Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

To nie Twój transfer, tylko Arsenalu, liczy się ten co kupuje.;p

Liczy się kasa, a na wyciąganiu milionów od innych zespołów się znam. Nawet rezerwowych średniaków opycham za kilkanaście milionów. ;d

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

A tam to na pewno rekordzistą
nie będziesz.;p

W sumie mógłbym, bo przy aktualnym budżecie transferowym nie ma piłkarza nie do wyjęcia. Tylko po co, skoro taki transfer wcale by nie wpłynął na znaczącą poprawę wyników, a sam zawodnik pewnie by zupełnie rozwalił strukturę płac.

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

U mnie max to 75 milionów, za mojego byłego zawodnika

Ja za to najwięcej kasy wydałem w ciągu 2 lat w Realu, ale nie planowałem wtedy dłuższego pobytu w Madrycie, więc chciałem zespół na już. :3

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Ale trochę mnie zmotywowałeś żeby grę odpalić i zacząć rozgrywki w nowym sezonie; dziwnie
idzie, ale gra się nawet sympatycznie; może nie spadnę.

U mnie w nowym sezonie City chyba się wkurzyło na porażki w poprzednim (wygrałem PL, poza tym wyeliminowałem ich z FA Cup i CL ;d), mają po siedmiu meczach ligowych bilans 7-0-0, 32:5. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co taka siermiężna cisza tutaj znowu? ]:>

Pozytywne wibracje na noc u mnie po osłuchiwaniu cały dzionek dubowych klimatów technicznych.
Musk wibruje od niskich częstotliwości, aż miło. :3

Poza tym ogrywam klona Don''t Starve, czyli Crashlands, którego miałem na oku od paru miesięcy, a który w końcu wyprysnął przedwczoraj na steamie (oraz w wersji mobilnej).
Niby sympatycznie i w ogóle, ale nie do końca to czego się spodziewałem po zajawkach.
Myślałem że będzie bardziej rozbudowane, a na razie contentem i tempem rozgrywki nie umywa się do wspomnianego Don''t Starve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2016 o 00:34, meryphillia napisał:

Co taka siermiężna cisza tutaj znowu? ]:>


Beznadziejna beznadzieja i marazm.

Dnia 23.01.2016 o 00:34, meryphillia napisał:

Pozytywne wibracje na noc u mnie po osłuchiwaniu cały dzionek dubowych klimatów technicznych.
Musk wibruje od niskich częstotliwości, aż miło. :3


A mnie od dźwięku kompresora śrubowego, szlifierki oscylacyjnej i wyładowań elektrycznych.;3

Dnia 23.01.2016 o 00:34, meryphillia napisał:

Poza tym ogrywam klona Don''t Starve /ciach/


Kusiło mnie kiedyś żeby w to zagrać, podoba mi się idea i gameplay tej gry, ale w ogóle nie lubię tej specyficznej grafiki. Dlatego skończyłem na opowieściach o tym, jak inni grali.;s

20160123012732578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2016 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

Beznadziejna beznadzieja i marazm.


I słodkie nicnierobienie. :3

Dnia 23.01.2016 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

A mnie od dźwięku kompresora śrubowego, szlifierki oscylacyjnej i wyładowań elektrycznych.;3


Czyli można powiedzieć, że też pierwszorzędne, minimalistyczne Techno. ;D

Dnia 23.01.2016 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

Kusiło mnie kiedyś żeby w to zagrać, podoba mi się idea i gameplay tej gry, ale w ogóle
nie lubię tej specyficznej grafiki. Dlatego skończyłem na opowieściach o tym, jak inni
grali.;s


Grafika symboliczna, ale idealnie wpisująca się w klimat.
Mimo wszystko polecam, bo to fajna gra, choć potrafi być mocno irytująca zgonami po kilku dniach grania (permdeath).

Ha!
W moim "wurmie" też powinienem już wczoraj zabrać się za dyniobranie. ;D

20160123014120108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2016 o 01:41, meryphillia napisał:

I słodkie nicnierobienie. :3


Nie bardzo; ale w sumie wolę coś robić, niż nic; zresztą, pewnie nawet jak zostałbym jakimś milionerem z przypadku, to pewnie ciągle robiłbym coś, co można uznać za typową pracę.;s

Dnia 23.01.2016 o 01:41, meryphillia napisał:

Czyli można powiedzieć, że też pierwszorzędne, minimalistyczne Techno. ;D


Trochę nie.;p
Chociaż same dźwięki nie przeszkadzają jak się przywyknie; ale pamiętam, że pierwszego dnia moje uszy przeżywały koszmar.

Dnia 23.01.2016 o 01:41, meryphillia napisał:

Grafika symboliczna, ale idealnie wpisująca się w klimat.


Ale mnie się nie podoba.;p

Dnia 23.01.2016 o 01:41, meryphillia napisał:

Mimo wszystko polecam, bo to fajna gra, choć potrafi być mocno irytująca zgonami po kilku
dniach grania (permdeath).


Wiem; ale ponoć bardziej irytują zgony po dłuższej rozgrywce, przez jakąś głupotę którą się zrobi.;d

Dnia 23.01.2016 o 01:41, meryphillia napisał:

Ha!
W moim "wurmie" też powinienem już wczoraj zabrać się za dyniobranie. ;D


Ja zbierałem dzisiaj; przy czym dwukrotnie powiększyłem potem pole, żeby kolejne zbiory były jeszcze lepsze.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

Ja zbierałem dzisiaj; przy czym dwukrotnie powiększyłem potem pole, żeby kolejne zbiory
były jeszcze lepsze.;3


A mi się i dzisiaj nie chciało. :F
W Salem pożywka akurat jest dość istotna, bo to dzięki niej pimpujemy występujące w grze staty.
Ale i tak gram w to ot tak sobie z nudów, więc mi tam rybka i po trzech miesiącach mam staty takie, jakie można osiągnąć w tydzień. ;P
A zwiększać pól w tej grze nie mam zamiaru, bo ogarnięcie tego co mam, to i tak z około godziny zajmuje...

Tak czy siak dzisiaj miałem growy marazm (i nadal mam) i inteligencji starcza tylko na seryjne przegrywanie bitew w pancernym zoo. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wieczór sponsoruje rozkmina nad trudnym związkiem. Poznaliśmy się prawie 7 lat temu, jakoś bez większej wzajemnej sympatii, ale po jakimś czasie przerodziło się to w prawdziwą miłość. Przynajmniej z mojej strony, bo druga zwykle jest oziębła i dowody wzajemności zdarzają się raz na jakiś czas. Jak na przykład wczoraj, kiedy dropnęła foliowana karta z No One But You. Oj Gaben, dlaczego tak rzadko mnie kochasz? : <

A jako że skończyłem Fairy Fencera F, pouprawiam trochę spamu graficznego. :3

20160124021410155

201601240214510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 02:15, Kadaj napisał:

A jako że skończyłem Fairy Fencera F, pouprawiam trochę spamu graficznego. :3


Znowu jakieś zboczone hentaje zamiast ku dobrobytowi ludu pracującego budować jakieś fabryczki czy cuś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 02:01, meryphillia napisał:

A mi się i dzisiaj nie chciało. :F


Nab!;p

Dnia 24.01.2016 o 02:01, meryphillia napisał:

W Salem pożywka akurat jest dość istotna, bo to dzięki niej pimpujemy występujące w grze
staty.
Ale i tak gram w to ot tak sobie z nudów, więc mi tam rybka i po trzech miesiącach mam
staty takie, jakie można osiągnąć w tydzień. ;P
A zwiększać pól w tej grze nie mam zamiaru, bo ogarnięcie tego co mam, to i tak z około
godziny zajmuje...


Dobre pole to duże pole.;d Chociaż w dawnych czasach też nieco przesadziłem i po kilku dniach musiałem zmniejszać, bo za dużo schodziło z obrobieniem się.;d

Dnia 24.01.2016 o 02:01, meryphillia napisał:

Tak czy siak dzisiaj miałem growy marazm (i nadal mam) i inteligencji starcza tylko na
seryjne przegrywanie bitew w pancernym zoo. ]:>


Hehe, że też Ci się chciało to od nowa instalować.;p
Ja tam sobie z nudów siedzę w Wurmie, forażuję, botanizuję i ścinam trawę, niemal wszystko sprzedaję; mam już prawie że 1 sztukę srebra; a 10 takich to konto premium na miesiąc(przy czym 6 się odzyskuje, bo pierwsze premium daje też referala, którego cena to właśnie 6s).;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 02:58, Nephren-Ka napisał:

Nab!;p


;(

Za dużo do zrobienia, a są i inne czynności do ogarnięcia.
Choć i tak najbardziej marudzę przy podnoszeniu statystyk, bo z tym dali tak do pieca, że zazwyczaj jak tylko pomyślę, że przydałoby się zrobić jakąś sesję żywieniową, to od razu wylogowuje się z serwera. ;D

Dnia 24.01.2016 o 02:58, Nephren-Ka napisał:

Hehe, że te Ci się chciało to od nowa instalować.;p


Przeca to żaden problem bo trwa z 30 minut łącznie, choć fakt że instaluje się dłużej niż ściąga. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 03:10, meryphillia napisał:

Za dużo do zrobienia, a są i inne czynności do ogarnięcia.
Choć i tak najbardziej marudzę przy podnoszeniu statystyk, bo z tym dali tak do pieca,
że zazwyczaj jak tylko pomyślę, że przydałoby się zrobić jakąś sesję żywieniową, to od
razu wylogowuje się z serwera. ;D


Wurmik to grind ogromny jeśli chodzi o staty(gdzie można mieć od 1 do 100, ale przyrosty po 0,002 na pewnym poziomie to norma ;d), ale za to grając sobie ot tak jest duża swoboda. Może i nie mogę zrobić tego czy owego nie mając premium, ale takie proste zbieractwo czy zabawa w ogródek skutecznie zaspokaja moją bezczynność.;s

Dnia 24.01.2016 o 03:10, meryphillia napisał:

Przeca to żaden problem bo trwa z 30 minut łącznie, choć fakt że instaluje się dłużej
niż ściąga. :3


Ja tak szybko nie mam(chociaż nie narzekam); ale nie chce mi się jakoś odpalać, znowu wejdę, włączę bitwę, ubiją mnie, dostanę 100 expa, nic ciekawego.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 02:40, meryphillia napisał:

Znowu jakieś zboczone hentaje zamiast ku dobrobytowi ludu pracującego budować jakieś
fabryczki czy cuś... :D


Fabryczki to ja mam najwyżej tutaj. ;d
A i tak trują tylko, niedługo się ich pozbędę.

20160124032531953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 03:25, Kadaj napisał:

Fabryczki to ja mam najwyżej tutaj. ;d
A i tak trują tylko, niedługo się ich pozbędę.


No.
Może jeszcze będą z Ciebie ludzie. :3

Kiedyś ogram Skylines mocno, choć poczekam na jakąś GOTY skoro kolejny dodatek zapowiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 03:38, meryphillia napisał:

Może jeszcze będą z Ciebie ludzie. :3

Nie rób sobie "nadzieji", to tylko w przerwie pomiędzy jednym hentajem a drugim. xD

Dnia 24.01.2016 o 03:38, meryphillia napisał:

Kiedyś ogram Skylines mocno, choć poczekam na jakąś GOTY skoro kolejny dodatek zapowiedziano.

Coś mi się wydaje, że tych dodatków jeszcze trochę będzie. ;p

A AI podczas mojej dłuższej przerwy przynajmniej trochę ogarnęło się w wykorzystywaniu wszystkich pasów ruchu. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2016 o 03:48, Kadaj napisał:

Coś mi się wydaje, że tych dodatków jeszcze trochę będzie. ;p


Nie spieszy mi się.
Tym bardziej, że nadal pełno zajmujących autyzmów na dysku, ze nie wspomnę z litości o fabryczkach w które ostatnio znowu często szarpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2016 o 00:22, Bezi_113 napisał:

siedzą tu jeszcze czasem
jakieś dusze po nocach :D?

No ba, ten wątek pójdzie na dno jako ostatni.
A teraz jest chyba w ścisłej czołówce najpopularniejszych. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza patrząc na to, ile osób w ogóle wchodzi na forum.;s
Logując się do Wurma widzę, że na serwerach z ~600 osób siedzi, myślę sobie że strasznie mało. Tutaj nie wiem czy byłoby z 60.;d

Anyway, dzisiaj botanizując pola znalazłem srebrną monetę(i chyba 3 miedziane dwudziestki).;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2016 o 00:42, Kadaj napisał:

No ba, ten wątek pójdzie na dno jako ostatni.
A teraz jest chyba w ścisłej czołówce najpopularniejszych. ;p


Ta...
Tylko że czasami niedzielni bezsenni przynudzają nawet i parę nocy bez spamu zacnego. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2016 o 00:53, meryphillia napisał:

Ta...
Tylko że czasami niedzielni bezsenni przynudzają nawet i parę nocy bez spamu zacnego.
:F


Nie każdy ma aż tyle czasu na słodkie nic nie robienie.;p Poza tym jest też marazm i beznadzieja.;s
Anyway, jak forum się rypnie to będzie mi szkoda tego tematu; i tego o ulepszaniu kompa; i grona użytkowników z innych tematów, które często w ogóle mnie nie dotyczyły, a czytałem posty bo ktoś ciekawie pisał(jak choćby temat o Star Wars).;/

@Kadaj - pacz gdzie jestem ja, a gdzie United.;d

20160125010906390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować