Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - wprowadzono nowe uaktualnienie

71 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 20:44, Sth`Devilish napisał:

> to skoro gadamy jak rowny z rownym to mi to wytlumacz :P

Bardziej się nie mogłeś pomylić - w WoW nie gram od 2 tygodni,
a szkołę skończyłem kiedy Ty prawdopodobnie siusiałeś w Pampersy :]

Ładnie Mu pojechałeś po ambicji :P. Teraz powinien się do Ciebie odzywać per Pan :D Każdy człowiek jest równy ale i tak więc możecie pogadać na równi :D
Ps.Są wyjątki (patrz paru kandydatów na prez. Polski :] : Bubel roXX :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:20, WoWmen napisał:

Ładnie Mu pojechałeś po ambicji :P.


Ciebie też zaraz zjadę, bo nie lubię trolli forumowych, a wszystkie okoliczności wskazują na to, że takowym jesteś - widzę ciebie w prawie każdym temacie i o każdej porze... W dodatku piszesz prawie same głupoty, np twój poprzedni post zupełnie niczego nie wnosi po dyskusji, no ale ok, może będziesz też szybko lvlował na forum o_O GL&HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:41, Sth`Devilish napisał:

> Ładnie Mu pojechałeś po ambicji :P.

Ciebie też zaraz zjadę, bo nie lubię trolli forumowych, a wszystkie okoliczności

wskazują na to, że takowym jesteś - widzę ciebie w prawie każdym temacie i o każdej porze... W dodatku piszesz prawie same głupoty, np twój poprzedni post zupełnie niczego nie wnosi po dyskusji, no ale ok, może będziesz też szybko lvlował na forum o_O GL&HF
TO ja Tobie odjade.
1st - Jestem często bo mam czas
2st - Lvl mnie pyka :P bo nie ma to żadnej wartości. Jeśli się nie myle to posty dają pk. w odstępach godzinnych a ja nie kampie i co godzine tylko jak jestem i jest co to napisze.
3rd - Co do wnoszenia to się nie odzywaj :P bo Twoje wielce nic nie dają jeśli już aż tak chcesz.
4th - Jeśli Ci już chodzi nawet o treść to przczytaj NOWE Faq bo stare nie obowiązuje jak już pewien moderator mówił (zauważyłeś teamty "co lepsze x czy y" kiedyś to było zabronione nieprawdaż?)
5th - Czy Ty usilnie chcesz znaleźć wroga na forum bo odnosze takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się czepiam, ale pisze się "2nd" a nie "2st", z resztą i tak nie kminię po co angielskiego używasz na polskich forach - hmm, szpan? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:56, WoWmen napisał:

TO ja Tobie odjade.
1st - Jestem często bo mam czas
2st - Lvl mnie pyka :P bo nie ma to żadnej
wartości. Jeśli się nie myle to posty dają pk. w odstępach godzinnych a ja nie kampie i co godzine tylko jak jestem i jest
co to napisze.
3rd - Co do wnoszenia to się nie odzywaj :P bo Twoje wielce nic nie dają jeśli już aż tak chcesz.
4th - Jeśli
Ci już chodzi nawet o treść to przczytaj NOWE Faq bo stare nie obowiązuje jak już pewien moderator mówił (zauważyłeś teamty
"co lepsze x czy y" kiedyś to było zabronione nieprawdaż?)
5th - Czy Ty usilnie chcesz znaleźć wroga na forum bo odnosze
takie wrażenie.


O mój God! Ale zrobiłeś Augiasz''s stable. Ja normalnie don''t wiem, jak You can tak ludzi drive ;). Wrzuć na 1st bieg bo za fast sie czepiasz men!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować