Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 00:14, Furrbacca napisał:

Taki ze mnie fizyk jak z koziej d*** trąba, za przeproszeniem :P. Bryły sztywne to podobno
jeden z prostszych tematów, a ja i tak za bardzo nie kumam (już o rechotaniu nie wspominając)...


No, ale pomógłbyś może coś... następnym razem się zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te baby po menopauzie. Im zawsze gorąco. Otworzyły okna, przewiało mnie i boli mię głowa. Ale ja wtedy spać nie mogę. Zresztą byłem od 13 do 22.30 w pracy, to sobie odbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A widzisz :P
Nie ma jak pomocna dłoń, za mało siedzisz po nocach to nie wiesz, swoją droga ostatnio trochę podupadł, ale nic nie stoi (nie stoi, prawda?) na przeszkodzie żeby go wskrzesić ;]
Czadzik to tu będzie w wakacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 00:22, skyler napisał:

Nigdy bym się nie spodziewał, że "awansujesz" w ten sposób. :(((


Wiedziałem, że tak będzie, no cóż niestety różowy temat mi nie przysłużył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 00:24, Vaxinar napisał:

Wiedziałem, że tak będzie, no cóż niestety różowy temat mi nie przysłużył...

Witaj w klubie zdegradowanych przez TYHE. I chyba przeszedłeś do historii gram.pl jako pierwszy zdegradowany przewodnicący. No, ktoś musiał być pierwszy. Padło na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 00:29, AgayKhan napisał:

Witaj w klubie zdegradowanych przez TYHE. I chyba przeszedłeś do historii gram.pl jako pierwszy
zdegradowany przewodnicący. No, ktoś musiał być pierwszy. Padło na ciebie.


I dobrze, a co !
Umyślnie tego nie zrobiłem, nie specialnie, ponieważ wcześmniejszych ostrzeżeń naprawdę nie widziałem.
Płaszczyć się i błagać o przywrócenie jak niektórzy nie będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 00:34, miszehu napisał:

To widzę, że dzisiaj nie tylko ja ;)

hehe, a ja nei mialem jeszcze degrada (wychodzi na to, że lizus jestem:P). Jak się wam nudzi to wejdźcie na www.10000gr.pl , fajna gierka, a i jeszcze kase mozna wygrac (liczę na tą stówę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 00:31, Vaxinar napisał:

I dobrze, a co !
/.../
Płaszczyć się i błagać o przywrócenie jak niektórzy nie będę. :)

Sytuacja jest taka. W tym wątku zaczął robić się chaos.Modki ostrzegały, że starym forumowiczom dadzą degrada, jak tam będzie niepotrzebnie się wpisywał. Ktoś miał dostać( jeśli nie będzie poprawy). Padło na Ciebię. A poczucie sprawiedliwości, to juz insza inszość. Ja mam juz dwa degrady. O ten od TYHE nie mam pretensji,mam pretensje do kNOTa, pewnie gdyby nie on, to byłbym brygadzista, ale co tu stopień dla mnie znaczy. W sumie nic. Na DUGu mieć bossa, to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 00:42, miszehu napisał:

Ale walnąłeś linka. Jak tam wchodzę to gram na twoim koncie ;)


hehe, chciałbyś:D to tylko informacja, kto jest najlepzsy:D bo wiadomo, że to JA:D nie no, żartuje, ale uważam, ze naprawde jestem w tym dobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ii, nie dla mnie ta gra... za leniwy chyba jestem :D Siedzieć i ćwiczyć, dla jakiegoś rekordu... który bardzo możliwe, że ktoś pobije, a później jeszcze więcej siedzieć i ćwiczyć... mam na to najlepszą radę :) iść spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez cierpie na bezsennosc. Nie potrafie wczesnie usnac. Okolo 2/3 schodze z kompa, ogladam do 3/4 tv. Do tej godziny usnac nie ma szans, po niej nastepuje jakby zmuszanie sie. Jednak predzej czy pozniej zasypiam.
Chyba jednak poprostu jestem przestawiony na inne godziny. Mam teraz wolne i zeby sie wysapc spie po 10h. =/

Czy jednak to tylko przestawienie?
Właśnie sobie przypomnialem szkołe. W kazdy dzien w ostatniej klasieliceum mialem spoznienie, lub nieobecnosc na poczatku lekcji. ( wczesniej bywalo podobnie, ale nie az tak regularnie) Malo brakowalo,a bym sie na mature spoznil ;P
Chodzilem spac podobnie jak teraz, jednak troche wczesniej. W kazdym badz razie spalem po 4-6h. Moj organizm byl zmarnowany, szczegolnie np. w srode/czwartek lecz i tak nie moglem usnac wczesniej.
Czasami nie chodzilem do szkoły tylko po to by się moc pozadnie wyspac, tak do 14.
Nie wiem czemu tak mam , ale zaczyna mi to przeszkadzac.
Chyba najwyzszy czas udac sie do specjalisty. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod osłoną nocy uwielbiam się uczyć - wtedy jakoś tak najlepiej mi rzeczy wchodzą do głowy, później dwie godziny snu i na zajęcia. Ogólnie pora jest świetna również do szperania na Necie, nie ma takiego tłoku i nie jesteśmy zmuszeni do dzielenia transferru z 40innymi osobami co akurat przeglądają tą strone co my. :)

No i prócz tego mamy cisze w domu - wszyscy domownicy śpią, telefony cichną itd. Po prostu noc ma wiele zalet, a za największą wadę uznaje komary przez które nie mogę już odpoczywać przy otwartym oknie jak kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys miałem taka noc,gdy w domu byłem praktycznie sam(tata zawsze śpi jak zabity).
No to więc siedziałem na forum do godziny 04.35 czy cos takiego.
W tym czasie zrobiłem kilka zaległych prac z plastyki,zrobiłem zadanie dla chętnych z Historii i nabiłem status(chyba,nie pamietam)
Tak wiec,jeśli ktos ma mocny łeb,nocne markowanie polecam!
Ale ja miałem pecha.
Do szkoły na 8 rano,2 klasówki i ogólnie byłem ''''running zombie'''':D
Ale w weekendy to rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę siedzieć za długo przy kompie, bo ... mi żona nie pozwala :)
I z jednej strony mnie to złości, gdy coś ciekawego się dzieje, ale z drugiej jej dziękuję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować