Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Witam, mam problem otóż mam wiedźmina 2 i nie mogę importować savów z wiedźmina 1. Zrobiłem co należy, tzn. skopiowałem savvy do folderu "The Witcher" i nic to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś powiedzieć co nieco o Diablo III. Skoro już wiadomo, że CDP będzie dystrybutorem gry, chciałbym uzyskać informacje:
1. Kto pracuje nad polska lokalizacją gry?
2. Czy Diablo będzie wydane podobnie jak Starcraft - mowa o wielkości pudełka i ogólnej spójności wyglądu dla wydawanych w Polsce gier Blizzarda?
3. Czy wydawca planuje nocne premiery gier - jeśli tak to w jakich miastach?
4. W jakiej ilości CDP otrzymał klucze do betatestów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 12:59, Kawosz-ski napisał:

Czy mógłbyś powiedzieć co nieco o Diablo III. Skoro już wiadomo, że CDP będzie dystrybutorem
gry, chciałbym uzyskać informacje:
1. Kto pracuje nad polska lokalizacją gry?
2. Czy Diablo będzie wydane podobnie jak Starcraft - mowa o wielkości pudełka i ogólnej
spójności wyglądu dla wydawanych w Polsce gier Blizzarda?
3. Czy wydawca planuje nocne premiery gier - jeśli tak to w jakich miastach?
4. W jakiej ilości CDP otrzymał klucze do betatestów?


Tego typu pytania należy zadać MiłemuDanowi z drugiego konsulatu, co (jak widzę) już zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:13, RobeN napisał:

Tego typu pytania należy zadać MiłemuDanowi z drugiego konsulatu, co (jak widzę) już
zrobiłeś.

Tak, dzięki za info. Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem któremu z Was zadać to pytanie. Czasem jest tak, że jeden pracownik odsyła do drugiego pracownika :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA ta miała być na podstawie euro truck czyli ładunek z miasta a do miasta b czyli z warszawy do berlina co sie okazuje sie ze w tej grze tak niema tylko sa same parkowania.czy mógłby ktos zrobic tak ze te auta i cała plansza z truck i trailer zrobic jak euro truck.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam laptopa Asus G73jh, Win7 64, 8 GB ramu, Karta ATI Mobility radeon HD 5870 - 1GB RAM, zainstalowałem grę RAGE niestety nie mogę jej odpalić, po uruchomiieniu komunikat:
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: rage.exe
Wersja aplikacji: 1.0.27.8258
Sygnatura czasowa aplikacji: 4e8f3567
Nazwa modułu z błędem: atioglxx.dll
Wersja modułu z błędem: 6.14.10.9236
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4b2aa66c
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 005c3a44
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Co mogę zrobić aby gra odpaliła, Firma ASUS nie wspiera w nowe sterowniki do mojej karty graficznej, po zainstalowaniu najnowszych sterowników ze strony Ati dla mojej karty występuje b.dużo problemów z innymi programami oraz zawieszanie systemu, proszę o pomoc co mogę zrobić !! zresztą podobne problemy są z grą Need for Speed The Run
Pozdrowienia
Proszę o odpowiedź na mój mail asterx@netservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra RAGE nie jest wydawana przez firmę CD Projekt.
Sam dział lokalizacji nie zajmuje się też pomocą techniczną związaną z grami.
W tym wypadku mogę jedynie poradzić, abyś skontaktował się z działem pomocy technicznej wydawcy gry RAGE, czyli firmą CENEGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy cd projekt wyda w polsce grena platforme pc Alan Wake będzie również wersja pudełkowa na pc wydawcą zajmie się firma Nordic Games Publishing a cd projekt wydal w polsce gre
ArcaniA: Upadek Setarrif która firma również wydała tą gre może niech cd projekt sie zainteresuje wydaniem tej gry w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Właśnie jak z tym Alanem Wakem na PC. Podobno firma Nordic Games jest partnerem CDP, tak przynajmniej można wywnioskować chociażby z waszej nowej strony internetowej. Ciekaw jestem, choć to na razie pewnie tajemnica firmowa, ale może chociaż Pan zdradzić czy za jakiś czas coś się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno małe pytanko. Zajmuje się Pan podobno lokalizacją produktów CD Projektu, moje pytanie dotyczyć będzie właśnie tego tematu. W zeszłym roku wasza firma wydała nie zbyt dużo w pełni zlokalizowanych produktów rozumiem, że było to spowodowane niewielką ilością( no może nie znowu taką małą, ale były lepsze lata), jakie są plany firmy na ten rok, tzn. czy planujecie więcej pełnych lokalizacji na ten rok, bo portfolio zwiększyło się wam znacząco, dzięki nowym firmom z którymi podjęliście współprace w roku poprzednim i obecnym. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:42, Qumi napisał:

Kiedy będzie wydana gra Disciples 3: Rebirth? W rosji właśnie była premiera.


Niestety dział lokalizacji nie jest w stanie podać takich informacji.
W związku z ostatnim zamknięciem wątku działu marketingu sugeruję zadać to pytanie na forum CD Projekt lub poprzez profil CD Projekt na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze tutaj zajrzałem, i czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie, ale co tam - spróbuję, zważywszy że od kliku miesięcy nie daje mi spokoju (może i dłużej...).
Otóż chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób przebiegła polonizacja już nieco starej gry "The Suffering" oraz kontynuacji "The Suffering: Ties That Bind", które oparte były na silniku RIOT studia Surreal. Czy spolszczone teksty trafiały do Surreala, czy też były wprowadzane już na egzemplarz gotowy do wydania w Polsce (CDP dysponował narzędziami do edycji plików gry)? Planuję opracować pewną łątkę spolszczającą do innej gry na silniku RIOT, który w użyciu bywa nieco kłopotliwy do ogarnięcia (zwłaszcza brak stosownych narzędzi). Ewentualnie, jeśli byłaby taka możliwość, kontakt z osobą, która uczestniczyła w projekcie polonizacyjnym gry "The Suffering" lub takiej, która odpowiedziałaby na moje powyższe pytania odnośnie prac nad implementacją polskich tekstów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest choć mała szansa że udostępnicie nagrania z polskiej wersji Diablo III.
Krótkie fragmenty dubbingu jak wypadli aktorzy którzy podkładają głosy najważniejszym postacią w grze.

P.S. Oczywiście przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie planu wydawniczego CDP. Wiem że nie zajmujesz się takimi rzeczami, ale nie ma tu innego konsula CDP więc może będziesz mógł się czegoś dowiedzieć: czy macie w planach wydanie gry SpellForce 2: Faith in Destiny? Pomimo pewnych problemów gra jednak będzie ukończona choć przez Nordic Games zamiast JoWood które zbankrutowało, ale nie słychać nic o niej w planach wydawców z Polski. Są jakieś plany w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować