Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 21:23, Piotrekgościu napisał:

Ufff... dopiero teraz mogę się podzielic moimi doświadczeniami w nowym sklepie i musze
potwierdzic wszystko to co zostało tu napisane. Obsługa poprostu rewelacja! :D Chyba
nigdy i nigdzie czegoś takiego nie widziałem ;) Mam nadzieję, że tak będzie zawsze


Hyhy, pewnie, bo to ma być sklep z klimatem ;> Ale na padzie umiesz grać?;]

Pssst ... Niektórzy nie dają rady!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2008 o 21:24, Soleila napisał:

Ale na padzie umiesz grać?;]

Pssst ... Niektórzy nie dają rady!:P

Na padzie gram we wszystkie NFS''y, FIFY na kompie kiedyś w MoHAA na PSX i GTA SA na PS2 u kolegi także chyba dałbym sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale na padzie umiesz grać?;]

Dnia 08.09.2008 o 21:24, Soleila napisał:

Pssst ... Niektórzy nie dają rady!:P


Niektórzy na padzie nigdy nie grali ;)
Niestety niektórzy będą zmuszeni się na padzie grać nauczyć. W FPSy. Ja chcę myszkę ;(

Do sklepiku dziś nie wchodziłem, ale przechodziłem obok i zerknąłem kątem oka :) Całkiem przyjemnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 21:23, Soleila napisał:

> Ten sklep to normalnie żywe forum :D
> BTW po jaką cholerę dałem się namówić na standa ?! Teraz nie mam gdzie go postawić
;p
>
> Ps. Na padzie nie da się grać ;)

Bambadilu, Człowieku o Dziwnym Nicku i Braku Umiejętności ProGamerskoManualnych - da
się. Cza umieć :P

Nie umię! I jestem z tego dumny. A umięjętności manualne posiadam - do obsługi myszki.
Pad nadaje się do Mortal Kombat.
A nick dziwny, bo mój zwyczajowy był zajęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cza umieć tylko pokaż mi jak grasz w jakiegoś FPSa czy RTSa to się przekonamy ;]
I czemu dziwnym nicku ? Po prostu zamiast Bombadil jest Bambadil ;p (czemu tak jest pisałem już w jakimś wątku ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 21:24, Soleila napisał:

Hyhy, pewnie, bo to ma być sklep z klimatem ;> Ale na padzie umiesz grać?;]

Pssst ... Niektórzy nie dają rady!:P



Tak swoją drogą , czemu ty się dziś tak uwzięłaś na te pady ? to oczywiste że w FPSy lepiej gra się myszką (właśnie pocinam w Time Shifta na PC :D) i nie lansuj się tak umiejętnościami ;D

Co do sklepu to może być to fajne, klimatyczne miejsce.
Tylko brak klimy jest straszny po prostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja też tam byłem. I było Baaaaaaarrrrrdzo Fajnie. Obsługa świetna , lokalizacja fajna , klimacik jest. Czego to więcej graczowi do szczęścia potrzeba?


PS. A na padzie w FPSy grać się nie da. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2008 o 22:20, Neban napisał:

PS. A na padzie w FPSy grać się nie da. I kropka.


Da się :) Jednak według mnie zdecydowanie lepiej myszką+klawiaturą choc pewnie przyzwyczajenia grają tu pierwszarzędną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:07, Bambadil napisał:

Nie cza umieć tylko pokaż mi jak grasz w jakiegoś FPSa czy RTSa to się przekonamy ;]
I czemu dziwnym nicku ? Po prostu zamiast Bombadil jest Bambadil ;p (czemu tak jest pisałem
już w jakimś wątku ;p).


Ten o dziwnym nicku to ja - tam przecinek jest. :)

Dnia 08.09.2008 o 22:07, Bambadil napisał:

Bambadilu, Człowieku o Dziwnym Nicku i Braku Umiejętności ProGamerskoManualnych - da
się. Cza umieć :P

Co do umiejętności progamerskich - wywodzę się się z czasów, kiedy nie było śmiesznych podziałów na pr0 (i pr0n) i casuali... jestem graczem PC, a orężem mym myszka! Amen.

Chociaż pewnie dla Spiderman: Web of Shadows zdradzę ją dla pada, ale tylko jeśli gra będzie dość dobra. W takie gry da się dać na padzie, ale FPS, RPG i RTS\turówek sobie nie wyobrażam...

A żeby się podlizać napiszę, że z Soleili fajna babka, chociaż woli konsole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 21:24, Soleila napisał:

Hyhy, pewnie, bo to ma być sklep z klimatem ;>


Skoro nie macie tam klimy, to zapewne klimacik panuje tam zaprawdę interesujący! :P

Dnia 08.09.2008 o 21:24, Soleila napisał:

Ale na padzie umiesz grać?;]


Czy jak się nie umie, to też wskażecie drogę do Progresji?

Poważnie, jak tak przepatrywałem okolice, w których się ulokowaliście, to mogę się tam od czasu do czasu znaleźć z głupią miną... wówczas przydałaby się pomoc jakiegoś cierpliwego osobnika. A skoro mam pytać jakąś babinę za drożdżówkami, to czemu by nie walić od razu do Was? Ale zaraz... to Sol tam pracuje(sz)? Ech, wysyp fanbojów gwarantowany... Jeszcze tylko wywieszka "Justyna >>Sol<< Milewska przy kasie! Tylko od XX do YY w każdy ZZ!", i już macie tzw. "godziny szczytu". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Zorganizowanie całego tego sklepu i nadanie mu nazwy zajęło napewno sporo czasu tak więc ten konkurs na nazwę dla nowego gramowego sklepiku w którym mozna bylo wygrac xboxa360 to jedna wielka lipa była.

Ostatnio szedłem pasażem podziemnym przy stacji metra i nie zaciekawie tam jest jeżeli chodzi o zapachy. Miłego wąchania smrodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Zorganizowanie całego tego sklepu i nadanie mu nazwy zajęło napewno sporo czasu tak więc ten konkurs na nazwę dla nowego gramowego sklepiku w którym mozna bylo wygrac xboxa360 to jedna wielka lipa była.

>>> Konkurs na nazwę dotyczył zupełnie innego sklepu, o którym wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:17, Długi Łuk Ra napisał:

Tak myślałem. Zorganizowanie całego tego sklepu i nadanie mu nazwy zajęło napewno sporo
czasu tak więc ten konkurs na nazwę dla nowego gramowego sklepiku w którym mozna bylo
wygrac xboxa360 to jedna wielka lipa była.

>>> Konkurs na nazwę dotyczył zupełnie innego sklepu, o którym wkrótce :)


A to sorki, mój bląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:56, MonkOfWar napisał:

Ale zaraz... to Sol tam pracuje(sz)?


Ja myślę, że Sol tam była gościnnie.
Ogólnie Sol trzęsie całym gramem, więc "zniżać się" do pracy w sklepie nie będzie ;)
W ogóle to ja nie wiem co wy wszyscy w Niej widzicie. Jakiś kult czy co? Zrozumiałbym gdyby skończyła z nałogiem, a tak? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:27, Daimon_Frey napisał:

> Ale zaraz... to Sol tam pracuje(sz)?

Ja myślę, że Sol tam była gościnnie.
Ogólnie Sol trzęsie całym gramem, więc "zniżać się" do pracy w sklepie nie będzie ;)
W ogóle to ja nie wiem co wy wszyscy w Niej widzicie. Jakiś kult czy co? Zrozumiałbym
gdyby skończyła z nałogiem, a tak? ;]


Po prostu jest kobietą, a nołlajferzy widują je tylko na jotpegach. I tyle. ;D

PS. I na dodatek grającą kobietą! Czego chcieć więcej! Może tylko szóstej części Call of Duty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:27, Daimon_Frey napisał:

W ogóle to ja nie wiem co wy wszyscy w Niej widzicie. Jakiś kult czy co? Zrozumiałbym
gdyby skończyła z nałogiem, a tak? ;]


Ehm, żeby to Dziewoja Moja zobaczyła... ;)

By doprecyzować - byłem po prostu ciekaw, bo z tego co stwierdzam na podstawie mojej dość sporadycznej ostatnimi czasy na gram.pl bytności, Sol i jej sp... posty gdzieś wcięło. ;) A tu proszę, wychodzi na to że siedzi w metrze. Znaczy w sklepie. Ale że kult jest, a przynajmniej był (nie wiem, jak to teraz), to jak najbardziej prawda (i wzdychania, i wyznania miłości się zdarzały xD ).

PS Jak widzę jestem zdecydowanie nie na czasie... dalej pali(sz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować