Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek20

Company of Heroes 2

73 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2013 o 22:52, sylwasss napisał:

Jak wypada 2 według gramowiczów którzy już grali? Lepiej niż pierwsza część?

Grałem zarówno w otwartą, jak i zamkniętą betę.
To w zasadzie ta sama gra z paroma drobnymi zmianami. Jest całkiem dobry system pogody (aczkolwiek burze śnieżne są nieco za często moim zdaniem), jest szansa że wrogi pojazd będzie można przejąć, itp, ale to wciąż ta sama gra.

Nazywanie jej drugą częścią jest trochę jakby na wyrost, bo po 7 latach zmian jest jak na lekarstwo.
Co nie zmienia faktu że to wciąż dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 22:43, Darkstar181 napisał:


> A mnie się beta podobała, stary dobry coh
No właśnie.
Starego dobrego Coha to ja mam od paru lat z dwoma dodatkami. Nie potrzeba mi płatnego
DLC za 120 zł szumnie nazywanego dwójką tylko dlatego że wrzucono armię radziecką, która
została już wcześniej udostępniona jako mod.


No coż mod a coh2 to dwie inne bajki, nie ubliżając modowi w którego grałem też, raczej nie ma porównania do 2ki.

Zresztą o płatnych dlc to musisz napisać o 90% gier na rynku bo to kontynuacje i nic po za nowymi lokacjami nic nie wnoszą.
Narazie gram kampanie i jest bardzo fajna lepsza od podstawki coha 1 jak dla mnie fajny klimat.

A tak na serjo to czego oczekiwałeś po 2-jce ? Nowych zasad? rts ala Sc bo sam nie wiem co można zarzuć tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 20:24, scott napisał:

A mnie się beta podobała, stary dobry coh - zresztą nie oczekiwałem rewolucji itd. tylko
Coha na froncie wschodnim bez udziwnień i to dostałem. Kupiłem pełniaka i gra mi się
dobrze, w tym roku to dopiero druga moja gra, którą kupiłem i przed ostatnia :), kolejna
to Rome II.
To solidna produkcja, w dobie assasynów xxx , zombi shoterów stare dobre gry to rzadkość.

Oczywiście, to dobra gra, ale spodziewałem się więcej. Tak jak napisał Darkstar - to nie powinna być druga część, a jakiś kolejny dodatek. Niewątpliwie kupię, ale w tańszej serii. A na Rome II też czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj grę i mam problem z jej instalacją
otóż, gry nie da się normalnie zainstalować, można wpisać kod na Steam, który pobiera całą grę z neta - jak to ominąć i zainstalować grę z płyt?.

Dobra, poradziłem ale strasznie tutaj namotali z tą instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, jeszcze mi się komp tak nie grzał, chyba ...
ustawiłem grę na maxa, ponoć ponad możliwości kompa - gra się nie tnie / na razie / ale grafika mocno hałasuje, podobnie wentylator z tyłu budy a zasilacz, gorący jak piec ....
trochę się obawiam grać, nawet " Crysis 3 " tak mi na kompa nie działa, a przy XoH2 mam 75 stipni c ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 21:10, Sajmonix11 napisał:

Mam pytanie czy jak przejdzie się wszystkie misje na najwyższym poziomie trudności
w TW to odblokuje się następny rok, czy to na razie jest taki pic na wodę?

To jest postęp w ukończeniu danego roku a nie postęp do odblokowania następnego.
Dziś został za to zaprezentowany Case Blue Mini Pack, czyli właśnie rok 1942.
Próbuję się też dowiedzieć w wątku konsula sklepu czy pre-order wersji cyfrowej (digital, cd-key) zawiera ten dodatek jako przedsprzedaż na jego stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 19:19, MasterChiefGT napisał:

Witam

Opłaca się kupować tą grę czy lepiej ją sobie darować ?

Zbyt ogólne pytanie...
Dla różnych osób może się różnie opłacać, ktoś grał w pierwszą część, dwójka może nie spełnić jego oczekiwań, w przeciwnym wypadku, może się nieźle wciągnąć, dla każdego znajdzie się coś ciekawego: kampania, Teatr wojny, czyli m. in. scenariusze kooperacji, wyzwania solo, "historycznie" umiejscowione bitwy z SI, no i tryb wieloosobowy dopasowujący graczy na podstawie ich umiejętności. Nowy system dowódców, zdobywane punkty automatycznie odblokowują kolejne elementy danego dowódcy, możliwość wyboru kamuflaży pojazdów, jak i niewiele znaczące biuletyny, lekko polepszające jednostki. Problemów technicznych raczej z grą nie ma, jednak często połączenia w trybie wieloosobowym nie działają idealnie i wynikają z tego czasami problemy.
Niestety grę dosięgnął wirus zwany DLC i większość nowych dowódców, kamuflaży, misji Teatru Wojny jest/będzie dodatkowo płatna, nie dotyczy to jednak raczej map do multiplayera. Jak ktoś lubi bić rekordy czasu ukończenia misji, lub zdobywać wszelkie osiągnięcia to będzie miał co robić ponieważ gra to oferuje ale wcale nie wymusza.
Ogólnie aby ogarniać grę "PvP", trzeba być szybkim jak to w RTSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 08:57, Firefly94 napisał:

Nope, po prostu ma skaszanioną optymalizację niemiłosiernie. Żeby tak można było normalnie
pograć w CoH1...

Odbiera to całą radość z gry. Mogę sobie ustawić wszystko na medium/low, ale gra wtedy wygląda szkaradnie, a i tak potrafi przyciąć w momentach, które chyba wybiera sobie na chybił trafił(czasem podczas zwykłego przemieszczania jednostek, które nie walczą). Nie ma czegoś w rodzaju fanowskiego fixa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem - nie. Ani do CoH2 odnośnie optymalki, ani do CoH1 pod względem tego, co ostatni patch skaszanił (czyli wszystko, heh).
Ale Relic, jak widać, ma to gdzieś, bo zamiast patchy, wypuszcza DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niedawno zakupiłem CoH''a 2 z dodatkiem. Myślałem, że da radę zagrać w domu przez sieć LAN na kilku komputerach (jak to było w COH 1), ale chyba nie ma takiej opcji...

Znacie może jakiś sposób, żeby zagrać przez sieć LAN ? Czy po prostu na każdy komputer trzeba mieć osobny klucz i połączyć się przez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 12:48, Andrew_15 napisał:

Witam
Niedawno zakupiłem CoH''a 2 z dodatkiem. Myślałem, że da radę zagrać w domu przez sieć
LAN na kilku komputerach (jak to było w COH 1), ale chyba nie ma takiej opcji...

Znacie może jakiś sposób, żeby zagrać przez sieć LAN ? Czy po prostu na każdy komputer
trzeba mieć osobny klucz i połączyć się przez neta ?

CoH2 nie ma opcji gry przez LAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować