Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Witam! Moje pytanie odnośnie lokalizacji zadaję tutaj, ponieważ zniknęło forum konsula Pana Piotra Kuchrskiego. Mam pytanie odnośnie aktorów polskiej wersji gry Gothic 3: Zmierzch Bogów. Interesuję się dubbingiem i jak dotąd udało mi się znaleźć takie osoby: Jacek Mikołajczak, Krzysztof Banaszyk, Jacek Kopczyński, Marcin Troński, Cezary Kwieciński, Elżbieta Jędrzejewska, Dariusz Błażejewski, Krzysztof Szczerbiński, Paweł Szczesny, Ryszard Nawrocki, Dariusz Odija, Adam Bauman, Robert Kudelski. Czy udało mi się poprawnie rozszyfrować głosy aktorów. W instrukcji do gry nie ma podanych nazwisk aktorów. Od Pana Piotra Kucharskiego dowiedziałem się, że w nagraniach wzięło udział 17 osób. Kto jeszcze brał udział w nagraniach i jakie studio się owym zajmowało??? Serdecznie dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety błędy opisywane przez Ciebie zostały już wcześniej zauważone w angielskiej wersji gry, zaraz po premierze łatki 1.01a. W tym wypadku problem rozwiązać mógłby jedynie producent gry. Być może gracze znaleźli jakieś sposoby na ominięcie błędów - mogą one być opisane na forum BioWare ( http://masseffect.bioware.com/forums/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Oto lista aktorów, którzy użyczyli głosów postaciom z Gothica 3:
ADAM BAUMAN
BEATA ŁUCZAK
CEZARY KWIECIŃSKI
CEZARY NOWAK
DARIUSZ BŁAŻEJEWSKI
DARIUSZ ODIJA
ELŻBIETA JĘDRZEJEWSKA
JACEK MIKOŁAJCZAK
KRZYSZTOF BANASZYK
KRZYSZTOF SZCZERBIŃSKI
MARCIN TROŃSKI
PAWEŁ CIOŁKOSZ
PAWEŁ SZCZĘSNY
PIOTR BĄK
PRZEMYSŁAW NIKIEL
ROBERT JAROCIŃSKI
RYSZARD NAWROCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:38, Howi15 napisał:

A nieszłoby dać oddzielnie łatki i dodatku? Bo jak dobrze rozumiem problemy powoduje
tylko łatka, a nie dodatek.


Witam,
niestety, nie da sie to oddzielic. Dodatek dziala tylko na wersji 1.01 (1.01a), bez patcha dodatek sie nie da odpalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:01, Sir Braveheart napisał:

Jedno małe może głupie i banalne pytanie, ale wole mieć pewność 100000000000%. Jak już
wyjdzie Diablo III będzie ona od was szła ?? ^_^


Hej,
troche przedwczesne pytanie... poczekamy pare lat, az Blizzard sie zdecyduje gre wydac, i potem zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie chociaż, jak w pełni odinstalowac dodatek. Odinstalowałem ME, zainstalowałem na nowo, a dodatek jak był tak jest i mi dalej gra szwankuje. Myślałem że skasuje się razem z podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest pytanie bardziej do pomocy technicznej, ale:

Jeśli odinstalowałeś grę i usunąłeś po niej katalog, jeśli usunąłeś z Moich Dokumentów katalog z ustawieniami i plikami cache gry, to po ponownej instalacji dodatku już nie będzie.
Ważne jest też to, by nie wykorzystywać stanów gry zapisanych po zainstalowaniu dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:22, RobeN napisał:

To już jest pytanie bardziej do pomocy technicznej, ale:

Jeśli odinstalowałeś grę i usunąłeś po niej katalog, jeśli usunąłeś z Moich Dokumentów
katalog z ustawieniami i plikami cache gry, to po ponownej instalacji dodatku już nie
będzie.
Ważne jest też to, by nie wykorzystywać stanów gry zapisanych po zainstalowaniu dodatku.


Zrobiłem wszystko jak wyżej, jednak jak włącze konfigurator ME, to w "Gra" nadal mam i Mass Effect, i Bring Down the sky, a obok podane "Produkt Key" każdej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem informacje o kluczu mogły pozostać w rejestrze.

W edytorze rejestru znajdziesz je tu:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Electronic Arts\Bring Down the Sky\ergc]

Natomiast nie ma to wpływu na działanie gry, gdyż poza kluczem niezbędne są jeszcze pliki dodatku i patcha, by BDtS funkcjonowało w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:06, RobeN napisał:

Hej :)

Oto lista aktorów, którzy użyczyli głosów postaciom z Gothica 3:
ADAM BAUMAN
BEATA ŁUCZAK
CEZARY KWIECIŃSKI
CEZARY NOWAK
DARIUSZ BŁAŻEJEWSKI
DARIUSZ ODIJA
ELŻBIETA JĘDRZEJEWSKA
JACEK MIKOŁAJCZAK
KRZYSZTOF BANASZYK
KRZYSZTOF SZCZERBIŃSKI
MARCIN TROŃSKI
PAWEŁ CIOŁKOSZ
PAWEŁ SZCZĘSNY
PIOTR BĄK
PRZEMYSŁAW NIKIEL
ROBERT JAROCIŃSKI
RYSZARD NAWROCKI



Brakuje mi jeszcze Pana Jacka Kopczyńskiego :). A jakież to studio podjęło się nagrania polskiej wersji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy gry Neverwinter Nights 2 Storm of Zehir. Kiedy możemy się spodziewać ukończenia prac nad lokalizacją gry i możliwości wysłania gry do tłoczni by następnie znalazła się na półkach sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej też mam pytanie apropo lokalizacji: kupiłem sobie za granicą edycje kolekcjonerską najnowszego PoP''a
(nie, nie mam pirata: http://www.allegro.pl/item506427172_prince_of_persia_3xa_pc_limitowana_edycja.html ), lecz niestety, nie będzie on chyba zlokalizowany. Czy udostepniona będzie łatka dodająca polskie napisy i/lub głosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plośe kochany panie wielki konsulu odpowiedzieć na moje jakże małe i skromniutkie pytanko: Kiedy zostaną rozesłane nagrody z konkursu Efekt Serii ? Z góry dziękuje za jakikolwiek odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma dział lokalizacji do wysyłki nagród... W temacie o Efekcie Serii wypowiadała się osoba z CDP odpowiedzialna za konkurs (Paweł Książek), więc jego męcz takimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować