Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 20:26, nazgul47 napisał:

Mam pytanko: pierwsza wersja Chrome''a posiadał bardzo poważny błąd ułatwiający piratom
kradziez mych danych osobowych. Czy najnowsza wersja jest bezpieczna? Czy są jakies większe
przeciwwskazania bym zaczął jej używać? I skąd ją pobrać?

Wystarczy mieć porządnego antywirusa. Czy nowsza wersja jest bezpieczna tego nie wiem, ale na pewno jest bezpieczniejsza. A z ostatnim pytaniem to chyba sobie żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że błąd jest niezależny od antywirusa, ale pogrzebałem w źródłach i został on poprawiony w nowszych wersjach.
>A z ostatnim pytaniem to chyba sobie żartujesz.
Tak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Chodzi o zakładkę "Pobrane Pliki". Można jakoś "grupowo" usuwać informacje o już pobranych plikach, czy trzeba klikać na każdy z kolei, i klikać "Usuń"? Trochę to męczące.

Swoją drogą, Chrome naprawdę mi się podoba, mam to od wczoraj, dzisiaj jeszcze potestuję i kto wie, może nawet porzucę na zawsze Firefoxa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 07:15, St1m napisał:

Mam pytanko.
Chodzi o zakładkę "Pobrane Pliki". Można jakoś "grupowo" usuwać informacje o już pobranych
plikach, czy trzeba klikać na każdy z kolei, i klikać "Usuń"? Trochę to męczące.

Po prostu zamykaj ten pasek na dole i tyle. Do ściągania ja używam Opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące problemu w Google Chrome

Nie wiem czemu ale nie mogę w google chrome ustawić sobie wielkości wyświetlanych stron. Na przykład chcę by na forum GOL była większa czcionka to robię przez CTRL i strzałki - i działa ale jak ponownie włączę przeglądarkę to niestety są znów fabryczne ustawienia :( - Czy Google Chrome jest takie ubogie? W Opcjach nic a nic nie ma:(

W FireFox działa ta funkcja bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia Google Chrome->Wyczyść historie przeglądania->Wyczyść historie pobierania.
Mam nadzieje, że o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem .. Mam nowy monitor i dużą rozdziałkę i czasami niektóre strony mają małą czcionkę to przez kombinacje CTRL + rolka od myszki zwiększam widok poszczególnej strony - ale wszystko piękne do czasu ponownego uruchomienia google chrome, znów dana strona jest w fabrycznych ustawieniach.

Dlaczego Google Chrome nie zapamiętuje? na FF jest wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2009 o 09:56, WIDER napisał:

Mam nadzieje, że o to chodzi :D

O, dokładnie o to, dzięki wielkie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się zdaje, że ma to małą wadę. Fakt faktem usuniesz historie pobierania lecz nie do końca, ponieważ jak ściągam coś nowego to i tak są pokazane jakieś stare pliki, które ściągałem kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż na stronie gram.pl nie mogę kliknąć na "Odpowiedz, URL" cały ten pasek pojawia się na chwile, by zaraz zniknąć... Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień przeglądarkę, tak wiem że to nie odpowiedź ale np na Safari mam czasami to samo więc to już kwestia braków samej strony a nie chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba wszyscy mają ten problem wraz ze mną :D Nie wiem jak to naprawić ale powiem ci, ze liczy się refleks, parę razy klikniesz i się uda. Kliknąłem kilka razy zanim mogłem ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 19:14, WIDER napisał:

Tak chyba wszyscy mają ten problem wraz ze mną :D Nie wiem jak to naprawić ale powiem
ci, ze liczy się refleks, parę razy klikniesz i się uda. Kliknąłem kilka razy zanim mogłem
ci odpowiedzieć.

ja raczej nie dam rady, za słabe nerwy... do gram.pl będe używał IE7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Już od paru tygodni dręczy mnie pewien problem. Kiedy na forum chcę udzielić komuś odpowiedzi, lub edytować swój post, to po najechaniu na ikonkę ona nagle znika i muszę się nieźle natrudzić, aby w nią trafić. Czy jest na to jakaś rada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 11:54, Kolumbiadek napisał:

Witam ! Już od paru tygodni dręczy mnie pewien problem. Kiedy na forum chcę udzielić
komuś odpowiedzi, lub edytować swój post, to po najechaniu na ikonkę ona nagle znika
i muszę się nieźle natrudzić, aby w nią trafić. Czy jest na to jakaś rada ?

Ja też tak mam. Boli mnie jeszcze to że czasem nie mogę się gdzieś zalogować i muszę czekać kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciśnijcie ctrl i b, prawie jak transformers!

A tak na poważnie zna ktoś skórkę do windowsa która wygląda jak przeglądarka żebym miał pod kolor?

Wiem że jest taki topic ale coś mi wyszukiwarka szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować