Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bejeweled trafi do WoW-a

21 postów w tym temacie

Gra w grze. Bardzo ciekawe rozwiązanie, niestety rzadko stosowane (chociaż choćby w takim GTA się zdarzyło). Teraz czekam tylko na tetrisa, snake''a, gry w karty (oczywiście multi, jak MMO, to MMO), czy może nawet jakieś wyścigi (mogą być na maszynach ze świata WoWa, żeby zbytnio nie psuć klimatu) ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Przyznaje, że to może się baaardzo przydać, np. podczas nudnawych guild-meetingów. O samym add-onie nie wiedziałem, a teraz będzie sobie można w toto zagrać zupełnie legalnie i oficjalnie. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch. Duzo pozytywnych zmian w WoWie, jak dla mnie, strasznie kusi żeby wrócić :P Jeszcze trochę, jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:43, Luk Zombi napisał:

Heh,ciekawe kiedy ta gra będzie umiała parzyć kawę :)


Juz to u mnie robi, pobralem sobie addona i dziala ^^

By The Way
Good Job

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka i do tego nawet chyba news wreszcie na czasie (bo nigdzie o tym nie czytałem jeszcze...). Ale ja jednak nadal czekam na karty i szachy w WoW, czyli najbardziej klasyczne i najlepsze gry :) To by było coś, np gra w pokera w WoW o wirtualną kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowi poświęcić trochę cennego (bo w końcu płatnego) czasu nieco inne jubilerstwo, niż zwykle.

powinno być:
czasu NA nieco inne jubilerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:07, Sth`Devilish napisał:

Ciekawostka i do tego nawet chyba news wreszcie na czasie (bo nigdzie o tym nie czytałem
jeszcze...). Ale ja jednak nadal czekam na karty i szachy w WoW, czyli najbardziej klasyczne
i najlepsze gry :) To by było coś, np gra w pokera w WoW o wirtualną kasę :D



Sth'', jest coś takiego - pogoogluj TexasHOLDEM + WoW. Ja miałem i grałem :). I chyba nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 00:42, HellShell napisał:

Sth'', jest coś takiego - pogoogluj TexasHOLDEM + WoW. Ja miałem i grałem :). I chyba
nadal działa.


Ale czy można tak grać z innymi graczami, to jest pytanie? Ja bym takie coś chciał w wersji wbudowanej w grę, żebym z każdym mógł w to zagrać bez gadania "gdzie to ściągnąć/jak zainstalować/co to jest addon?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować