Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe GTA 4 już znane!

334 postów w tym temacie

Nooo ok minimalne wymagania 4x większe niż mój komp... Dobrze by było, gdyby na DVD było dużo napakowane, wtedy piraci będą mieli problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... pisze Windows XP SP2 ale jest też napisane, że obsługuje Direct3D 10 więc... a XP DX10 nie ma. :P
Ale jak zauważyliście, to te wymagania sprzętowe to są ZALECANE a nie MINIMALNE :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:15, lukase napisał:

Ne prawda bo dobry pirat umie skrócić wagę gry ;).


No, ale i tak będzie chciał mieć pełną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nie pójdzie ... ale grę już dawno na konsoli skończyłem Buahaha ;D kto niema konsoli ma przerąbane no chyba że ma takiego kompa ja sobie takiego lapka kupie że crysis bedzie na maxie śmigał ;D i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej co dziwi to to ze kazdy za wyznacznik ustala sobie Crysisa. Tez tak robie ale nie zawsze bo np. w Crysisa gralem na medium a niektore opcje jeszcze wyzej a w NFS Pro Streeta na medium juz mi sie cielo ...
wiec co do GTA IV nie jestem pewny. A tak wg to podobniez ze te wymagania nie sa prawdziwe tak podalo CDA bo zniknely z glownej strony i jest na nowo oczekiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie śmieszy jak ludzie plączą i wypisują ze gra wymaga 2Gbram czy 18Gb na dysku, ludzie który mamy rok?? ram 1GB kosztuje 40zl 2gb można kupić za 80zl , dysk 500Gb kosztuje 180zl wiec ja nie wiem po co te jęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie spodziewał się, że programiści stworzą zoptymalizowaną konwersję. Pójście po najkrótszej linii oporu powoduje wygórowane wymagania systemowe. Obawiam się, że AMD/ATI 4850 to absolutne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:44, Uj3mny napisał:

Chyba nikt nie spodziewał się, że programiści stworzą zoptymalizowaną konwersję. Pójście
po najkrótszej linii oporu powoduje wygórowane wymagania systemowe. Obawiam się, że AMD/ATI
4850 to absolutne minimum.



no to dalej sie obawiaj. Ze tez ludzie takie bzdury wypisują. NIE MOZECIE POCZEKAC NA OFICJALNE WYMAGANIA I NIE PIEPRZYC TAKICH GŁUPOT???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odmawialem sobie kupowania nowych gier od maja żeby mi starczylo ,ale teraz wątpie żeby mi wogule poszło chyba że cudem na najniższych ustawieniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 Giba w przypadku Grand Theft Auto 4 to nie jest zaskoczenie. Ogromne tętniące życiem miasto i naszpikowane mnóstwem detali się rozumie. Ale Turok też ma 18 Giba (Giba z reklamy) a przechodzi się go w max. 6-7 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny temat z wymaganiami, kolejne szpanowanie kompami i teksty posiadaczy konsol ktorzy zmarnowali czas na te nudna gre(GTA)... to bylo fajne gdy mialem 15 lat - ale teraz to juz nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi takie pytanie do głowy wpadło: czy mając 4gb ramu i system Windows Vista 32bit pogram sobie na high? Tak poza to mam Nvidia GTX 260 ponad 800mb i Intel Core 2 Quad 4x2.5ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować