Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WotLK 13 listopada?

67 postów w tym temacie

Uwaga Uwaga! Oto wielkimi krokami nadchodzi kolejna fala WoWomanii!
A tam małym druczkiem, na pudełku, informacja o ograniczeniu do 3 instalacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech w sumie można się było tego spodziewać, bardziej uważni zauważyli już pewnie pre-patcha który się wam pobiera z wersji 2.4.3 do 3.0.1 i mającego tylko 1GB.... tak więc nie zaskoczyli. XD

Ci co czekali na TBC wiedzieli co oznaczało info o pachu 2.0 :P heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej Voii to niemożliwe takie rzeczy to tylko w spore :D Pewnie żadne te daty nie będą prawidłowe gra ukaże sie na początku przyszłego roku lub listopad/grudzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolał bym by był to koniec grudnia bądź początek stycznie ... no ale cóż .... przykro się mówi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

och... to na pewno podpucha, pewnie reklama aby podwyższyć napięcie... albo zrobiono to specjalnie, aby odnaleziono stronę, a oni mogą potwierdzić... jak napisano- wszystko okaże się jeszcze dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno WH jak i TT należą do ZAM Networks, dziwnym by było, jakby nie dali reklamy na obu serwisach ;)
A co do super hype związanego z datą: pamiętacie ile razy podawano i przesuwano datę premiery TBC? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dla mnie WoW Head jest witryną rzetelną, jednak... ;->
Nie zapominajmy - to Blizzard. Moim zdaniem to ogłoszenie można interpretować dwojako - albo jako 13 listopada, albo... Cóż... Jedenastego dnia, trzynastego miesiąca :) Czyli, jakby nie patrzeć, stycznia... :)
Wszędzie jest info, że "reklama jest autentyczna", jednak nie ma info, że jest to "13 listopada", taka mała ciekawostka ;)


Ps. Odnośnie tego "08", jako roku - żeby nikt się nie rzucał. Specjalnie piszę, "miesiąca trzynastego, roku 2008", a nie "miesiąca pierwszego, roku 2009" :) Jeśli rozumiecie, o co mi chodzi ;)


Pozdrowienia.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jeżeli takowe reklamy pojawiły się na WoWheadzie i Thottbocie, to można je było IMO od razu uznać za prawdziwe. Teraz natomiast mamy potwierdzenie... i ja się z tego bardzo cieszę :) . Choć z drugiej strony, jacyś spece od bety WLK (Święty Dewilysz czy kto tam) mówili, że do przetestowania jeszcze trochę contentu zostało. Ja klucz do bety zdobyłem parę dni temu (konkurs na TheBurningCrusade.pl), i nie miałem jeszcze okazji pohasania po Northrendzie, nie wiem więc co myśleć... No ale cóż... gdyby był to Funcom albo Mythic, to wątpliwości miałyby rzeczywiste uzasadnienie - tu mamy jednak do czynienia z JM Blizzem, więc... sądzę, że się nas nie zawiedzie. :P

W tej chwili czekam jeszcze na jakieś szczegóły dot. premiery i ew. bonusów (oby nie przesadzonych) za pre-order, a potem... potem zostaje już tylko sam akt zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować