Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 22:00, zerohunter napisał:

W sumie fajna ta aktualizacja, są motywy, przyciski na gramie nie znikają, tylko to nowe
menu główne mi nie pasuje.


Jest tylko jeden problem, który dzieli teraz Chrome''a od najlepszej przeglądarki - problemy z edycją Gramsjatów( dodawianie obrazków, wysrodkowanie itp.). A szkoda, bo przeglądarka jest naprawdę fenomenalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Od pewnego czasu przy uruchomieniu nowej karty zrzuty ekranów pochodzące z najczęściej odwiedzanych przeze mnie stron nie odświeżają się. Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 18:15, Chlorofil napisał:

Witam. Można coś zrobić z tym by pliki pobierane były pobierane na pulpit a nie do folderu
Downloads ?


Opcje/Dla zaawansowanych -> szukasz "Pobrane pliki" i dalej już będziesz wiedział co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak zablokowac takie elementy na naszej-klasie jak ''ilosc eurogabek'', ''serduszka wosp'' aukcje zapraszanie znajomych przez maila, blog?. oczywiscie w przegladarce google chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecil by ktos jaki sprogram do chrome, ktory by wypelnial automatyczine dane, takie jak ''imie nazwisko, adres, miasto, telefon'' itp. jednym kliknieciem. w firefoxie jest cos takiego, szukam odpowiednika na google chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 19:50, kaczoor napisał:

polecil by ktos jaki sprogram do chrome, ktory by wypelnial automatyczine dane, takie
jak ''imie nazwisko, adres, miasto, telefon'' itp. jednym kliknieciem. w firefoxie jest
cos takiego, szukam odpowiednika na google chrome

https://chrome.google.com/extensions/detail/ggjagapjfmnmhpppeakjiofimchmpaih -> nie sprawdzałem po prostu jakoś mi wpadł w oko :PP

Ja mam pytanie czy korzysta ktoś z addona Cooliris ? (jeśli nie to to mogę polecić jako fajny bajer, jeśli tak to mam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 23:51, nightfaler napisał:

Ja mam pytanie czy korzysta ktoś z addona Cooliris ? (jeśli nie to to mogę polecić jako
fajny bajer, jeśli tak to mam pytanie.

Jakie to pytanie? Korzystam właśnie z tego bajeru. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 09:44, Gol_Galad napisał:

> Ja mam pytanie czy korzysta ktoś z addona Cooliris ? (jeśli nie to to mogę polecić
jako
> fajny bajer, jeśli tak to mam pytanie.
Jakie to pytanie? Korzystam właśnie z tego bajeru. : )

Da się jakoś z personalizować ten toolbar z lewej ? Jakoś shopping czy tam jakieś wiadomości nie są mi potrzebne, a chętnie by się tam coś innego wrzuciło. Po za tym, mam problem z odtwarzaniem filmików, jakoś dziwnie mi je krzaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 13:48, nightfaler napisał:

Da się jakoś z personalizować ten toolbar z lewej ? Jakoś shopping czy tam jakieś wiadomości
nie są mi potrzebne, a chętnie by się tam coś innego wrzuciło. Po za tym, mam problem
z odtwarzaniem filmików, jakoś dziwnie mi je krzaczy.

Z personalizacją to się da tylko dodawać kanały, nikt nie wie jak je usuwać(co oznacza, że chyba się nie da... :/). Polecam pogrzebać w "All Channels" w samym programie, można czasem znaleźć jakieś interesujące(tylko szkoda, że z anime jest cienko tam). xd
Co do krzaczenia - spróbuj zmienić "Graphic mode" tutaj http://www.cooliris.com/help/desktop/?p=self_help , ewentualnie reinstalacja/aktualizacja Flasha bądź samego Cooliris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie ma dwa konta: admin i z ograniczeniami. Dlaczego na adminie Google Chroma działa bez problemów, a na ograniczonym nie ma nawet tej przeglądarki w programach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 17:34, dreamer94 napisał:

> Może zainstalowałeś tylko na admina?

Da się to jakoś zrobić, bez przeinstalowywania ?


Da, zainstaluj na ograniczonym:D
Chociaż z tego co pamiętam, ograniczony nie ma takiej możliwości, więc reinstall, dane powinny się chyba zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 17:37, zerohunter napisał:

Da, zainstaluj na ograniczonym:D
Chociaż z tego co pamiętam, ograniczony nie ma takiej możliwości,

fakt nie ma :)
więc reinstall, dane

Dnia 18.10.2010 o 17:37, zerohunter napisał:

powinny się chyba zachować.

Powinny, czy zachowają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować