :)

Śledź nowości na stronie Wiedźmina i bądź cierpliwy. Coś na pewno w końcu ogłosimy :)

Hoho to mi humor poprawiles ! :)
Czekam czekam, ojj super!
Wiedzmin na konsoli, mmmm ten caly piekny dubing tej gry slyszany z kina domowego.
Piekna grafika na wielkim telewizorze.
Ajjjt! :)
Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pss Eriash ... istnieje taka opcja jak "Odpowiedz" w górnym prawym rogu posta na który chcesz odpowiedzieć :D
tak wiem, ale zdecydowanie wolę taką formę, jest dla mnie dużo bardziej przejrzysta.

Poza tym w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&pid=34 coś nie dałeś tych linków :P
Tak tylko zwracam uwagę :)
Pozdro


Już je podaje:

Edycja Rozszerzona - http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_description.html
Wiedźmin Update - http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:07, Eriash napisał:

Czytaj dokładnie - powiedziałem, że coś z pewnością ogłosimy.

Konsolowa wersja Wiedźmina była i jest niepotwierdzona.


pozdross

Nie twierdze ze jest.
Ja tylko sobie tak marzylem :)
Ale mam ten promyk nadzieji prawda?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odznaczenia jakie gra zebrała na górnej części tekturowego opakowania na całość (w wizualizacji ER) pojawią się na 100% na pudełkach czy to tylko jakiś niesmaczny żart? Wiedźmin wyszedł świetnie, nie będę ściemniał, że mi się nie podoba, ale z czymś takim nie spotkałem się jeszcze, aby cały bok opakowania zaśmiecić obrazkami. Wygląda to okropnie w porównaniu do wersji podstawowej

A mnie sie to szczerze mowiac podoba - przeciez to satysfakcja zobaczyc ile rodzima gra zebrala nagrod ;)

Pytanie do Konsula: Czy w edycji rozszerzonej sa jakies minimalne poprawki w grafice lub jakies zmiany w questach (ewentualnie: jakies nowe mini questy?)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować