Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek20

Company of Heroes 2

73 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 12:03, smoktiz25 napisał:

Będzie jeszcze lepszy Warhammer 40K : Dawn Of War na silniku CoH :D Wiem że to nie na
temat ale tak na pocieszenie :D


Ja tam bym tak bardzo nie porównywał tych dwóch gier. Zupełnie dwa inne światy.

Co się tyczy CoH 2 to podobno będzie wydane w formie następnego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:28, gorzola95 napisał:

jak by wydali Company of Heroes 2, mogli by akcje gry umieścia w Wietnamie, albo korei



Eee, klątwie Lost Patrol odnośnie gier w Wietnamie chyba nawet CoH się nie oprze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje gra ukaże się w przyszłym roku i będzie sie dziać na froncie wschodnim, więcej informacji w przyszłym tygodniu, do tego w grze ma dużą rolę odgrywąc pogoda.
Osobiście to mam nadzieję, że gra bedzie bardziej realistyczna niż w pierwszej częśći marzy mi się coś takiego jak blitzkrieg mod

20120503212857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że wreszcie będzie jakiś balans pomiędzy armiami, bo tego nie można zdzierżyć w COHu (a to podstawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał, czytał, zobaczył jakieś info o edycji kolekcjonerskiej Company of Heroes 2?
Ale nie takiej w dystrybucji elektronicznej, ale pudełkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak wyskoczę z takim czymś: pojawił się wygląd UI wczoraj

http://www.companyofheroes.com/news/first-look-company-heroes-game-ui

I tak się zastanawiam nad jedną rzeczą. Jak dla mnie tam jest za dużo nawalone, może po prostu mi się to wydaje. W porównaniu z tym, co dostałem w CoH było o wiele lepiej. Ale zobaczymy, zapewne będzie to ulepszane. Tak czy inaczej wygląda dla mnie to trochę tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 12:58, Muradin_07 napisał:

To ja tak wyskoczę z takim czymś: pojawił się wygląd UI wczoraj

http://www.companyofheroes.com/news/first-look-company-heroes-game-ui

I tak się zastanawiam nad jedną rzeczą. Jak dla mnie tam jest za dużo nawalone, może
po prostu mi się to wydaje. W porównaniu z tym, co dostałem w CoH było o wiele lepiej.
Ale zobaczymy, zapewne będzie to ulepszane. Tak czy inaczej wygląda dla mnie to trochę
tandetnie.


Dla mnie w opcjach jednostki jest trochę gęsto ale z czasem już raczej każdy zapamięta co gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy: mi się nie podoba dokładnie to co jest po prawej stronie na górze i środku. Mam nadzieję, że uda się to jakoś wyłączyć jeżeli będzie to zbędnie zabierało miejsce na ekranie. Wystarczy mi to co mam na dole choć też i czcionka wygląda trochę jak z taniej budżetówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem ostatnio z ciekawości co tam z tą Alphą bo już od miesiąca nie sprawdzałem i okazało się, że już dodali osiągnięcia, w sumie jest ich chyba

Spoiler

374!!!

, więc coś się dzieje. Niestety próby otwarcia strony ze wszystkimi kończą się przekierowaniem na główną tak samo jak z innymi. U mnie pokazuje, że zrobiłem już
Spoiler

20 (5%)

. Poza tym nic się raczej nie zmieniło, jak wiadomo Relic jest teraz SEGI więc ciekawe jak to wpłynie na grę, bo na termin wystartowania zamkniętej bety już raczej wpłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 14:39, ts04 napisał:

ciach

Na samą grę wpłynąć nie powinno, SEGA daje duża swobodę swoim nowym "adoptowanym" - vide The Creative Assembly. Jak już napisałeś o terminie bety, to niewątpliwie też wpłynie na termin wydania gry. Trzeba być dobrej myśli. :) A liczbą osiągnięć mnie poraża. :D
A propos - jak z silnikiem gry? Jest bardziej sprzętożerny niż ten z 1? Czy raczej podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 15:16, Firefly94 napisał:

Na samą grę wpłynąć nie powinno, SEGA daje duża swobodę swoim nowym "adoptowanym" - vide
The Creative Assembly. Jak już napisałeś o terminie bety, to niewątpliwie też wpłynie
na termin wydania gry. Trzeba być dobrej myśli. :) A liczbą osiągnięć mnie poraża. :D
A propos - jak z silnikiem gry? Jest bardziej sprzętożerny niż ten z 1? Czy raczej podobnie?


Napisałem w ogólnym kontekście bo nie chciało mi się szczegółowo rozpisywać. Mi to akurat nie przeszkadza. Raczej to pierwsze, ale nie mogę zbytnio porównać bo nie grałem na laptopie w jedynkę a to jednak coś innego od stacjonarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować