Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Witam,
czy istnieje szansa aby na płycie z grą znalazły się wycięte (z wersji finalnej) pliki zawierające niedokończone, bądź wg Was niezbyt dobrze zrealizowane pomysły?
W części pierwszej zostawiliście pliki z pochwami na miecze, a czy istnieje szansa aby na płycie z Wiedźminem 2 również znalazły się podobnego rodzaju pliki? Fani mogliby udoskonalić elementy, a dzięki temu Wasze pomysły i Wasza praca nie poszła by na marne. No i społeczność Modderska byłaby większa.
Studio Obsidian Ent. zostawiło na płycie z SW KotOR2 naprawdę sporo elementów i teamy modderskie do tej pory mają sporo roboty.
Czy Wy postąpicie podobnie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to co widziałem na konferencji przez CDP Red organizowanej, a konkretnie - gameplay na którym wszystkie postacie na łodzi czy też w późniejszym etapie we wsi mają identyczną animację skoku przez daną przeszkodę - czy to ulegnie/uległo udoskonaleniu?

Czy RED ma zamiar to dopracować? Bo, gdy zobaczyłem samego Geralta przeskakującego przez taką przeszkodę to było coś nowego, ale gdy w późniejszym etapie gry zobaczyłem identyczny skok wieśniaka przez beczkę to mnie odrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkamy więcej postaci z Sagi Sapka niż w "Jedynce"?


PS
mówiłeś że nie ale ja i tak boje się że z tego będzie polski god of war. No nic obym się mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie odpuścić pisanie w tym temacie. Alek od pewnego czasu nie pracuje już w CDP RED, o czym oczywiście gram.pl was nie poinformowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poprawiono dźwięk dotyczący walki? Na pokazach Geralt rąbał mieczem masę potworów i w sumie było słychać, że mieczyk coś waży (wiedźmin sobie postękiwał przy machaniu), ale gdy trafiał na ciało wroga, nie było absolutnie żadnego efektu (oprócz krwi). Przyzwyczaiłem się już, że w "jedynce", gdy uderzę gościa, jest jakiś odgłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w "2" Wiedźmin będzie umiał chodzić, a nie tylko biegać? ;-) Mała rzecz, ale trochę mnie irytowała w 1, wyszedł nawet mod który umożliwiał spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kr1z: Pamiętaj że prace nad grą cały czas trwają. Nowe rzeczy są dodawane, niektóre zmieniane etc.
@karolekx23x: Jedyne co mogę powiedzieć na chwilę obecną to niebawem:)
@Eskel95: W W2 będzie przedstawionych sporo nowych postaci. Częśc z nich już znacie. Imion pozostałych narazie nie będę podawał bo nie chcemy spoilowac:)
@Moro59: Dźwięki jak i inne elementy gry są cały czas udoskonalane.
@jasniepan: Będzie można zarówno chodzić jak i biegać
@Miliydan: Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, prawie zapomniałem. Czytałem, że osoby, które ukończyły "jedynkę", będą miały możliwość przeniesienia ekwipunku, wyborów etc. Ale jak odnosi się to do umiejętności? Wszak pierwsza część hulała na tym samym silniku co NWN 2, jeśli się nie mylę, natomiast do "Zabójców" robicie własny. Czy w takim razie, będzie to działać tak samo jak w Mass Effect? Gra wykorzystuje wybory, relacje z towarzyszami itp, ale umiejętności nie bierze pod uwagę, gdyż wprowadzono całkiem inny system rozwoju (rozumiem, że tutaj też się zmienia, właśnie ze względu na silnik)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nalfein: Czy mógłbyś doprecyzować?:) Czy chodzi o muzykę? Dialogi?

@Moro59: Dokładnie tak. Wiedźmin 2 będzie śmigał na autorskim silniku studia CDPR o wdzięcznej nazwie Red Engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Wiedźminie 2 będzie możliwość tworzenia profili, bo w jedynce nie można było a po premierze chciałbym zagrać ja i brat. ?
I kiedy jakiś nowy filmik z rozgrywki będzie można zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nalfein: Za te elementy ścieżki dzwiękowej odpowiada u nas kilka osób w studiu ale np. muzyka była współtworzona przez kompozytorów, których nazwisk narazie nie mogę oficjalnie wymienić.

@karolekx23x: Niestety nie ma jeszcze oficjalnej informacji na ten temat.

@donard: Nie mogę odpowiedzieć na te pytania, gdyż zepsułyby one przyjemność z odkrywania fabuły samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 17:58, Orion napisał:

Czy w Wiedźminie 2 będzie kamera znad ramienia?

Przewidywany jest widok z perspektywy trzeciej osoby - dokładnie taki jaki widoczny jest na dotychczasowych materiałach z gamplaya. Będzie natomiast możliwość swobodnego obracania kamerą wokół Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować