Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Witam .
I jak tam wszystko dobrze idzie w sprawie dodatku do ME?
Czy będą jakiwś opóżnienia?
Czy rozpoczeliście juz beta testy?
Kiedy premiera, czy bedzie w tym tygodniu (27paż-2lis)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 22:03, fifomaniak napisał:

Ja jeszcze odnosnie pytania co do Carpacka do TDU. Jakies konkretniejsze informacje moznaby
dostac? Bo wiecie, ze ten pack ma juz dobre kilka miechow, a TDU poltora roku i nie wiem
czy bedzie wielu chetnych na tego packa, jak jeszcze dodatkowo opozniacie jego wydanie...


Hej.
Mega Pack przeszedł już beta testy i wszystko wskazuje na to, iż pojawi się on w sklepach na przełomie listopada i grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 08:22, Geloriko napisał:

Moje pytanie brzmi: Czy będzie można dostać tzw. Megapack''a do Test Drive''a osobno,
bez gry ?


Tak, wersja pudełkowa Mega Pack składać się będzie z płyty CD z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:20, Grator napisał:

Skoro tak, to udostępnijcie przynajmniej angielską wersje dodatku do Mass Effecta. A
polską później, kiedy (jeśli) będzie gotowa.
Dużo osób (w tym ja) jest zainteresowanych właśnie angielską wersją językową, zresztą
dlatego tylko kupiłem wydanie polskie, bo była wersja w nim również wersja angielska.


W tym wypadku nie jest to niestety możliwe. Angielska wersja będzie wchodziła w skład instalatora polskiego wydania dodatku, podobnie jak wygląda to w pełnej wersji gry Mass Effect.
BDtS musi zostać wydany w całości, ze względu na licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:11, tlen1235790 napisał:

Witam .
I jak tam wszystko dobrze idzie w sprawie dodatku do ME?
Czy będą jakiwś opóżnienia?
Czy rozpoczeliście juz beta testy?
Kiedy premiera, czy bedzie w tym tygodniu (27paż-2lis)?


Tu niestety nie mam najlepszych wieści.
Podczas implementacji tekstów do dodatku wystąpiły pewne problemy techniczne, co spowodowało opóźnienie w przygotowaniu wersji testowej. Jednak w tym wypadku, jeśli nie pojawią się inne komplikacje, można spodziewać się, iż całość projektu zamknie się w o okolicach drugiej połowy listopada. Bardzo zależy nam, by ostateczna wersja dodatku była dopracowana i nie sprawiała problemów graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:23, RamboPL napisał:

Drogi Konsulu mam jedno pytanie, mianowicie :
Czy i kiedy S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla trafi do serii Topseller?


Niestety takich informacji nie posiadam.
Najlepiej to pytanie skierować do Grześka "PanicZIUT" Ziółkowskiego w temacie:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=372

Jeśli mowa o seriach wydawniczych, to PanicZIUT jest najlepszym źródłem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to taka mala prosba , moze w dziale ptache na stronie gram.pl wrzculili byscie info z informacja o postepach w pacach, aktualizowane powiedzmy raz w tyg. bo juz mnie wk... ciagle szukanie informacji o dacie wydania patcha. i pewnie nie tylko mnie.
krotka inf o progresie prac na patchem napewno by wam nie zaszkodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 10:49, Hocum napisał:

to taka mala prosba , moze w dziale ptache na stronie gram.pl wrzculili byscie info z
informacja o postepach w pacach, aktualizowane powiedzmy raz w tyg. bo juz mnie wk...
ciagle szukanie informacji o dacie wydania patcha. i pewnie nie tylko mnie.
krotka inf o progresie prac na patchem napewno by wam nie zaszkodzila


Niestety, w sekcji Patche na gram.pl sa naprawde patche - do informacji o postepach lokalizacji sluzy ten konsulat. Gracze pytaja, my odpowiadamy. I akurat u patcha Mass Effecta moge bez problemu obiecac, ze tutaj kazdy tydzien bedzie aktualna informacja o postepach prac az do wydania tego patcha z dodatkiem BDtS, bo zawsze sie znajdzie jakis gracz, ktory sie na to zapyta... :-)

Zeby bylo troche widac, ze z patchami to naprawde myslimy powaznie (zamiast gadania raczej wyniki :), przed mala chwila byl wydany nowy EU patch do Stalker Clear Sky, wersja 1.0006. Do polskiej wersji gry juz jest tez do pobrania na linku:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy doczekamy się patcha lokalizującego PESa 2009? Komentatorzy nie są aż tak ważni, ale cała reszta aż woła o polską edycję. To naprawdę umilałoby czas spędzony choćby przy Become a Legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie konkretnej daty pojawienia się dodatku do Mass Effecta: BDtS w ersji PL. Bo sporo czasu upłynęło od szumnych zapowiedzi, że nabywcy PL wersji MS otrzymają BDtS jako pierwsi i to przed światową premierą tego dodatku. Z obiecanek pozostał tylko spory niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy aktorzy użyczają głosów w najnowszym dodatku do gry Gothic 3: Forsaken Gods??? Kto wcieli się w rolę bezimiennego bohatera?? Mam nadzieję, że to właśnie Pan Jacek Mikołajczak użycza mu głosu. Serdzecznie dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 08:38, Jeremiah napisał:

Proszę o podanie konkretnej daty pojawienia się dodatku do Mass Effecta: BDtS w ersji
PL. Bo sporo czasu upłynęło od szumnych zapowiedzi, że nabywcy PL wersji MS otrzymają
BDtS jako pierwsi i to przed światową premierą tego dodatku. Z obiecanek pozostał tylko
spory niesmak...


Witam,
Niestety nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Nawiązując do informacji z zeszłego tygodnia, jeśli wszystkie prace potoczą się pomyślnie, dodatek powinien ukazać się pod koniec listopada. W najbliższym czasie postaramy się wrzucić kilka screenshotów ukazujących polską wersję testową dodatku BDtS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 13:32, vojdżek napisał:

Jacy aktorzy użyczają głosów w najnowszym dodatku do gry Gothic 3: Forsaken Gods??? Kto
wcieli się w rolę bezimiennego bohatera?? Mam nadzieję, że to właśnie Pan Jacek Mikołajczak
użycza mu głosu. Serdzecznie dziękuje za odpowiedź.


W tym wypadku projektem zajmuje się LC, zatem najdokładniejsze dane mógłby przestawić Piotr Kucharski.
Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, iż głosy pod główne postaci podkładają te same osoby, które występowały w podstawowej wersji gry Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 13:50, Krasna napisał:

A czy Mass Effect - Bring down the sky zostanie wydany w wersji box''owej ?


Nie jest to co prawda pytanie do działu lokalizacji, ale udało mi się dowiedzieć, iż nie jest obecnie planowane wydanie pudełkowe dodatku. Dodatek ma być dostępny drogą elektroniczną (jak w przypadku wydania angielskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 00:25, mefiperes napisał:

Czy doczekamy się patcha lokalizującego PESa 2009? Komentatorzy nie są aż tak ważni,
ale cała reszta aż woła o polską edycję. To naprawdę umilałoby czas spędzony choćby przy
Become a Legend.


Niestety oficjalny patch polonizujący nie będzie przygotowany ze względów licencyjnych gry PES2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 14:04, RobeN napisał:

> Proszę o podanie konkretnej daty pojawienia się dodatku do Mass Effecta: BDtS w
ersji
> PL. Bo sporo czasu upłynęło od szumnych zapowiedzi, że nabywcy PL wersji MS otrzymają

> BDtS jako pierwsi i to przed światową premierą tego dodatku. Z obiecanek pozostał
tylko
> spory niesmak...

Witam,
Niestety nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Nawiązując do informacji z zeszłego
tygodnia, jeśli wszystkie prace potoczą się pomyślnie, dodatek powinien ukazać się pod
koniec listopada. W najbliższym czasie postaramy się wrzucić kilka screenshotów ukazujących
polską wersję testową dodatku BDtS.


No i tu sa obiecane screenshoty z PL testow tego dodatku:

http://www.gram.pl/news_8g3rH,u8_Pierwsze_obrazki_z_polskiej_wersji_Bring_down_the_Sky.html

Update: niestety, link sie nie podkresla caly, jest to robione automatycznie, nie moge tego poprawic.

Update 2: Teraz juz link powinien dzialac bez problemu, zrobilem mala magiczna sztuczke :) - Wojman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować