Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Co do DLC-ków:
Gdzieś wyczytałem, że jednocześnie może być zainstalowany tylko jeden, czy to prawda? Grę będę miał z EK jak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:26, Harrolfo napisał:

Co do DLC-ków:
Gdzieś wyczytałem, że jednocześnie może być zainstalowany tylko jeden, czy to prawda?
Grę będę miał z EK jak coś...


Redzi mówili że będzie można zainstalować dwa dlc, więc coś żle musiałeś przeczytać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:36, Harrolfo napisał:

Aha, ale to i tak słabo.
Miałem nadzieję, że będzie nielimitowana liczba DLC jednocześnie zainstalowanych...


Mnie też się to nie uśmiecha, ale na te dwa dlc z EK starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz, zaraz. Czy to oznacza, że moge dodać DLC z kurtką z kolekcjonerki, tajemniczym kupcem, ale paczki finisherów i DLC z CDAction już nie mogę dodać???? jak to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Zastanawia mnie czy w Wiedźmin 2 będzie zawarta blokada sprawdzająca konfigurację sprzętową, która
uniemożliwi granie jak to było w poprzedniej części?

Nie będzie takiego mechanizmu.



Na taką odpowiedź czekałem :)
To już wiem, że nie muszę się obawiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych DLC, jak będzie wyglądało ich uruchomienie?? W czasie instalacji czy w grze ? I jak wykorzystam kod, to on działa na jedno przejście gry czy na kilka?? A jak np. odinstaluje grę i potem znowu ją zainstaluje to będę mógł dodać moje DLC, z którego korzystałem wcześniej?

Ot takie gradobicie pytań : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były wielkie zapewnienia, prośby, groźby i zabezpieczenia... a od kilku godzin można znaleźć w sieci The Withcer 2 w wersji ENG/RUS. Komentarze osób są różne, więc nie wiadomo w co wierzyć - czy działa, czy też nie. Ważne jest to, że na 10 dni przed premierą, gra już "jest dostępna".

Mam zamówioną wersję EK. Zamówiłem jako jedna z pierwszych osób, oglądając tamtą konferencję. Mam swój własny numer (jeden z początkowych)... ale czuję się oszukany. Zapłaciłem niemało, czekam już długo.... Grę otrzymam w czwartek lub piątek (jak gram lub spedycja nie nawali), a zagram najwcześniej w poniedziałek... a do tego czasu, bliżej nieznana liczba osób grę już skończy.

Ja wiem, że to nic nie zmienia... ale i tak mi źle ;/

Tutaj lista plików gry, które instalator umieszcza na dysku: http://tinypaste.com/6ee20f Może nam REDzi potwierdzą, czy to ich, czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skończą. Ba, nawet nie zagrają, bo skąd niby wezmą te 50mb potrzebne do ukończenia instalacji gry i jej uruchomienia ? :)

Najwcześniej będzie to możliwe w dniu premiery, czyli wtedy plan CD Projektu zostanie zrealizowany - najpierw zagrają uczciwi gracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była już odpowiedz, ale najwyżej sie powtórzę
Ile DLC można zainstalować???

@b3rcik. Nie takie zabezpieczenia były już łamane. Może dadzą radę złamać je przed premiera, a może nie. Zobaczymy. Ja mam nadzieje, ze im sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem achievementy mają być tylko w wersji steamowej. Czy CDProjekt planuje później wprowadzić jakiś własny system trofeów, oparty na przykład o oficjalną stronę wieśka i powiązaną z kontem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 10:55, 1096 napisał:

@b3rcik. Nie takie zabezpieczenia były już łamane. Może dadzą radę złamać je przed premiera,
a może nie. Zobaczymy. Ja mam nadzieje, ze im sie nie uda.

Co tu łamać jak nie ma najważniejszych plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ;D może mi pan powiedzieć jak bedzie przebiegal proces dezinstalacji gry ;D chodzi mi o te 5 komputerów zebym nie miał takiej sytuacji ze zainstaluje gre na komputerze 6 a gra nie bedzie chciala chdzic , chodzi mi o dezinstalacje klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 19:31, Harrolfo napisał:

Na jakiejś prezentacji REDzi powiedzieli, że wyjawią po jakimś czasie po premierze gry.

Ciekawi mnie czy budżet dorównywał wielkim zachodnim produkcją , sądząc po tym jak gra prezentuje się graficznie wydaje się , że raczej nie byli ograniczeni przez finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować